Super League Interwetten

2020-2021
Grupa mistrzowska
Grupa spadkowa
Sezon zasadniczy
#
Klub
M
Z
R
P
Br.+
Br.-
Br.+/-
Pkt
1
z r r z z
36
28
6
2
82
19
63
90
2
r z z p p
36
18
10
8
60
34
26
64
3
r r p r r
36
17
10
9
41
26
15
61
4
p p z r r
36
17
9
10
53
45
8
60
5
r r p r p
36
14
11
11
41
34
7
53
6
r r r r z
36
12
15
9
36
38
-2
51
- 1. runda kwalifikacyjna Ligi Mistrzów
- 2. runda kwalifikacyjna Ligi Konfederacji
Mecze
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Kolejka 1
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa 21 marzec 2021 14:00
Asteras Tripolis
2 2
Panathinaikos Ateny
21 marzec 2021 14:00
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
2
2
PAO
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa 21 marzec 2021 16:15
Olympiakos Pireus
1 0
Aris Saloniki
21 marzec 2021 16:15
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
1
0
Aris
Toumba 21 marzec 2021 18:30
PAOK Saloniki
3 1
AEK Ateny
21 marzec 2021 18:30
Toumba
PAOK
3
1
AEK
Kolejka 2
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos) 4 kwiecień 2021 14:00
Panathinaikos Ateny
3 0
PAOK Saloniki
4 kwiecień 2021 14:00
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
PAO
3
0
PAOK
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa 4 kwiecień 2021 16:15
Aris Saloniki
2 0
Asteras Tripolis
4 kwiecień 2021 16:15
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
2
0
Asteras
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA) 4 kwiecień 2021 18:30
AEK Ateny
1 5
Olympiakos Pireus
4 kwiecień 2021 18:30
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
1
5
Olympiakos
Kolejka 3
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa 11 kwiecień 2021 14:00
Aris Saloniki
1 3
AEK Ateny
11 kwiecień 2021 14:00
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
3
AEK
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa 11 kwiecień 2021 16:15
Asteras Tripolis
1 1
PAOK Saloniki
11 kwiecień 2021 16:15
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
1
1
PAOK
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa 11 kwiecień 2021 18:30
Olympiakos Pireus
3 1
Panathinaikos Ateny
11 kwiecień 2021 18:30
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
3
1
PAO
Kolejka 4
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos) 18 kwiecień 2021 14:00
Panathinaikos Ateny
1 2
Aris Saloniki
18 kwiecień 2021 14:00
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
PAO
1
2
Aris
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA) 18 kwiecień 2021 16:15
AEK Ateny
3 1
Asteras Tripolis
18 kwiecień 2021 16:15
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
3
1
Asteras
Toumba 18 kwiecień 2021 18:30
PAOK Saloniki
2 0
Olympiakos Pireus
18 kwiecień 2021 18:30
Toumba
PAOK
2
0
Olympiakos
Kolejka 5
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa 21 kwiecień 2021 16:15
Olympiakos Pireus
1 0
Asteras Tripolis
21 kwiecień 2021 16:15
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
1
0
Asteras
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa 21 kwiecień 2021 18:30
Aris Saloniki
0 1
PAOK Saloniki
21 kwiecień 2021 18:30
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
0
1
PAOK
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA) 21 kwiecień 2021 20:30
AEK Ateny
1 1
Panathinaikos Ateny
21 kwiecień 2021 20:30
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
1
1
PAO
Kolejka 6
Toumba 25 kwiecień 2021 14:00
PAOK Saloniki
0 0
Panathinaikos Ateny
25 kwiecień 2021 14:00
Toumba
PAOK
0
0
PAO
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa 25 kwiecień 2021 16:15
