83'
83'
2'
Murg
Stefan Schwab urwał się na lewej stronie Rubenowi Semedo i z obszaru pola karnego wycofał piłkę do Thomasa Murga, który miał dobrą pozycję do wykończenia akcji, ale strzelił nad bramką
Vieirinha
5'
Vieirinha
Vieirinha wpadł prawą stroną w pole karne i choć popełnił mały błąd utrzymał się przy piłce, ale jego strzał z ostrego kąta pewnie wybronił Jose Sa.
14'
M'Vila
Yann M'Vila miał dwie okazje, by otworzyć wynik meczu. Najpierw jego mocny strzał wybronił Alexandros Paschalakis, a sekundę później piłka po dobitce Francuza trafiła w słupek.
20'
Valbuena
Mathieu Valbuena uderzył bezpośrednio z rzutu wolnego, ale piłkę efektownie sparował Alexandros Paschalakis.
Mathieu Valbuena
Żółta kartka 20'
Krmenčík
Sverrir Ingi Ingason
28'
Ingason
Piłkę z rzutu wolnego dośrodkował Vieirinha, a podanie to wykończył głową najlepiej ustawiony w polu karnym Sverrir Ingi Ingason. Jednak dobry strzał defensora gospodarzy obronił Jose Sa.
Alexandros Paschalakis
Żółta kartka 35'
Paschalakis
36'
Fortounis
Alexandros Pschalakis za polem karnym wpadł na Youssefa El Arabi, za co ujrzał żółtą kartkę, a Olympiakos miał okazję na gola z dobrej pozycji. Z rzutu wolnego pośredniego strzelił Kostas Fortounis, ale zmierzającą pod poprzeczkę piłkę wybił nad bramkę Paschalakis.
Kostas Fortounis
Bramka 1:0 51'
Ingason
Andrija Živković wstrzelił piłkę z prawego skrzydła, a podanie to wykończył głową Amr Warda. Jose Sa wybronił ten strzał, ale futbolówka spadła pod nogi Sverrira Ingi Ingasona, który z bliska mocnym uderzeniem otworzył wynik.
Żółta kartka 61'
Ingason
61' Zmiany
Wchodzi:Ranđelović
Schodzi:Vrousai
Lazar Ranđelović
68' Żółta kartka
Rafinha
Karol Świderski
Zmiany 69'
Wchodzi:Świderski
Schodzi:Krmenčík
Amr Warda
70'
Warda
Amr Warda przyjął piłkę od Karola Świderskiego i mocno uderzył z dystansu w dolny róg bramki, ale piłka ostatecznie prześlizgnęła się obok słupka.
71' Zmiany
Wchodzi:Hassan
Schodzi:Valbuena
Ahmed Hassan
Stefan Schwab
73'
Schwab
Zza pola karnego uderzył Stefan Schwab, ale mimo mocy ten strzał swobodnie wybronił Jose Sa.
77' 1:1 Bramka
Ba
Asystent: Fortounis
Kostas Fortounis dośrodkował piłkę z rzutu rożnego, a w polu karnym Alexandrosa Paschalakisa ubiegł Ousseynou Ba i strzałem głową doprowadził do wyrównania.
Ousseynou Ba
79'
Živković
Andrija Živković pokusił się na strzał z dystansu, ale Jose Sa nie miał problemów ze złapaniem piłki.