79'
79'
86'
86'

Dokładnie w 34. sekundzie meczu AEL objął prowadzenie. Piłkę przed polem karnym przyjął Amr Warda i odegrał ją do Radomira Milosavljevicia, który przyjął futbolówkę na klatkę piersiową i ładnym precyzyjnym strzałem trafił w róg bramki. W 35. minucie Anargyros Kabetsis z bliska trafił do siatki AEL-u, ale jego wielka radość była przedwczesna, bo sędzia po analizie VAR uznał, że chwilę przed golem Christos Donis faulował bramkarza i trafienie zostało anulowane.

W 57. minucie Ögmundur Kristinsson wyrzucił długą piłkę w stronę Wardy, który urwał się obrońcy i wpadł w pole karne, gdzie wyczekał co zrobią rywale, po czym uderzył w krótki róg bramki dając gościom dwie bramki przewagi. W 62. minucie PAO strzelił gola kontaktowego, a pięknym uderzeniem zza pola karnego popisał się Ghayas Zahid.

1' 0:1 Bramka
Asystent: Warda
Radomir Milosavljević
42' Żółta kartka
Schodzi:Kabetsis
57' 0:2 Bramka
Zahid
65' Żółta kartka
Warda
Amr Warda
Bart Schenkeveld
Żółta kartka 65'
Schenkeveld
66' Zmiany
Schodzi:Schenkeveld
84' Żółta kartka
Šećerović
Adnan Šećerović
86' Zmiany
Wchodzi:Karanikas
Schodzi:Warda
Nikos Karanikas
90' +7' Żółta kartka