Asteras Tripolis
1 1
Aris Saloniki
25 kwiecień 2021 16:15
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
1
1
Aris
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa 25 kwiecień 2021 18:30
Olympiakos Pireus
2 0
AEK Ateny
25 kwiecień 2021 18:30
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
0
AEK
Kolejka 7
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa 5 maja 2021 16:15
Aris Saloniki
1 1
Olympiakos Pireus
5 maja 2021 16:15
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
1
Olympiakos
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos) 5 maja 2021 18:30
Panathinaikos Ateny
2 2
Asteras Tripolis
5 maja 2021 18:30
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
PAO
2
2
Asteras
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA) 5 maja 2021 20:30
AEK Ateny
1 2
PAOK Saloniki
5 maja 2021 20:30
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
1
2
PAOK
Kolejka 8
Toumba 9 maja 2021 14:00
PAOK Saloniki
2 0
Aris Saloniki
9 maja 2021 14:00
Toumba
PAOK
2
0
Aris
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa 9 maja 2021 16:15
Asteras Tripolis
0 0
Olympiakos Pireus
9 maja 2021 16:15
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
0
0
Olympiakos
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos) 9 maja 2021 18:30
Panathinaikos Ateny
0 1
AEK Ateny
9 maja 2021 18:30
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
PAO
0
1
AEK
Kolejka 9
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa 12 maja 2021 18:30
Asteras Tripolis
1 1
AEK Ateny
12 maja 2021 18:30
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
1
1
AEK
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa 12 maja 2021 18:30
Aris Saloniki
0 0
Panathinaikos Ateny
12 maja 2021 18:30
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
0
0
PAO
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa 12 maja 2021 18:30
Olympiakos Pireus
1 0
PAOK Saloniki
12 maja 2021 18:30
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
1
0
PAOK
Kolejka 10
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA) 16 maja 2021 18:30
AEK Ateny
0 0
Aris Saloniki
16 maja 2021 18:30
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
0
0
Aris
Toumba 16 maja 2021 18:30
PAOK Saloniki
0 1
Asteras Tripolis
16 maja 2021 18:30
Toumba
PAOK
0
1
Asteras
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos) 16 maja 2021 18:30
Panathinaikos Ateny
1 4
Olympiakos Pireus
16 maja 2021 18:30
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
PAO
1
4
Olympiakos
Bramki
1
Giorgos Masouras
6
(8)
2
Andrija Živković
5
(8)
3
Federico Macheda
4
(10)
4
Dimitris Manos
3
(10)
5
Karim Ansarifard
3
(10)
Pokaż pełną listę
Asysty
1
Youssef El Arabi
4
(10)
2
Petros Mantalos
3
(9)
3
José Holebas
3
(7)
4
Juankar
3
(8)
5
Juan Munafo
2
(7)
Pokaż pełną listę
Kartki
1
Amr Warda
5
(8)
2
Maurício
4
(6)
3
Fran Vélez
4
(7)
4
Achilleas Poungouras
4
(7)
5
Stefan Schwab
4
(9)
Pokaż pełną listę
Baraż
Xanthi FC Arena 26 maja 2021 14:30
AO Xanthi
2 1
Panaitolikos GFS
26 maja 2021 14:30
Xanthi FC Arena
Xanthi
2
1
Panaitolikos
Stadion Panaitolikou 30 maja 2021 18:30
Panaitolikos GFS
1 0
AO Xanthi
30 maja 2021 18:30
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos
1
0
Xanthi
| Dwumecz 2:2
#
Klub
M
Z
R
P
Br.+
Br.-
Br.+/-
Pkt
1
z r r z p
33
10
13
10
34
37
-3
43
2
p r r z z
33
8
13
12
30
40
-10
37
3
p r p p p
33
9
8
16
27
36
-9
35
4
z r r p z
33
8
11
14
21
42
-21
35
5
r p r p z
33
9
7
17
29
40
-11
34
6
r r z z r
33
8
8
17
30
47
-17
32
7
p z z p r
33
6
10
17
20
44
-24
