Israel Coll
9
Wykluczeni z meczu
Bramka (samobójcza) 1:0 7'
Piłkę zagraną z głębi pola głową starał się zgrać pod bramkę Sandi Križman, ale podanie to przeciął swoją interwencją Christos Lisgaras i piłka wpadła do siatki.
13' Żółta kartka
Bramka nieuznana 35'
Sandi Križman po wymanewrowaniu obrony trafił do bramki gości, ale sędzia po analizie VAR zdecydował się gola nie uznać, bowiem dopatrzył się faulu Chorwata na Diamantisie Chouchoumisie.
Żółta kartka 41'
43' 1:1 Bramka (rzut karny)
W polu karnym Epameinondas Pantelakis sfaulował Nikosa Ioannidisa i sędzia wskazał na jedenasty metr. Do piłki podszedł Fatjon Andoni i doprowadził do wyrównania.
Wchodzi:Karlo Bručić
Schodzi:Diamantis Chouchoumis
Wchodzi:Alexandros Kartalis
Schodzi:Jean-Baptiste Léo
64' Żółta kartka
Żółta kartka 65'
70' Zmiany
Wchodzi:Sotiris Tsiloulis
Schodzi:Thomás Bedinelli
72' 1:2 Bramka
Vykintas Slivka zagrał wysoką piłkę w stronę Nikosa Ionnidisa, a wychodzący poza pole karne Lefteris Choutesiotis nie zdołał wślizgiem jej wybić i napastnik Apollonu bez problemu skierował futbolówkę do pustej bramki.