81'
81'
81'
81'

W 15. minucie z dystansu uderzył Dimitris Kourbelis, a piłka po rykoszecie zmierzała za kołnierz Alexandrosa Paschalakisa, ale ten w kluczowym momencie zdołał przenieść piłkę nad bramkę. W 33. minucie Diego Biseswar zagrał piłkę w tempo do wbiegającego w pole karne Dimitrisa Pelkasa, który miał przed sobą już tyko bramkarza, ale przed strzałem sfaulował go Emanuel Insúa, co oznaczało rzut karny. "Jedenastkę" bardzo pewnie egzekwował Vieirinha.

W 49. minucie ładny techniczny strzał zza pola karnego oddał Biseswar, ale Sokratis Dioudis efektownie wybronił próbę Holendra. W 56. minucie Kourbelis posłał w stronę bramki "świecę", ale Paschalakis pewnie chwycił futbolówkę. W 61. minucie Mauricio znalazł się w dobrej sytuacji, ale jego strzał po koźle wybronił Dioudis. W 71. minucie PAOK miał doskonałą okazję na podwyższenie, ale Lazaros Labrou w sytuacji sam na sam został zatrzymany przez Dioudisa. Chwile po tej sytuacji Vieirinha zagrał piłkę z rzutu wolnego, a Fernando Valera trafił głową w krótki róg bramki. W 80. minucie nieskoordynowany strzał Labrou zatrzymał leżąc już na murawie Dioudis. W 86. minucie centrę Biseswara w ekwilibrystyczny sposób wykończył głową Labrou, ale Dioudis efektowną interwencją wybił piłkę nad poprzeczkę.