28
8
z r p p z
33
6
9
18
25
47
-22
27
- baraże o utrzymanie w Super League Interwetten
- spadek do Super League 2
Mecze
1
2
3
4
5
6
7
Kolejka 1
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis) 20 marzec 2021 14:00
Apollon Smyrnis
0 2
AEL
20 marzec 2021 14:00
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
0
2
AEL
Panthessaliko 20 marzec 2021 16:15
Volos NFC
0 0
OFI 1925
20 marzec 2021 16:15
Panthessaliko
Volos
0
0
OFI
Zosimades 20 marzec 2021 18:30
PAS Giannina
1 0
Atromitos Peristeri
20 marzec 2021 18:30
Zosimades
PAS
1
0
Atromitos
Stadion Panaitolikou 20 marzec 2021 18:30
Panaitolikos GFS
0 3
PAS Lamia 1964
20 marzec 2021 18:30
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos
0
3
Lamia
Kolejka 2
Stadion Miejski Peristeri 3 kwiecień 2021 14:00
Atromitos Peristeri
1 1
Apollon Smyrnis
3 kwiecień 2021 14:00
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
1
1
Apollon
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule) 3 kwiecień 2021 16:15
OFI 1925
2 1
PAS Giannina
3 kwiecień 2021 16:15
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
2
1
PAS
Stadion Narodowy Alkazar 3 kwiecień 2021 18:30
AEL
1 1
Panaitolikos GFS
3 kwiecień 2021 18:30
Stadion Narodowy Alkazar
AEL
1
1
Panaitolikos
Miejskie Centrum Sportowe im. Athanasiosa Diakosa 3 kwiecień 2021 18:30
PAS Lamia 1964
1 1
Volos NFC
3 kwiecień 2021 18:30
Miejskie Centrum Sportowe im. Athanasiosa Diakosa
Lamia
1
1
Volos
Kolejka 3
Panthessaliko 10 kwiecień 2021 14:00
Volos NFC
3 1
Panaitolikos GFS
10 kwiecień 2021 14:00
Panthessaliko
Volos
3
1
Panaitolikos
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis) 10 kwiecień 2021 16:15
Apollon Smyrnis
0 0
OFI 1925
10 kwiecień 2021 16:15
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
0
0
OFI
Stadion Miejski Peristeri 10 kwiecień 2021 18:30
Atromitos Peristeri
0 1
AEL
10 kwiecień 2021 18:30
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
0
1
AEL
Zosimades 12 kwiecień 2021 18:30
PAS Giannina
1 2
PAS Lamia 1964
12 kwiecień 2021 18:30
Zosimades
PAS
1
2
Lamia
Kolejka 4
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule) 17 kwiecień 2021 14:00
OFI 1925
1 1
Atromitos Peristeri
17 kwiecień 2021 14:00
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
1
1
Atromitos
Stadion Panaitolikou 17 kwiecień 2021 16:15
Panaitolikos GFS
1 0
Apollon Smyrnis
17 kwiecień 2021 16:15
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos
1
0
Apollon
Panthessaliko 17 kwiecień 2021 18:30
Volos NFC
1 1
PAS Giannina
17 kwiecień 2021 18:30
Panthessaliko
Volos
1
1
PAS
Miejskie Centrum Sportowe im. Athanasiosa Diakosa 19 kwiecień 2021 18:30
PAS Lamia 1964
0 0
AEL
19 kwiecień 2021 18:30
Miejskie Centrum Sportowe im. Athanasiosa Diakosa
Lamia
0
0
AEL
Kolejka 5
Zosimades 24 kwiecień 2021 14:00
PAS Giannina
0 1
Panaitolikos GFS
24 kwiecień 2021 14:00
Zosimades
PAS
0
1
Panaitolikos
Stadion Narodowy Alkazar 24 kwiecień 2021 16:15
AEL
0 1
OFI 1925
24 kwiecień 2021 16:15
Stadion Narodowy Alkazar
AEL
0
1
OFI
Stadion Miejski Peristeri 24 kwiecień 2021 18:30
Atromitos Peristeri
0 0
PAS Lamia 1964
24 kwiecień 2021 18:30
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
0
0
Lamia
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis) 26 kwiecień 2021 18:30
Apollon Smyrnis
0 0
Volos NFC
26 kwiecień 2021 18:30
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
0
0
Volos
Kolejka 6
Panthessaliko 8 maja 2021 18:30
Volos NFC
3 1
AEL
8 maja 2021 18:30
Panthessaliko
Volos
3
1
AEL
Stadion Panaitolikou 8 maja 2021 18:30
Panaitolikos GFS
1 3
