- Zawieszony
16
13' 0:1 Bramka
Bouchalakis
Giorgos Massouras zagrał piłkę z rzutu wolnego, a ta wybita trafiła na głowę Andreasa Bouchalakisa, który z blisko dziesięciu metrów trafił do praktycznie pustej bramki.
Andreas Bouchalakis
28' Żółta kartka
M'Vila
34' 0:2 Bramka
M'Vila
Piłka wybita z pola karnego gospodarzy trafiła do Yanna M'Vilii, który potężnym strzałem z dystansu trafił w górny róg bramki.
35' 0:3 Bramka
El Arabi
Asystent: Masouras
Na lewej stronie Jose Holebas uruchomił podaniem Giorgosa Masourasa, a ten z obszaru pola karnego odegrał piłkę pod bramkę, gdzie Youssef El Arabi z najbliższej odległości dopełnił formalności.
Schodzi:M'Vila
62' Zmiany
Wchodzi:Soudani
Schodzi:El Arabi
El Arbi Hillel Soudani
Miloš Deletić
Niewykorzystany rzut karny 64'
Deletić
Lazar Ranđelović w polu karnym zablokował piłkę ręką i sędzia po informacji z wozu VAR podyktował rzut karny. Do piłki podszedł Miloš Deletić, ale zmarnował okazję, bo trafił w poprzeczkę.
66' Zmiany
Wchodzi:Androutsos
Schodzi:Rafinha
Athanasios Androutsos
66' Zmiany
Wchodzi:Papadopoulos
Schodzi:Semedo
Avraam Papadopoulos
Giorgos Saramantas
Żółta kartka 73'
Saramantas
75' Zmiany
Wchodzi:Cuypers
Schodzi:Silva
2 Żółte > Czerwona kartka 81'
Saramantas
Gorgos Saramantas za zagranie piłki ręką ukarany został drugą żółtą kartką.
82' 0:4 Bramka (rzut karny)
Soudani
Po ręce Giorgosa Saramantasa w polu karnym sędzia przyznał gościom rzut karny, choć nastąpiło to dopiero po chwili i informacji z wozu VAR. Z jedenastu metrów do bramki trafił El Arbi Hillel Soundani.
83' 0:5 Bramka
Cuypers
Asystent: Ranđelović
Lazar Ranđelović dośrodkował piłkę, a w długi róg bramki gospodarzy trafił głową Hugo Cuypers.