87'
Jorge Díaz
Bramka nieuznana 2'
Díaz
Piłka po zagraniu Jorge Diaza odbiła się od Theocharisa Iliadisa i trafiła z powrotem do Urugwajczyka, który wpadł w pole karne i trafił w krótki róg bramki. Niestety dl gospodarzy sędzia bramki nie uznał, bo po analizie VAR odgwizdał zagranie ręką Iliadisa.
Gboly Ariyibi
7'
Ariyibi
Manolis Tzanakakis wstrzelił piłkę z prawego skrzydła, a podanie to strzałem głową wykończył Gboly Ariyibi, ale futbolówka po rękach bramkarza trafiła w słupek.
Nikos Vergos
Bramka 1:0 16'
Vergos
Asysta: Jakolis
Z rzutu rożnego piłkę dośrodkował Antonio Jakolis, a głową po koźle trafił do bramki Nikos Vergos.
29' Żółta kartka
Michail
Alexis Michail
Radomir Milosavljević
Niewykorzystany rzut karny 30'
Ariyibi
Manolis Bertos sfaulował w polu karnym Jorge Diaza, a sędzia dopiero po chwili wskazał na jedenasty metr. Do rzutu karnego podszedł Gboly Ariyibi, ale strzelił bardzo źle i Gergely Nagy nie miał problemu z wybronieniem strzału. Sędzia nakazał powtórzyć "jedenastkę" i tym razem Amerykanin zaskoczył bramkarza, ale piłka trafiła w słupek.
40'
Pinakas
Radomir Milosavljević wstrzelił piłkę z prawego skrzydła, a pod bramką najwyżej wyskoczył Dimitris Pinakas i uderzył an bramkę głową, ale piłka ostatecznie odbiła się tylko od poprzeczki.
Dimitris Pinakas
46'
Filip
Stelianos Filip znalazł się w sytuacji sam na sam, ale Christopher Knett zareagował bardzo dobrze i ramieniem wybronił strzał defensora AEL-u.
56' Żółta kartka
Díaz
60' Zmiany
Wchodzi:Glynos
Schodzi:Iliadis
Żółta kartka 62'
Jakolis
62' Żółta kartka
Durmishaj
68' Żółta kartka
Filip
Zmiany 68'
Wchodzi:Arzura
Schodzi:Jakolis
70' Żółta kartka
Vergos
86' Zmiany
Wchodzi:Mužek
Schodzi:Trujić
87' Zmiany
Wchodzi:Younes
Schodzi:Michail
Bramka (rzut karny) 2:0 87'
Vergos
Nikola Žižić sfaulował w polu karnym Nikosa Vergosa,a ale sędzia nie zareagował. Dopiero po chwili i informacji z wozu VAR wskazał na jedenasty metr. Do siatki z rzutu karnego trafił sam poszkodowany.
Żółta kartka 90' +4'
Melissas
90' +5' 2:1 Bramka
Younes
Asysta: Filip
Steliano Filip dośrodkował piłkę z rzutu rożnego, a głową w róg bramki trafił Hamza Younes