Atromitos Peristeri
8 maja 2021 18:30
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos
1
3
Atromitos
Miejskie Centrum Sportowe im. Athanasiosa Diakosa 8 maja 2021 18:30
PAS Lamia 1964
0 2
OFI 1925
8 maja 2021 18:30
Miejskie Centrum Sportowe im. Athanasiosa Diakosa
Lamia
0
2
OFI
Zosimades 19 maja 2021 16:15
PAS Giannina
0 2
Apollon Smyrnis
19 maja 2021 16:15
Zosimades
PAS
0
2
Apollon
Kolejka 7
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule) 15 maja 2021 18:30
OFI 1925
2 2
Panaitolikos GFS
15 maja 2021 18:30
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
2
2
Panaitolikos
Stadion Narodowy Alkazar 15 maja 2021 18:30
AEL
2 0
PAS Giannina
15 maja 2021 18:30
Stadion Narodowy Alkazar
AEL
2
0
PAS
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis) 15 maja 2021 18:30
Apollon Smyrnis
0 1
PAS Lamia 1964
15 maja 2021 18:30
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
0
1
Lamia
Stadion Miejski Peristeri 15 maja 2021 18:30
Atromitos Peristeri
1 0
Volos NFC
15 maja 2021 18:30
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
1
0
Volos
Bramki
1
Nikos Vergos
3
(7)
2
Miloš Deletić
3
(6)
3
Fiorin Durmishaj
3
(7)
4
Jonathan de Guzmán
3
(4)
5
Giorgos Manousos
2
(7)
Pokaż pełną listę
Asysty
1
Miloš Deletić
3
(6)
2
Clarck N'Sikulu
2
(5)
3
Nikos Korovesis
2
(4)
4
Tasos Karamanos
2
(7)
5
Bryan Rabello
2
(4)
Pokaż pełną listę
Kartki
1
Miguel Mellado
4
(7)
2
Danny Bejarano
4
(6)
3
Uroš Ćosić
3
(5)
4
Theofanis Mavrommatis
3
(5)
5
Manolis Bertos
3
(6)
Pokaż pełną listę
#
Klub
M
Z
R
P
Br.+
Br.-
Br.+/-
Pkt
1
p r z z z
26
21
4
1
64
13
51
67
2
r r z r z
26
15
6
5
34
16
18
51
3
z r r z p
26
14
6
6
41
29
12
48
4
z z p r p
26
13
8
5
49
26
23
47
5
z p r p z
26
13
6
7
30
19
11
45
6
r r z r p
26
11
9
6
27
25
2
42
7
z z p p z
26
8
9
9
26
32
-6
33
8
p z r z z
26
8
7
11
23
26
-3
31
9
p p z p z
26
8
4
14
26
35
-9
28
10
p r p r r
26
6
10
10
24
35
-11
28
11
z r p z r
26
5
8
13
14
38
-24
23
12
r z p z p
26
4
8
14
13
32
-19
20
13
p p p p p
26
5
4
17
22
43
-21
19
14
p z z p p
26
3
7
16
18
42
-24
16
- baraże o mistrzostwo
- baraże o utrzymanie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
Kolejka 1
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa 11 wrz. 2020 17:15
Aris Saloniki
3 1
PAS Lamia 1964
11 wrz. 2020 17:15
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
3
1
Lamia
Toumba 11 wrz. 2020 19:30
PAOK Saloniki
1 0
AEL
11 wrz. 2020 19:30
Toumba
PAOK
1
0
AEL
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule) 12 wrz. 2020 17:00
OFI 1925
1 1
Panaitolikos GFS
12 wrz. 2020 17:00
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
1
1
Panaitolikos
Stadion Miejski Peristeri 13 wrz. 2020 17:30
Atromitos Peristeri
0 2
Volos NFC
13 wrz. 2020 17:30
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
0
2
Volos
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa 13 wrz. 2020 19:30
Asteras Tripolis
1 0
Panathinaikos Ateny
13 wrz. 2020 19:30
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
1
0
PAO
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis) 21 październik 2020 16:15
Apollon Smyrnis
1 2
PAS Giannina
21 październik 2020 16:15
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
1
2
PAS
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA) 16 grudzień 2020 18:30
AEK Ateny
1 1
Olympiakos Pireus
16 grudzień 2020 18:30
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
1
1
Olympiakos
Kolejka 2
Toumba 18 wrz. 2020 17:15
PAOK Saloniki
1 1
Atromitos Peristeri
18 wrz. 2020 17:15
Toumba
PAOK
1
1
Atromitos
