83'
83'
5'
Świderski
Vieirinha zagrał piłkę w pole karne do Karola Świderskiego, który ubiegł rywala, przyjął futbolówkę na klatkę piersiową i strzelił na bramkę, ale piłkę ostatecznie z pomocą słupka zablokował Nikos Papadopoulos.
Karol Świderski
12'
Paschalakis
Sverrir Ingi Ingason zagrał piłkę do Alexandrosa Paschalakisa, który skiksował i piłki zmierzała do bramki. Golkiper PAOK-u ruszył w stronę bramki i z dużym poświęceniem z linii wybił futbolówkę.
Schodzi:Fernández
22'
Świderski
Christos Tzolis zagrał piłkę z lewego skrzydła, a pod bramką wyskoczył do piłki Karol Świderski i głową uderzył na bramkę, ale trafił w poprzeczkę.
51' Żółta kartka
Živković
56' 0:1 Bramka
Świderski
Asystent: Augusto
Douglas August zagrał piłkę w pole karne, gdzie przyjął ją Karol Świderski, po czym obrócił się i uderzył nie do obrony.
58' Zmiany
Wchodzi:El Kaddouri
Schodzi:Tzolis
Omar El Kaddouri
60' Żółta kartka
Juan Munafo
Piłkę wyrzuconą z autu odbił głową Jeronimo Barrales i ta trafiła do Juana Munafo, który jej nie opanował. Próbujący wybić piłkę z pola karnego Amr Warda nastrzelił nogę Munafo i futbolówka wpadła do bramki.
Walter Iglesias
Zmiany 67'
Wchodzi:Iglesias
Schodzi:Sito
76' Zmiany
Wchodzi:Krmenčík
Schodzi:Schwab
77' Żółta kartka
Schodzi:Tilica
83' Żółta kartka
Warda
Amr Warda
83' Zmiany
Wchodzi:Murg
Schodzi:Warda
90' +2'
Świderski
Po centrze z rzutu wolnego na bramkę głową uderzył Karol Świderski, ale Nikos Papadopoulos na linii bramkowej pewnie chwycił piłkę.