Andrija Živković
9
Wykluczeni z meczu
Żółta kartka 15'
16' Niewykorzystany rzut karny
Kostas Kotsopoulos po rzucie rożnym w polu karnym przypadkowo zablokował piłkę ręką, za co sędzia podyktował "jedenastkę". Do rzutu karnego podszedł Christos Tzolis i strzelił tuż obok słupka.
22' 0:1 Bramka
Asystent: Christos Tzolis
Christos Tzolis wpadł w pole karne i zagrał dokładną piłkę w stronę Karola Świderskiego, który niepilnowany wyskoczył i strzałem głową nie dał Andreasowi Giannitosowi szans.
Christos Mandas
Zmiany 32'
Wchodzi:Christos Mandas
Schodzi:Andreas Gianniotis
35' Żółta kartka
Vieirinha
Vieirinha
40'
Dimitris Giannoulis zagrał piłkę z lewego skrzydła, a akcję strzałem głową wykończył Karol Świderski. Jednak Christos Mandas wykazał się refleksem i efektownie wybronił strzał Polaka.
41' Żółta kartka
Żółta kartka 47'
52' Żółta kartka
54'
Z lewego skrzydła świetną piłkę zagrał Dimitris Giannoulis, a w polu karnym jeden z obrońców skiksował i futbolówka trafiła do Karola Świderskiego, który miał przed sobą tylko Christosa Mandasa, ale źle uderzył piłkę i ta zosatał skutecznie zablokowana.
Juan Muñiz
Fatalnie zachował się Dimitris Giannoulis, który zamiast wyprowadzić piłkę z włąsnej połowy podał ją do Juana Muñiza, który potężnym strzałem z dystansu nie dał Alexandrosowi Paschalakisowi żadnych szans.
65' Zmiany
Wchodzi:Lazaros Labrou
Schodzi:Christos Tzolis
Lazaros Labrou
71' Zmiany
Wchodzi:Amr Warda
Schodzi:Thomas Murg
Amr Warda
71' Zmiany
Schodzi:Giorgos Manousos
78' Zmiany
Wchodzi:Michael Krmenčík
Schodzi:Karol Świderski
78' Zmiany
Wchodzi:Nika Ninua
Schodzi:Andrija Živković
Nika Ninua
82' 1:2 Bramka
Amr Warda
Asystent: Nika Ninua
Z rzutu rożnego piłkę dośrodkował Nika Ninua, a stojący na siódmym metrze praktycznie w bezruchu Amr Warda głową skierował ją do bramki.
Amr Warda
83' Żółta kartka
Bramka 2:2 85'
Lazaros Christodoulopoulos zamieszał na skraju pola karnego i podał piłkę do Bojana Maticia, który nie uderzył dobrze w futbolówkę i ta trafiła do Charisa Charisisa, którego strzał po ziemi nikt nie zdołała zablokować.
Bramka 3:2 90' +2'
Asystent: Bojan Matić
Bojan Matić zagrał prostopadłą piłkę w stronę Spyrosa Natsosa, który wpadł w pole karne i uderzył nad Alexandrosem Paschalakisem. Gospodarze ze świętowanie musieli się wstrzymać, bo sędzia pokazał pozycję spaloną, co jednak VAR wykluczył i gol został uznany.
90' +3'
Trener gospodarzy Damir Canadi za dyskusje z sędzią ukarany został czerwoną kartką