85'
85'
16'
Živković
Andrija Živković strzelił z ostrego kąta w długi róg bramki, ale Matwij Safonow trącił piłkę i ta wyszła poza boisko.
Omar El Kaddouri
19'
El Kaddouri
Omar El Kaddouri przymierzył zza pola karnego, ale Matwij Safonow wyczuł jego strzał i zablokował piłkę.
Sverrir Ingi Ingason
Żółta kartka 24'
Ingason
32'
Cabella
Rémy Cabella z narożnika pola karnego oddał techniczny strzał w stronę okienka bramki, ale Živko Živković wybronił próbę Francuza.
33' Żółta kartka
Vilhena
José Crespo
34'
Crespo
Dimitris Pelkas wstrzelił piłkę na prawą stronę pola karnego, gdzie głową odegrał ją na drugi słupek Sverrir Ingi Ingason, a na bramkę uderzył również głową Jose Crespo. Niestety dla gospodarzy Matwij Safonow pewnie chwycił futbolówkę.
35' Żółta kartka
Kaio
Dimitris Pelkas
Żółta kartka 37'
Pelkas
45'
El Kaddouri
Omar El Kaddouri oddał mocny strzał z dystansu, ale Matwij Safonow znów pewnie wybronił to uderzenie.
58' Zmiany
Schodzi:Pelkas
73' 0:1 Bramka (samobójcza)
Michailidis
Igor Smolnikow wyszedł na lewym skrzydle do szybkiej piłki, po czym wpadł w pole karne i zagrał w stronę Marcusa Berga, ale podanie przeciął Giannis Michailidis. Niestety tak pechowo, że skierował piłkę do własnej siatki.
Asysta: Schwab
Z rzutu wolnego piłkę wstrzelił Stefan Schwab, a pod bramką najlepiej wyskoczył do niej Omar El Kaddouri i głową trafił pod poprzeczkę.
78' 1:2 Bramka
Cabella
Tonny Vlhena strzelił za pola karnego, ale piłka po rękach bramkarza trafiła w słupek. Sytuację wykorzystał Remy Cabella, który dopadł do odbitej futbolówki i skierował ją do pustej bramki.