Esiti
31' 0:1 Bramka
Erramuspe
Asysta: Léo
Po błędzie defensywy gospodarzy piłkę przejął Rodrigo Erramuspe i uruchomił na lewym skrzydle Jeana-Baptiste Leo, który wpadł w pole karne i praktycznie z linii końcowej boiska wyłożył futbolówkę do niepilnowanego sprawy całego zajścia Erramuspe, który z kilku metrów strzałem z pierwszej piłki pokonał Živko Živkovicia.
38'
Esiti
Po zamieszaniu w polu karnym gości piłka trafiła do Andersona Esiti, który z kilku metrów oddał potężny strzał na bramkę, ale Lefteris Choutesiotis intuicyjnie sparował piłkę na róg.
Karol Świderski
44'
Świderski
Vieirinha efektownie przebił się lewą stroną boiska i zagrał piłkę w pole karne do Karola Świderskiego, który strzelił w stronę dalszego słupka, ale Lefteris Choutsiotis pewnie chwycił futbolówkę.
45' +2' Żółta kartka
Świderski
Andrija Živković przyjął piłkę na prawym skrzydle, po czym zbliżył się do pola karnego i mocnym strzałem próbował zaskoczyć bramkarza. Ten jednak zablokował to uderzenie, ale odbita piłka trafiła do Karola Świderskiego, który skierował ją do siatki.
57' 2 Żółte > Czerwona kartka
Erramuspe
Bohater pierwszej połowy Rodrigo Erramuspe zbyt agresywnie potraktował rywala za co ujrzał drugą żółtą kartkę.
59'
Tzolis
Adrian Nilsen Perreira wpadł w pole karne i z linii kończącej boisko odegrał piłkę do Christosa Tzolisa, ale piła po jego mocnym uderzeniu trafiła w słupek i po kontakcie z piłkarzem gości wyszła poza boisko.
63' Zmiany
Wchodzi:Domínguez
Schodzi:Léo
75' Żółta kartka
Kartalis
Zmiany 76'
Wchodzi:Čolak
Schodzi:Pereira
80' Zmiany
Wchodzi:Lolis
Schodzi:Kartalis
Żółta kartka 83'
El Kaddouri
Živković
90' Żółta kartka
Pantelakis
Bramka 2:1 90' +1'
El Kaddouri
Asysta: Crespo
Stefan Schwab wstrzelił piłkę z rzutu wolnego, a z drugiego słupka zagrał ją głową Antonio Čolak. Futbolówka trafiła do Jose Crespo, który trącił ją głową w stronę Omara El Kaddouri, a ten "nożycami" skierował piłkę do bramki.