22
Christos Lisgaras
Bramka (samobójcza) 1:0 7'
Lisgaras
Piłkę zagraną z głębi pola głową starał się zgrać pod bramkę Sandi Križman, ale podanie to przeciął swoją interwencją Christos Lisgaras i piłka wpadła do siatki.
13' Żółta kartka
Andoni
Fatjon Andoni
Bramka nieuznana 35'
Križman
Sandi Križman po wymanewrowaniu obrony trafił do bramki gości, ale sędzia po analizie VAR zdecydował się gola nie uznać, bowiem dopatrzył się faulu Chorwata na Diamantisie Chouchoumisie.
Żółta kartka 41'
Pantelakis
43' 1:1 Bramka (rzut karny)
Andoni
W polu karnym Epameinondas Pantelakis sfaulował Nikosa Ioannidisa i sędzia wskazał na jedenasty metr. Do piłki podszedł Fatjon Andoni i doprowadził do wyrównania.
Wchodzi:Bručić
Schodzi:Chouchoumis
Wchodzi:Kartalis
Schodzi:Léo
64' Żółta kartka
Slivka
Żółta kartka 65'
70' Zmiany
Wchodzi:Tsiloulis
Schodzi:Thomás
Sotiris Tsiloulis
72' 1:2 Bramka
Ioannidis
Vykintas Slivka zagrał wysoką piłkę w stronę Nikosa Ionnidisa, a wychodzący poza pole karne Lefteris Choutesiotis nie zdołał wślizgiem jej wybić i napastnik Apollonu bez problemu skierował futbolówkę do pustej bramki.