83'
88'
88'
5'
Christos Eleftheriadis wykorzystał wyjście golkipera z bramki i "nożycami" uderzył z dwudziestu metrów. Devis Epassy w ostatniej chwili wybił piłkę z linii bramkowej.
Bramka 1:0 10'
Brener
Alexandros Kartalis wstrzelił piłkę z kornera. Pod bramka piłkę odbił głową Danny Bejarano i ta trafiła do Fabricio Brenera, który z bliska trafił do siatki.
Zmiany 23'
Wchodzi:Pilios
Schodzi:Peersman
42' Żółta kartka
Adejo
Daniel Adejo
47' 1:1 Bramka
Asystent: Deletić
Miloš Deletić wstrzelił piłkę z rzutu wolnego,a do bramki gospodarzy trafił głową Adam Tzanetopoulos.
Adam Tzanetopoulos
48'
Adam Tzanetopoulos po strzeleniu bramki, mógł strzelić i drugą, ale tym razem samobójczą. Po centrze defensor gości wyskoczył do piłki i po odbiciu od jego głowy trafiła w słupek.
Żółta kartka 49'
Kartalis
56' Żółta kartka
Schodzi:Oikonomopoulos
73'
Deletić
Miloš Deletić wyszedł do piłki zagranej za plecy obrony i strzelił obok bramkarza. Piłka jednak odbiła się od słupka.
76' Zmiany
Wchodzi:Vasilakakis
Schodzi:Bjarnason
79' Żółta kartka
Bejarano
Danny Bejarano
82' 1:2 Bramka
Deletić
Asystent: Vasilakakis
Theodors Vasilakakis zagrał piłkę do wychodzącego na czystą pozycję Miloša Deleticia, który ładnym strzałem w długi róg bramki pokonał Jurija Łodygina.
Zmiany 83'
Wchodzi:Liasos
Schodzi:Eleftheriadis
Zmiany 83'
Wchodzi:Grosdanis
Schodzi:Brener
88' Zmiany
Wchodzi:Palawandiszwili
Schodzi:Deletić
90' +2' Żółta kartka