86'
Levi García
3'
Garcia
Petros Mantalos zagrał pikę z rzutu wolnego do niepilnowanego Levi Garcii, który stał tyłem do bramki, ale zdołał oddać strzał głową. Lecącą pod poprzeczkę piłkę złapał Jose Sa.
18'
El Arabi
Z rzutu wolnego piłkę dośrodkował Giorgos Masouras, a w polu karnym do piłki wyszedł Youssef El Arab i głową uderzył w krótki róg bramki. Ten dobry strzał wybronił jednak Panagiotis Tsintotas.
Youssef El Arabi
Levi García
35'
Garcia
Levi Garcia zagrał rotacyjną piłkę z rzutu rożnego, co zaskoczyło Jose Sa, ale z bramki wybił futbolówkę Yann M'Vila.
Schodzi:Ansarifard
55' 0:1 Bramka
Vrousai
Asystent: Bouchalakis
Andreas Buchalakis dostrzegł na lewej stronie pola karnego niepilnowanego Mariosa Vrousaia, który technicznym strzałem trafił w dalszy róg bramki. Sędzia początkowo odgwizdał pozycję spaloną, ale po analizie VAR gol został uznany.
Nenad Krstičić
Żółta kartka 64'
Krstičić
Petros Mantalos
69'
Mantalos
Petros Mantalos przymierzył z dystansu, a zmierzającą w krótki róg bramki piłkę wybił na róg Jose Sa.
Asystent: Garcia
Piłkę z rzutu rożnego wstrzelił Levi Garcia, a wbiegający na drugi słupek André Simões uderzeniem głową zmieścił piłkę w siatce Olympiakosu.
82' Zmiany
Schodzi:Hélder Lopes
89' Bramka nieuznana
El Arabi
Youssef El Arabi wyszedł do piłki zagranej z głębi pola i po rajdzie wpadł w pole karne, gdzie minął Panagiotisa Tsintotasa i skierował futbolówkę do bramki. Niestety dla Marokańczyka bramka ta nie została uznana, bo już na początku akcji napastnik Olympiakosu był na pozycji spalonej.
90' +4'
M'Vila
Piłkę wstrzeloną z kornera głową uderzył Yann M'Vila, a z linii bramkowej piłkę wybił Panagiotis Tsintotas.