23
Amr Warda
Bramka 1:0 29'
Amr Warda
Vieirinha wstrzelił piłkę z prawego skrzydła, ale wybił ją jeden z defensorów. Futbolówka trafiła do Omara El Kaddouri, który chciał strzelić z półwoleja, ale skiksował, co jednak było dobre, bo piłka trafił do stojącego przed bramką Amry Wardy. Egipcjanin wykorzystał bierność defensywy i z bliska trafił do bramki gości.
Żółta kartka 34'
52' 1:1 Bramka (rzut karny)
Nikos Ioannidis wpadł w pole karne, gdzie od tyłu kopnął go Omar El Kaddouri. Sędzia nie zareagował. Dopiero po informacji z wozu VAR arbiter przerwał grę spojrzał na monitor i wskazał na jedenasty metr. Karę wymierzył Savvas Tsaburis.
55' Żółta kartka
Schodzi:Christos Tzolis
65' Zmiany
Wchodzi:Marc Fernández
Schodzi:Abiola Dauda
65' Zmiany
Wchodzi:Diamantis Chouchoumis
Schodzi:Karlo Bručić
71'
Po fatalnym zagraniu jednego z rywali piłkę przejął Karol Świderski, który wpadł w pole karne i z ostrego kąta uderzył an bramkę. Piłkę głową zablokował jednak wychodzący z bramki Davino Verhulst.
Zmiany 72'
Wchodzi:Andrija Živković
Schodzi:Thomas Murg
76' Zmiany
Wchodzi:Ritchie Kitoko
Schodzi:Thomás Bedinelli
81' 1:2 Bramka
Asystent: Andre Calisir
Marc Fernandez po rozegraniu piłki w polu karnym z Andre Calisirem znalazł się w sytuacji sam na sam i strzałem po ziemi pokonał Živko Živkovicia.
Lazaros Labrou
Zmiany 85'
Wchodzi:Lazaros Labrou
Schodzi:Omar El Kaddouri
88' Zmiany
Wchodzi:Vasilis Vitlis
Schodzi:Israel Coll
Bramka 2:2 88'
Asystent: Fernando Varela
Do piłki zagranej z rzutu rożnego wyszedł Fernando Varela i zagrał ją głową w stronę dalszego słupka, gdzie Sverrir Ingi Ingason z bliska wpakował ją do siatki..