88'
88'
90' +9
90' +9
41' 0:1 Bramka (rzut karny)
Barrales
Adrian Riera dośrodkował piłkę z prawego skrzydła, a stojący w polu karnym Daniel Adejo trącił futbolówkę ręką, za co sędzia podyktował rzut karny, choć posiłkował się jeszcze VAR-em. Do "jedenastki" podszedł Jerónimo Barrales i strzałem po ziemi zaskoczył Devisa Epassy.
Jerónimo Barrales
Miloš Deletić
Bramka (rzut karny) 1:1 56'
Deletić
W 50. minucie Juan Munafo sfaulował w polu karnym Miloša Deleticia i Petros Tsagarakis odgwizdał rzut karny. Ale na jego wykonanie gospodarze czekali aż sześć minut, bo sytuacja była weryfikowana przez VAR. Ostatecznie do "jedenastki" podszedł poszkodowany Miloš Deletić i pokonał Nikosa Papadopoulosa. Ze strzelonej bramki jednak się nie cieszył, bowiem w poprzednim sezonie grał w barwach Asterasu.
61' Żółta kartka
Barrales
66' Zmiany
Wchodzi:Tilica
Schodzi:Regis
Nikos Tsoukalos
Zmiany 66'
Wchodzi:Tsoukalos
Schodzi:Arabuli
68' Żółta kartka
Kotsiras
Giannis Kotsiras
Bramka 2:1 69'
Tsoukalos
Asystent: Bahanack
Patrick Bahanack zagrał piłkę w pole karne do Nikosa Tsoukalosa, który strzelił z lekkiego kąta w krótki róg bramki, a piłka po rękach NIkosa Papadopoulosa wpadła do siatki.
75' Zmiany
Wchodzi:Fernández
Schodzi:Juan Munafo
Borja Fernández
75' Zmiany
Wchodzi:Gómez
Schodzi:Sito
Giannis Skondras
Żółta kartka 75'
Skondras
78' 2:2 Bramka
Riera
Centrę z prawego skrzydła wykończył strzałem Christos Tasoulis, ale jego próbę wybronił Devis Epassy. Jednak odbita futbolówka trafiła pod nogi Adriana Riery, który z trzynastu metrów trafił do bramki.
Bejarano
88' Zmiany
Wchodzi:Ali Baba
Schodzi:Riera
Sudais Ali Baba
88' Zmiany
Schodzi:Bouloulis
90' +10' Żółta kartka