76'
club logo club logo
45'
90'

Już w 4. minucie PAO objął prowadzenie, a efektowną bramkę z dystansu strzelił Dimitris Kourbelis. W 32. minucie Kyriakos Kivrakidis za bezpardonowe zderzenie Z Christosem Donisem został wyrzucony z murawy.

To wykluczenie defensora Atromitosu przyniosło wymierny skutek w drugiej części meczu. W 65. minucie Ghayas Zahid wstrzelił piłkę z rzutu wolnego, a wbiegający na drugi słupek Bart Schenkeveld strzałem głową nie dał bramkarzowi szans na skuteczną reakcję. W 76. minucie Federico Macheda minął Dimitrisa Goutasa i wyłożył piłkę do Juana José Perea, który z bliska przypieczętował efektowne zwycięstwo PAO.