81'
81'
83'
83'

W 5. minucie Aleksandar Kovačević popełnił błąd na własnej połowie, a piłkę przejął Youssef El Arabi i w polu karnym wyłożył futbolówkę do lepiej ustawionego El Arbi Hillela Soudaniego, który z kilku metrów trafił do siatki. W 11. minucie Mathieu Valbuena wykończył głową podanie, ale piłka trafiła w poprzeczkę. W 43. minucie Valbuena wstrzelił piłkę z rzutu wolnego, a ta trafiła do najlepiej ustawionego El Arabiego, który z bliska pokonał Carlosa Abada.

W 52. minucie Soudani zagrał piłkę z prawego skrzydła w stronę Giorgosa Masourasa, ale podanie to przeciął Vasilis Fasidis. Niestety tak pechowo, ze skierował piłkę do własnej bramki. W 69. minucie Ruben Semedo na linii pola karnego zatrzymał nie zgodnie z przepisami Fábio Sturgeona, za co sędzia podyktował rzut karny. "Jedenastkę" wykorzystał Matías Castro.

Przed meczem upamiętniono 21 ofiar tragedii jaka wydarzyła się 8 lutego 1981 roku przed bramą numer 7 (Thyra 7).

El Arbi Hillel Soudani
Bramka 1:0 5'
Soudani
Asystent: El Arabi
40' Żółta kartka
Fasidis
57' Zmiany
Wchodzi:Moulin
Schodzi:Kovačević
Maximiliano Lovera
Zmiany 60'
Wchodzi:Lovera
Schodzi:Masouras
66' Zmiany
Wchodzi:Sturgeon
Schodzi:Eduardo
Fábio Sturgeon
Rúben Semedo
Żółta kartka 69'
Semedo
71' 3:1 Bramka (rzut karny)