Wykluczeni z meczu
Daan Rienstra
Bramka 1:0 3'
Rienstra
Wybita przez obrońców gości futbolówka trafiła na dwudziesty metr do Daana Rienstry, który uderzeniem z pierwszej piłki trafił do siatki, obok zaskoczonego Christophera Knetta.
13' Żółta kartka
Tahar
Aymen Tahar
Bramka (rzut karny) 2:0 13'
Bueno
Sotiris Ninis strzelił zza pola karnego, a piłkę ręką zablokował Aymen Tahar. Początkowo sędzia odgwizdał rzut wolny, ale po analizie VAR zmienił decyzję i przyznał gospodarzom rzut karny. "Jedenastkę" skutecznie egzekwował Alberto Bueno.
36' 2:1 Bramka (rzut karny)
Vergos
Po rzucie rożnym piłkę ręką w polu karnym trącił Juan José Perea. Sędzia dopiero po analizie VAR podyktował dla gości rzut karny. Do bramki z jedenastu metrów trafił Nikos Vergos.
Nikos Vergos
Gerasimos Mitoglou
Bramka 3:1 42'
Mitoglou
Asystent: Grillo
Alberto Bueno wstrzelił piłkę z rzut wolnego, a w polu karnym zgrał ją na drugi słupek głową Fausto Grillo. Całą akcję wykończył strzałem z bliska Gerasimos Mitoglou.
51' Bramka nieuznana
Díaz
Jorge Diaz po podaniu Edina Cocalicia strzelił gola kontaktowego. Niestety dla pomocnika Panaitolikosu trafienie to nie zostało uznane, bo choć on sam nie był na pozycji spalonej, to asystujący mu kolega już tak.