90' +11
Sędzia: Ivan Bebek
10'
El Arabi
Pape Abou Cisse z własnej połowy zgrał piłkę głową do Youssefa El Arabi, który ruszył na bramkę. Po kilkudziesięciometrowym rajdzie zwiódł dwóch rywali, ale najwidoczniej nie miał już sił, bo jego lekki strzał pewnie wybronił Marios Siabanis.
Youssef El Arabi
16'
Fortounis
Po kontrze piłkę w pobliżu pola karnego przyjął Kostas Fortounis, po czym zwiódł dwóch przeciwników i strzelił na bramkę. Zamysł był dobry, bo bramkarz ruszył w drugą stronę, ale piłka ostatecznie przeszła obok słupka.
Kostas Fortounis
29' 0:1 Bramka
Bouchalakis
Asysta: Fortounis
Piłkę z rzutu wolnego wstrzelił poda bramkę Kostas Fortounis, ale na pierwszym słupku żaden zawodnik jej nie dotknął. Dopiero wbiegający na drugi słupek Andreas Bouchalakis z najbliższej odległości wepchnął ją do siatki.
Andreas Bouchalakis
40' Żółta kartka
Semedo
Rúben Semedo
47' 0:2 Bramka
Bouchalakis
Olympiakos wyszedł z kontrą. Piłkę z prawego skrzydła zagrał Kostas Fortounis, a na lewej stronie pola karnego przyjął ją Andreas Bouchalakis i od razu uderzył w stronę dalszego rogu bramki, co okazało się skuteczne, bo Marios Siabanis nie zdołał trącić futbolówki.
Schodzi:Mateo García
60' Żółta kartka
Cissé
Pape Abou Cissé
63' Zmiany
Asysta: Silva
Facundo Bertoglio zagrał prostopadłą piłkę na lewą stronę pola karnego do Xande Silvy, który odegrał ją przed bramkę, gdzie doszedł do niej Bertoglio i mocnym strzałem z bliska pokonał José Sá.