11
Wykluczeni z meczu
6' 0:1 Bramka
Asystent: Mario Mitaj
Mari Mitaj przjął piłę na lewym skrzydle i zagrał piłkę pod bramkę do wbiegającego Karma Ansarifarda, który wślizgiem trafił do siatki.
Bramka 1:1 8'
Asystent: Vykintas Slivka
Vykintas Slivka wyszedł lewą stroną z kontrą, po czym tuż przed linią boczną pola karnego zagrał futbolówkę do Marca Fernandeza, który precyzyjnym i mocnym uderzeniem głową pokonał Panagiotisa Tsintotasa.
19' 1:2 Bramka
Levi García
Levi Garcia poszedł wstrzelić piłkę z rzutu rożnego, ale wyszedł mu efektowny strzał, którego nikt nie potrafił zablokować.
Levi García
25' 1:3 Bramka
Karim Ansarifard przyjął piłkę od Mario Mitaja i zdecydował się na strzał z 25 metrów, co okazało się doskonałym rozwiązaniem, bo Davino Verhulst nie miał żadnych szans na obronę tego uderzenia.
Asystent: Israel Coll
Israel Coll dośrodkował piłkę z rzutu wolnego, a głową do siatki trafił Savvas Tsabouris.
68' Zmiany
Wchodzi:Nélson Oliveira
Schodzi:Karim Ansarifard
68' Zmiany
Wchodzi:Kostas Galanopoulos
Schodzi:André Simões
Kostas Galanopoulos
68' Zmiany
Schodzi:Ritchie Kitoko
70' Żółta kartka
Zmiany 70'
Wchodzi:Karlo Bručić
Schodzi:Savvas Tsabouris
79' Żółta kartka
Zmiany 80'
Wchodzi:Anthony Mounier
Schodzi:Marc Fernández
81' Zmiany
Wchodzi:Emanuel Insúa
Schodzi:Mario Mitaj
Emanuel Insúa
Żółta kartka 82'
Tasos Lagos
84' Żółta kartka
88' 2:4 Bramka
Asystent: Muamer Tanković
Po błędzie defensora Apollonu Muamer Tanković ruszył na bramkę, ale stracił rytm i oddał piłkę Nelsonowi Oliveirze, który strzałem po ziemi trafił w róg bramki.
Zmiany 90'
Wchodzi:Thanasis Karagounis
Schodzi:Nikos Ioannidis
Bramka 3:4 90' +4'
Asystent: Anthony Mounier
Po rozegranym rzucie rożnym centrę Anthony'ego Mouniera skutecznie wykończył głową Dimsthenis Baxevanidis.
90' +5'
Paulinho zagrał piłkę ręką w polu karnym i sędzia wskazał na jedenasty metr. Ale po analizie VAR zmienił decyzję wskazują pozycję spaloną Anthony'ego Mouniera.