Wykluczeni z meczu
Kostas Kotsopoulos
Żółta kartka 15'
Kotsopoulos
16' Niewykorzystany rzut karny
Tzolis
Kostas Kotsopoulos po rzucie rożnym w polu karnym przypadkowo zablokował piłkę ręką, za co sędzia podyktował "jedenastkę". Do rzutu karnego podszedł Christos Tzolis i strzelił tuż obok słupka.
Christos Tzolis
22' 0:1 Bramka
Świderski
Asysta: Tzolis
Christos Tzolis wpadł w pole karne i zagrał dokładną piłkę w stronę Karola Świderskiego, który niepilnowany wyskoczył i strzałem głową nie dał Andreasowi Giannitosowi szans.
Karol Świderski
Christos Mandas
Zmiany 32'
Wchodzi:Mandas
Schodzi:Gianniotis
35' Żółta kartka
Vieirinha
Vieirinha
40'
Świderski
Dimitris Giannoulis zagrał piłkę z lewego skrzydła, a akcję strzałem głową wykończył Karol Świderski. Jednak Christos Mandas wykazał się refleksem i efektownie wybronił strzał Polaka.
41' Żółta kartka
Michailidis
Ioannis Michailidis
Lucas Galvão
Żółta kartka 47'
Galvão
52' Żółta kartka
Živković
54'
Świderski
Z lewego skrzydła świetną piłkę zagrał Dimitris Giannoulis, a w polu karnym jeden z obrońców skiksował i futbolówka trafiła do Karola Świderskiego, który miał przed sobą tylko Christosa Mandasa, ale źle uderzył piłkę i ta zosatał skutecznie zablokowana.
Muñiz
Fatalnie zachował się Dimitris Giannoulis, który zamiast wyprowadzić piłkę z włąsnej połowy podał ją do Juana Muñiza, który potężnym strzałem z dystansu nie dał Alexandrosowi Paschalakisowi żadnych szans.
65' Zmiany
Wchodzi:Labrou
Schodzi:Tzolis
Lazaros Labrou
71' Zmiany
Wchodzi:Warda
Schodzi:Murg
Amr Warda
71' Zmiany
Schodzi:Manousos
78' Zmiany
Wchodzi:Krmenčík
Schodzi:Świderski
78' Zmiany
Wchodzi:Ninua
Schodzi:Živković
Nika Ninua
82' 1:2 Bramka
Warda
Asysta: Ninua
Z rzutu rożnego piłkę dośrodkował Nika Ninua, a stojący na siódmym metrze praktycznie w bezruchu Amr Warda głową skierował ją do bramki.
Amr Warda
83' Żółta kartka
Labrou
Charis Charisis
Bramka 2:2 85'
Charisis
Lazaros Christodoulopoulos zamieszał na skraju pola karnego i podał piłkę do Bojana Maticia, który nie uderzył dobrze w futbolówkę i ta trafiła do Charisa Charisisa, którego strzał po ziemi nikt nie zdołała zablokować.
Spyros Natsos
Bramka 3:2 90' +2'
Natsos
Asysta: Matić
Bojan Matić zagrał prostopadłą piłkę w stronę Spyrosa Natsosa, który wpadł w pole karne i uderzył nad Alexandrosem Paschalakisem. Gospodarze ze świętowanie musieli się wstrzymać, bo sędzia pokazał pozycję spaloną, co jednak VAR wykluczył i gol został uznany.
90' +3'
Trener gospodarzy Damir Canadi za dyskusje z sędzią ukarany został czerwoną kartką