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa 18 wrz. 2020 19:30
Olympiakos Pireus
3 0
Asteras Tripolis
18 wrz. 2020 19:30
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
3
0
Asteras
Stadion Panaitolikou 19 wrz. 2020 19:30
Panaitolikos GFS
0 2
AEK Ateny
19 wrz. 2020 19:30
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos
0
2
AEK
Miejskie Centrum Sportowe im. Athanasiosa Diakosa 20 wrz. 2020 17:15
PAS Lamia 1964
1 2
OFI 1925
20 wrz. 2020 17:15
Miejskie Centrum Sportowe im. Athanasiosa Diakosa
Lamia
1
2
OFI
Panthessaliko 20 wrz. 2020 19:30
Volos NFC
0 1
Aris Saloniki
20 wrz. 2020 19:30
Panthessaliko
Volos
0
1
Aris
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA) 3 listopad 2020 16:15
Panathinaikos Ateny
1 0
Apollon Smyrnis
3 listopad 2020 16:15
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
1
0
Apollon
Zosimades 4 listopad 2020 16:15
PAS Giannina
1 2
AEL
4 listopad 2020 16:15
Zosimades
PAS
1
2
AEL
Kolejka 3
Panthessaliko 26 wrz. 2020 17:30
Volos NFC
0 0
PAOK Saloniki
26 wrz. 2020 17:30
Panthessaliko
Volos
0
0
PAOK
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa 26 wrz. 2020 19:30
Olympiakos Pireus
2 0
Panaitolikos GFS
26 wrz. 2020 19:30
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
0
Panaitolikos
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa 27 wrz. 2020 15:00
Aris Saloniki
2 2
PAS Giannina
27 wrz. 2020 15:00
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
2
2
PAS
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule) 27 wrz. 2020 17:00
OFI 1925
2 2
Atromitos Peristeri
27 wrz. 2020 17:00
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
2
2
Atromitos
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA) 27 wrz. 2020 19:30
AEK Ateny
3 0
PAS Lamia 1964
27 wrz. 2020 19:30
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
3
0
Lamia
Stadion Narodowy Alkazar 28 wrz. 2020 18:30
AEL
1 1
Panathinaikos Ateny
28 wrz. 2020 18:30
Stadion Narodowy Alkazar
AEL
1
1
PAO
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa 25 listopad 2020 16:15
Asteras Tripolis
0 0
Apollon Smyrnis
25 listopad 2020 16:15
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
0
0
Apollon
Kolejka 4
Stadion Panaitolikou 3 październik 2020 18:30
Panaitolikos GFS
1 1
Asteras Tripolis
3 październik 2020 18:30
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos
1
1
Asteras
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA) 4 październik 2020 15:00
Panathinaikos Ateny
0 1
Aris Saloniki
4 październik 2020 15:00
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
0
1
Aris
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis) 4 październik 2020 17:15
Apollon Smyrnis
1 0
AEL
4 październik 2020 17:15
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
1
0
AEL
Toumba 4 październik 2020 17:15
PAOK Saloniki
3 0
OFI 1925
4 październik 2020 17:15
Toumba
PAOK
3
0
OFI
Zosimades 4 październik 2020 19:30
PAS Giannina
1 1
Olympiakos Pireus
4 październik 2020 19:30
Zosimades
PAS
1
1
Olympiakos
Stadion Miejski Peristeri 4 październik 2020 20:45
Atromitos Peristeri
1 0
AEK Ateny
4 październik 2020 20:45
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
1
0
AEK
Miejskie Centrum Sportowe im. Athanasiosa Diakosa 5 październik 2020 18:30
PAS Lamia 1964
1 2
Volos NFC
5 październik 2020 18:30
Miejskie Centrum Sportowe im. Athanasiosa Diakosa
Lamia
1
2
Volos
Kolejka 5
Panthessaliko 17 październik 2020 15:00
Volos NFC
2 1
PAS Giannina
17 październik 2020 15:00
Panthessaliko
Volos
2
1
PAS
Zosimades 17 październik 2020 17:15
Aris Saloniki
1 0
