Christos Tzolis
Bramka 1:0 7'
Tzolis
Asysta: Giannoulis
Stefan Schwab długim podaniem uruchomił na lewym skrzydle Dimitrisa Giannoulisa, który wbiegł w pole karne po czym wycofał piłkę do Christosa Tzolisa, który z obszaru "szesnastki" ładnym technicznym strzałem trafił w górny róg bramki.
11' Żółta kartka
Asysta: Akpom
Chuba Akpom z dużym poświęceniem z linii końcowej odegrał piłkę w stronę Tzolisa, który z małą pomocą bramkarza skierował piłkę do bramki.
Dimitris Pelkas
Bramka 3:0 30'
Pelkas
Asysta: Tzolis
Chuba Akpom zagrał prostopadłą piłkę w pole karne do Tzolisa, a ten odegrał ją do wbiegającego pod bramkę Omara El Kaddouri. Futbolówka trafiła jednak do wbiegającego na drugi słupek Dimitrisa Pelkasa, który jak na kapitana przystało nie zmarnował okazji i z bliska trafił do siatki.
37' 3:1 Bramka
Larin
Asysta: Lens
Piękną centrę z prawego skrzydła zagrał Jeremain Lens, a do bramki trafił wślizgiem Cyle Larin.
Chuba Akpom
Niewykorzystany rzut karny 41'
Akpom
Gospodarze wywalczyli rzut karny, ale okazję na czwartego gola dla PAOK-u zmarnował Chuba Akpom, który strzelił po ziemi w róg bramki, co wyczuł Ersin Destanoğlu.
Schodzi:Boyd
49'
Lens
Jeremain Lens wpadł w pole karne PAOK-u, ale w sytuacji sam na sam lepszy okazał się Živko Živković.
58'
Tzolis
w sytuacji sam na sam znalazł się Christos Tziolis, ale jego strzał w długi róg wybronił nogą golkiper Besiktasu.
Omar El Kaddouri
Żółta kartka 63'
El Kaddouri
67'
Tzolis
Potężny strzał z obszaru pola karnego oddał Christos Tzolis, ale na drodze lotu piłki był dobrze ustawiony Ersin Destanoğlu, który odbił futbolówkę.