92
El Arbi Hillel Soudani
Bramka 1:0 25'
Soudani
Rafinha dośrodkował piłkę z prawego skrzydła na drugi słupek, gdzie wyszedł do niej Youssef El Arab i głową uderzył na bramkę, ale Vladimir Bajić zablokował ten strzał. Jednak odbita piłka trafiła do El Arbi Hillela Soudaniego, który "szczupakiem" trafił do bramki.
31'
Bruma
Mady Camara dośrodkował piłkę z głębi pola, a przed bramka wyszedł do niej Bruma i głową z bliska strzelił na bramkę, ale Vladimir Bajić wybronił to uderzenie.
32'
Iliadis
Theocharis Iliadis oddał mocny strzał zza pola karnego, a zmierzającą w okienko bramki piłkę efektownie wybił Jose Sa.
33' 1:1 Bramka
Pinakas
Asystent: Michail
Z kornera piłkę dośrodkował Vangelis Platellas, a w polu karnym walkę w powietrzu wygrał Alexis Michail, który głową zgrał piłkę w stronę dalszego słupka, gdzie Dimitris Pinakas, również głową trafił do siatki.
Dimitris Pinakas
Youssef El Arabi
Bramka 2:1 40'
El Arabi
Asystent: Fortounis
Do piłki zagranej w pole karne doszedł Kostas Fortounis i w kluczowym momencie odegrał ją do stojącego przed bramką Youssefa El Arabi, który dopełnił formalności.
Asystent: Bruma
Kostas Forotuni zagrał piłkę na prawą stronę pola karnego do Brumy, a ten odegrał ją na lewą stronę do wbiegającego na drugi słupek Giorgosa Masourasa, króry z bliska trafił do siatki AEL-u.
66' Żółta kartka
Platellas
67' Zmiany
Schodzi:Semedo
77' Zmiany
Wchodzi:Grigoropoulos
Schodzi:Bertos
Bramka 4:1 79'
Bruma
Po kornerze gości piłkę z pola karnego wybił Giorgos Masouras, a potknięcie rywala wykorzystał Bruma, który po kilkudziesięciometrowym rajdzie pokonał Vladimira Bajicia.
Zmiany 80'
Wchodzi:Cuypers
Schodzi:Camara
81' Zmiany
Wchodzi:Kotsianoulis
Schodzi:Platellas
87'
Masouras
Giorgos Masouras wyprzedził Alexisa Michaila, ale piłka po jego strzale trafiła w słupek.
Bramka 5:1 88'
El Arabi
Asystent: Masouras
Giorgos Masouras zagrał piłkę z lewej strony do Youssefa El Arabi, który ustalił wynik meczu.