Bryan Rabello
Adil Nabi
41'
Nabi
Adil Nabi uderzył bezpośrednio z rzutu wolnego, ale piłka zatrzymała się na poprzeczce bramki Atromitosu.
42' Zmiany
Wchodzi:Natsos
Schodzi:Tomašević
Spyros Natsos
Bramka nieuznana 44'
Sardinero
Adrian Sardinero po podaniu z prawego skrzydła Abdula Rahmana Ouesa trafił z kilku metrów do pustej bramki, ale gol ten nie został uznany. Sędzia po analizie VAR odgwizdał pozycję spaloną.
45' +5' 0:1 Bramka
Manousos
W doliczonym czasie gry Giorgos Manousos z bliska trafił do bramki. Sędzia odgwizdał pozycję spaloną napastnika gości. Jednak po informacji z wozu VAR przeanalizował sytuację i ostatecznie bramkę uznał.
Giorgos Manousos
Adil Nabi
45' +6'
Nabi
Adil Nabi po składnej akcji OFI strzelił z jedenastego metra, ale Andreas Gianniotis nieco intuicyjnie zablokował ten strzał na samej linii bramkowej.
Sardinero
Juan Neira zagrał piłkę w stronę pola karnego do Adila Nabila, a ten przedłużył ją szybkim podaniem między Spyrosem Risvanisem i Rodrigo Galo do Adriana Sardinero, który zdołał skutecznie wykorzystać sytuację sam na sam z bramkarzem Atromitosu.
54' Żółta kartka
Galo
Rodrigo Galo
Bramka 2:1 56'
Sardinero
Kostas Giannoulis uruchomił na lewym skrzydle Adriana Sardinero, który po długim rajdzie wpadł w pole karne i strzałem po ziemi w długi róg pokonał Andreasa Gianniotisa.
Miguel Mellado
Żółta kartka 62'
Mellado
Żółta kartka 65'
Vouros
65' Zmiany
Schodzi:Sardinero
79' Zmiany
Schodzi:Nabi
90' +2' Czerwona kartka
Muñiz
Juan Muñiz kopnął Juana Neirę za co początkowo ujrzał żółtą kartkę. Jednak sędzia przeanalizował sytuację jeszcze raz i za ostatecznie wyrzucił Hiszpana z murawy.
Juan Muñiz
90' +3' 2:2 Bramka
Goutas
Asysta: Manousos
Giorgos Manousos dośrodkował piłkę, a do bramki gospodarzy głową trafił Dimitris Goutas.
Dimitris Goutas
Zmiany 90' +4'
Wchodzi:Giannou
Schodzi:Korovesis
90' +6' Żółta kartka