Apollon Smyrnis
17 październik 2020 17:15
Zosimades
Aris
1
0
Apollon
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa 17 październik 2020 19:30
Olympiakos Pireus
4 0
Atromitos Peristeri
17 październik 2020 19:30
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
4
0
Atromitos
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule) 18 październik 2020 15:00
OFI 1925
2 2
Panathinaikos Ateny
18 październik 2020 15:00
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
2
2
PAO
Stadion Narodowy Alkazar 18 październik 2020 17:15
AEL
1 3
Asteras Tripolis
18 październik 2020 17:15
Stadion Narodowy Alkazar
AEL
1
3
Asteras
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA) 18 październik 2020 19:30
AEK Ateny
1 1
PAOK Saloniki
18 październik 2020 19:30
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
1
1
PAOK
Miejskie Centrum Sportowe im. Athanasiosa Diakosa 19 październik 2020 18:30
PAS Lamia 1964
0 0
Panaitolikos GFS
19 październik 2020 18:30
Miejskie Centrum Sportowe im. Athanasiosa Diakosa
Lamia
0
0
Panaitolikos
Kolejka 6
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA) 24 październik 2020 19:30
Panathinaikos Ateny
1 1
Volos NFC
24 październik 2020 19:30
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
1
1
Volos
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa 25 październik 2020 15:00
Asteras Tripolis
1 0
OFI 1925
25 październik 2020 15:00
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
1
0
OFI
Zosimades 25 październik 2020 19:30
PAS Giannina
0 1
AEK Ateny
25 październik 2020 19:30
Zosimades
PAS
0
1
AEK
Stadion Miejski Peristeri 26 październik 2020 18:30
Atromitos Peristeri
2 0
Panaitolikos GFS
26 październik 2020 18:30
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
2
0
Panaitolikos
Stadion Narodowy Alkazar 2 grudzień 2020 16:15
AEL
0 3
Aris Saloniki
2 grudzień 2020 16:15
Stadion Narodowy Alkazar
AEL
0
3
Aris
Toumba 13 styczeń 2021 18:30
PAOK Saloniki
1 1
Olympiakos Pireus
13 styczeń 2021 18:30
Toumba
PAOK
1
1
Olympiakos
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis) 18 lt. 2021 16:15
Apollon Smyrnis
0 1
PAS Lamia 1964
18 lt. 2021 16:15
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
0
1
Lamia
Kolejka 7
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa 31 październik 2020 14:00
Olympiakos Pireus
2 0
Apollon Smyrnis
31 październik 2020 14:00
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
0
Apollon
Stadion Miejski Peristeri 31 październik 2020 16:15
Atromitos Peristeri
0 2
PAS Giannina
31 październik 2020 16:15
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
0
2
PAS
Panthessaliko 31 październik 2020 16:15
Volos NFC
1 1
AEL
31 październik 2020 16:15
Panthessaliko
Volos
1
1
AEL
Miejskie Centrum Sportowe im. Athanasiosa Diakosa 31 październik 2020 18:30
PAS Lamia 1964
0 2
Panathinaikos Ateny
31 październik 2020 18:30
Miejskie Centrum Sportowe im. Athanasiosa Diakosa
Lamia
0
2
PAO
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa 1 listopad 2020 14:00
Aris Saloniki
1 0
Asteras Tripolis
1 listopad 2020 14:00
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
0
Asteras
Stadion Panaitolikou 1 listopad 2020 16:15
Panaitolikos GFS
1 3
PAOK Saloniki
1 listopad 2020 16:15
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos
1
3
PAOK
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA) 1 listopad 2020 18:30
AEK Ateny
2 1
OFI 1925
1 listopad 2020 18:30
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
2
1
OFI
Kolejka 8
Zosimades 7 listopad 2020 16:15
PAS Giannina
0 0
