Wchodzi:Ranđelović
Schodzi:Dräger
7'
Douvikas
Tasos Douvikas przyjął piłkę w polu karnym urwał się Ousseynou Ba i z ostrego kąta strzelił na bramkę, a piłka trafiła w poprzeczkę.
Tasos Douvikas
11' 0:1 Bramka (rzut karny)
Barrientos
Tasos Douvikas po raz kolejny urwał się Ousseynou Ba, ale ten nie zrezygnował z zatrzymania napastnika gości. Jednak jego spóźniona interwencja zakończyła się faulem i rzutem karnym. Z jedenastu metrów prowadzeni drużynie z Wolos dał Jean Barrientos.
Jean Barrientos
19' Zmiany
Wchodzi:Ninis
Schodzi:Barrientos
Sotiris Ninis
32' Żółta kartka
Sánchez
Salvador Sánchez
Ousseynou Ba
Żółta kartka 42'
Ba
45'
Masouras
Giorgos Masouras po koronkowej akcji gospodarzy znalazł się w sytuacji sam na sam, ale jego strzał efektownie wybronił Athanasios Garavelis.
Bramka 1:1 45' +3'
Masouras
Asystent: Bouchalakis
Andreas Bouchalakis z głębi pola zagrał świetną piłkę w pole karne, a bramkarza gości ubiegł Giorgos Masouras i strzałem głowa wyrównał.
Asystent: Camara
Mady Camara zagrał w tempo piłkę w pole karne do Youssefa El Arabi, a ten zwiódł rywala i z ostrego kąta trafił w długi róg bramki.
68' Zmiany
Wchodzi:Perea
Schodzi:Warda
Juan José Perea
74' Zmiany
Wchodzi:Kiakos
Schodzi:Dentakis
Giannis Kiakos
Bramka 3:1 80'
El Arabi
Asystent: Fortounis
Gospodarze wyszli z kontrą, a piłkę przyjął Kostas Fortounis i zagrał prostopadle do Youssefa El Arabi, a ten choć ciągnięty za koszulkę urwał się i strzałem po ziemi z dwunastu metrów pokonał Athanasiosa Garavelisa.