82'
89'
89'
3'
Kenny Lala zagrał piłę z lewej strony pola karnego wprost na głowę Ahmeda Hassana, który trafił w środek bramki gdzie stał Kristijan Kahlina.
33'
Ruben Semedo nie przeciął podania i w sytuacji sam na sam znalazł się Pieros Sotiriou. Cypryjczykowi nie udało się jednak trafić do siatki, bo Konstantinos Tzolakis wyszedł z bramki w odpowiednim momencie i przyblokował strzał.
Żółta kartka 43'
Wchodzi:Yann M'Vila
Schodzi:Pierre Kunde
Żółta kartka 49'
50' 0:1 Bramka
Kirił Despodow uderzył bezpośrednio z rzutu wolnego wywalczonego na trzydziestym metrze, a piłka po kontakcie z ręką interweniującego Konstantinosa Tzolakisa wpadła do bramki.
Youssef El Arabi
Zmiany 53'
Wchodzi:Youssef El Arabi
Schodzi:Pape Abou Cissé
57' Żółta kartka
58'
Mthieu Valbuena wstrzelił piłkę z rzutu wolnego, a z bliska akcję głową wykończył Ahmed Hassan. Na miejscu był jednak Kristijan Kahlina i intuicyjnie zablokował ten strzał nogą.
Athanasios Androutsos
Zmiany 62'
Wchodzi:Athanasios Androutsos
Schodzi:Kenny Lala
63'
Bernard Tekpetey przymierzył z dystansu pod poprzeczkę, ale Konstantinos Tzolakis zdołał przenieść piłkę nad bramkę.
Zmiany 72'
Wchodzi:Aguibou Camara
Schodzi:Mathieu Valbuena
73' Zmiany
Wchodzi:Alex Santana
Schodzi:Cauly Souza
82' Zmiany
Wchodzi:Cicinho
Schodzi:Bernard Tekpetey
Bramka 1:1 87'
Piłka uderzona zza pola karnego przez Mady'ego Camarę odbiła się od rywala i trafiła do Aguibou Camary, który z obszaru pola karnego uderzył nie do obrony.
89' Zmiany
Wchodzi:Wanderson
Schodzi:Pieros Sotiriou
90' +3' Żółta kartka