Panaitolikos GFS
7 listopad 2020 16:15
Zosimades
PAS
0
0
Panaitolikos
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA) 7 listopad 2020 18:30
Panathinaikos Ateny
0 1
Atromitos Peristeri
7 listopad 2020 18:30
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
0
1
Atromitos
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule) 8 listopad 2020 14:00
OFI 1925
0 2
Olympiakos Pireus
8 listopad 2020 14:00
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
0
2
Olympiakos
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis) 8 listopad 2020 18:30
Apollon Smyrnis
1 3
PAOK Saloniki
8 listopad 2020 18:30
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
1
3
PAOK
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa 9 grudzień 2020 16:15
Asteras Tripolis
1 1
Volos NFC
9 grudzień 2020 16:15
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
1
1
Volos
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa 14 styczeń 2021 18:30
Aris Saloniki
0 1
AEK Ateny
14 styczeń 2021 18:30
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
0
1
AEK
Stadion Narodowy Alkazar 24 lt. 2021 16:15
AEL
0 1
PAS Lamia 1964
24 lt. 2021 16:15
Stadion Narodowy Alkazar
AEL
0
1
Lamia
Kolejka 9
Miejskie Centrum Sportowe im. Athanasiosa Diakosa 21 listopad 2020 14:00
PAS Lamia 1964
2 2
Asteras Tripolis
21 listopad 2020 14:00
Miejskie Centrum Sportowe im. Athanasiosa Diakosa
Lamia
2
2
Asteras
Stadion Miejski Peristeri 21 listopad 2020 16:15
Atromitos Peristeri
2 2
Apollon Smyrnis
21 listopad 2020 16:15
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
2
2
Apollon
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa 21 listopad 2020 18:30
Olympiakos Pireus
1 0
Panathinaikos Ateny
21 listopad 2020 18:30
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
1
0
PAO
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis) 22 listopad 2020 14:00
AEK Ateny
4 1
AEL
22 listopad 2020 14:00
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
AEK
4
1
AEL
Stadion Panaitolikou 22 listopad 2020 16:15
Panaitolikos GFS
0 1
Aris Saloniki
22 listopad 2020 16:15
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos
0
1
Aris
Toumba 22 listopad 2020 18:30
PAOK Saloniki
2 1
PAS Giannina
22 listopad 2020 18:30
Toumba
PAOK
2
1
PAS
Panthessaliko 23 listopad 2020 18:30
Volos NFC
1 4
OFI 1925
23 listopad 2020 18:30
Panthessaliko
Volos
1
4
OFI
Kolejka 10
Stadion Narodowy Alkazar 28 listopad 2020 16:15
AEL
0 0
Atromitos Peristeri
28 listopad 2020 16:15
Stadion Narodowy Alkazar
AEL
0
0
Atromitos
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa 28 listopad 2020 18:30
Aris Saloniki
1 2
Olympiakos Pireus
28 listopad 2020 18:30
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
2
Olympiakos
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA) 29 listopad 2020 14:00
Panathinaikos Ateny
2 1
Panaitolikos GFS
29 listopad 2020 14:00
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
2
1
Panaitolikos
Miejskie Centrum Sportowe im. Athanasiosa Diakosa 29 listopad 2020 16:15
PAS Lamia 1964
0 2
PAOK Saloniki
29 listopad 2020 16:15
Miejskie Centrum Sportowe im. Athanasiosa Diakosa
Lamia
0
2
PAOK
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule) 29 listopad 2020 16:15
OFI 1925
2 1
PAS Giannina
29 listopad 2020 16:15
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
2
1
PAS
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa 29 listopad 2020 18:30
Asteras Tripolis
1 2
AEK Ateny
29 listopad 2020 18:30
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
1
2
AEK
