Wykluczeni z meczu
4' 0:1 Bramka
Fortounis
Asystent: Bruma
Mady Camara zagrał długą piłkę w pole karne do Brumy. Portugalczyk utrzymał się przy piłce, ale nie wypracował sobie pozycji strzeleckiej i wyłożył futbolówkę do Kostasa Fortounisa, który z dwunastu metrów trafił do siatki.
Kostas Fortounis
Bramka 1:1 10'
Grillo
Asystent: Barrientos
Jean Barrientos zagrał piłkę z rzutu rożnego, a pod bramką obrońcy Olympiakosu nie potrafili zatrzymać Fausto Grillo, który uderzył głową nie do obrony.
16' Żółta kartka
M'Vila
20' Żółta kartka
Camara
Mady Camara
Sotiris Ninis
Żółta kartka 32'
Ninis
39' Zmiany
Schodzi:Tekio
61' Bramka nieuznana
El Arabi
Kostas Fortounis przyjął piłkę na lewym skrzydle i wstrzelił ją przed bramkę, gdzie walkę o nią stoczyli Boris Klaiman i Yussef El Artabi. Górą okazał się Marokańczyk, który trafił do bramki. Jednak gol ten nie został uznany, bo na początku akcji Fortounis był na pozycji spalonej.
Youssef El Arabi
63' Zmiany
Wchodzi:Hassan
Schodzi:Valbuena
Ahmed Hassan
81' 1:2 Bramka
M'Vila
Asystent: Papastathopoulos
Kenny Lala zagrał piłkę w pole karne do Brumy, który wycofał piłkę do Sokratisa Papastathopoulosa, a ten przedłużył podanie na drugi słupek do Yanna M'Villi. Francuz strzelił z ostrego kata, a Boris Klaiman nie zdążył zablokować tego uderzenia. Goście na świętowanie bramkowej musieli czekać kilkadziesiąt sekund, bo trwała analiza VAR, która nie wykazała nieprawidłowości.