86'
86'
86'
86'

Już w 5. minucie Olympiakos wyszedł na prowadzenie. Maximiliano Lovera zagrał piłkę na granicę pola karnego do Guilherme, a ten po kilku zwodach uderzył nie do obrony. W 18. minucie błąd popełnił José Sá, który bardzo niepewnie wyszedł do piłki, a jego piąstkowanie było nieefektywne. Wykorzystał to Tasos Chatzigiovanis, który uderzył z dystansu na bramkę, ale piłkę z linii bramkowej wybił głową Ousseynou Ba. W 21. minucie gospodarze rozklepali defensywę PAO, a podanie z linii kończącej boisko Omara Elabdellaoui wykończył z pięciu metrów Youssef El Arabi i było 2:0. W 33. minucie Ilias Chatzitheodoridis zdecydowanym wślizgiem wybił piłkę spod nóg Mady Camary, a sędzia za to zagranie pokazał defensorowi PAO czerwoną kartkę. Po chwili i analizie VAR ostatecznie anulował swoją decyzję i pokazał tylko żółty kartonik. W doliczonym czasie pierwszej odsłony Lovera wykończył swoją indywidualną akcję strzałem w górny róg bramki, ale Sokratis Dioudis efektowną interwencją wybił piłkę poza boisko.

W drugiej połowie wiele się nie działo, ale w pierwszej minucie doliczonego czasu gry gospodarze dobili rywala trzecim golem, a zdobył go precyzyjnym strzałem z dystansu Cafú.