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis) 30 listopad 2020 18:30
Apollon Smyrnis
3 3
Volos NFC
30 listopad 2020 18:30
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
3
3
Volos
Kolejka 11
Stadion Miejski Peristeri 5 grudzień 2020 16:15
Atromitos Peristeri
2 2
Aris Saloniki
5 grudzień 2020 16:15
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
2
2
Aris
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa 5 grudzień 2020 18:30
Olympiakos Pireus
4 1
Volos NFC
5 grudzień 2020 18:30
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
4
1
Volos
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule) 6 grudzień 2020 14:00
OFI 1925
0 2
Apollon Smyrnis
6 grudzień 2020 14:00
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
0
2
Apollon
Zosimades 6 grudzień 2020 16:15
PAS Giannina
2 0
PAS Lamia 1964
6 grudzień 2020 16:15
Zosimades
PAS
2
0
Lamia
Toumba 6 grudzień 2020 16:15
PAOK Saloniki
2 0
Asteras Tripolis
6 grudzień 2020 16:15
Toumba
PAOK
2
0
Asteras
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA) 6 grudzień 2020 18:30
AEK Ateny
1 2
Panathinaikos Ateny
6 grudzień 2020 18:30
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
1
2
PAO
Stadion Panaitolikou 7 grudzień 2020 18:30
Panaitolikos GFS
2 1
AEL
7 grudzień 2020 18:30
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos
2
1
AEL
Kolejka 12
Stadion Narodowy Alkazar 12 grudzień 2020 16:15
AEL
0 1
OFI 1925
12 grudzień 2020 16:15
Stadion Narodowy Alkazar
AEL
0
1
OFI
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos) 12 grudzień 2020 18:30
Panathinaikos Ateny
2 0
PAS Giannina
12 grudzień 2020 18:30
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
PAO
2
0
PAS
Miejskie Centrum Sportowe im. Athanasiosa Diakosa 13 grudzień 2020 14:00
PAS Lamia 1964
0 6
Olympiakos Pireus
13 grudzień 2020 14:00
Miejskie Centrum Sportowe im. Athanasiosa Diakosa
Lamia
0
6
Olympiakos
Panthessaliko 13 grudzień 2020 16:15
Volos NFC
0 0
Panaitolikos GFS
13 grudzień 2020 16:15
Panthessaliko
Volos
0
0
Panaitolikos
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis) 13 grudzień 2020 16:15
Apollon Smyrnis
3 4
AEK Ateny
13 grudzień 2020 16:15
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
3
4
AEK
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa 13 grudzień 2020 18:30
Aris Saloniki
1 0
PAOK Saloniki
13 grudzień 2020 18:30
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
0
PAOK
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa 14 grudzień 2020 18:30
Asteras Tripolis
2 0
Atromitos Peristeri
14 grudzień 2020 18:30
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
2
0
Atromitos
Kolejka 13
Stadion Panaitolikou 19 grudzień 2020 16:15
Panaitolikos GFS
0 1
Apollon Smyrnis
19 grudzień 2020 16:15
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos
0
1
Apollon
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule) 19 grudzień 2020 18:30
OFI 1925
0 3
Aris Saloniki
19 grudzień 2020 18:30
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
0
3
Aris
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa 20 grudzień 2020 14:00
Olympiakos Pireus
5 1
AEL
20 grudzień 2020 14:00
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
5
1
AEL
Toumba 20 grudzień 2020 18:30
PAOK Saloniki
2 1
Panathinaikos Ateny
20 grudzień 2020 18:30
Toumba
PAOK
2
1
PAO
Zosimades 21 grudzień 2020 16:15
PAS Giannina
2 2
Asteras Tripolis
21 grudzień 2020 16:15
Zosimades
PAS
2
2
Asteras
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis) 21 grudzień 2020 18:30
AEK Ateny
2 2
Volos NFC
21 grudzień 2020 18:30