10
6' 0:1 Bramka
Ansarifard
Asysta: Mitaj
Mari Mitaj przjął piłę na lewym skrzydle i zagrał piłkę pod bramkę do wbiegającego Karma Ansarifarda, który wślizgiem trafił do siatki.
Karim Ansarifard
Marc Fernández
Bramka 1:1 8'
Fernández
Asysta: Slivka
Vykintas Slivka wyszedł lewą stroną z kontrą, po czym tuż przed linią boczną pola karnego zagrał futbolówkę do Marca Fernandeza, który precyzyjnym i mocnym uderzeniem głową pokonał Panagiotisa Tsintotasa.
19' 1:2 Bramka
Garcia
Levi Garcia poszedł wstrzelić piłkę z rzutu rożnego, ale wyszedł mu efektowny strzał, którego nikt nie potrafił zablokować.
Levi García
25' 1:3 Bramka
Ansarifard
Karim Ansarifard przyjął piłkę od Mario Mitaja i zdecydował się na strzał z 25 metrów, co okazało się doskonałym rozwiązaniem, bo Davino Verhulst nie miał żadnych szans na obronę tego uderzenia.
Asysta: Coll
Israel Coll dośrodkował piłkę z rzutu wolnego, a głową do siatki trafił Savvas Tsabouris.
68' Zmiany
Wchodzi:Oliveira
Schodzi:Ansarifard
Nélson Oliveira
68' Zmiany
Wchodzi:Galanopoulos
Schodzi:Simões
Kostas Galanopoulos
68' Zmiany
Schodzi:Kitoko
70' Żółta kartka
Tanković
Zmiany 70'
Wchodzi:Bručić
Schodzi:Tsabouris
79' Żółta kartka
Krstičić
Zmiany 80'
Wchodzi:Mounier
Schodzi:Fernández
81' Zmiany
Wchodzi:Insúa
Schodzi:Mitaj
Emanuel Insúa
Żółta kartka 82'
Lagos
84' Żółta kartka
Insúa
88' 2:4 Bramka
Oliveira
Asysta: Tanković
Po błędzie defensora Apollonu Muamer Tanković ruszył na bramkę, ale stracił rytm i oddał piłkę Nelsonowi Oliveirze, który strzałem po ziemi trafił w róg bramki.
Asysta: Mounier
Po rozegranym rzucie rożnym centrę Anthony'ego Mouniera skutecznie wykończył głową Dimsthenis Baxevanidis.
90' +5'
Paulinho zagrał piłkę ręką w polu karnym i sędzia wskazał na jedenasty metr. Ale po analizie VAR zmienił decyzję wskazują pozycję spaloną Anthony'ego Mouniera.