86'
86'
10'
Machairas
Muamer Tanković uruchomił na lewej stronie pola karnego Héldera Lopesa, a ten odegrał piłkę w stronę stojącego po drugiej stronie "piątki" Theodosisa Machairasa, którego strzał na linii bramkowej zablokował Marvin Peersman.
Theodosis Machairas
Żółta kartka 15'
16' 0:1 Bramka (rzut karny)
Ansarifard
Przy dośrodkowaniu z rzutu wolnego Petrosa Mantalosa do piłki wyszedł Lefteris Choutesiotis, ale źle obliczył jej lot i wpadł z dużym impetem na kończącego akcję Nassima Hnida. Po chwili i analizie VAR sędzia zdecydował o przyznaniu gościom rzutu karnego. "Jedenastkę" skutecznie egzekwował Karim Ansarifard.
Karim Ansarifard
Bramka nieuznana 34'
Pamlidis
Marvin Peersman dośrodkował piłkę z lewego skrzydła, a Giorgos Pamlidis głową zmieścił ją w bramce AEK-u. Niestety gol ten nie został uznany, bowiem po analizie VAR okazało się, że napastnik gospodarzy był na pozycji spalonej.
47' Żółta kartka
Tanković
Muamer Tanković
50'
Erramuspe
Manolis Saliakas wstrzelił piłkę z rzutu wolnego, a pod bramką wyszedł do niej Rodrigo Erramuspe i głową uderzył w róg bramki,a le piła trafiłą w słupek i wpadłą do rąk Panagiotisa Tsintotasa.
Bramka nieuznana 51'
Po akcji Giorgosa Pamlidisa i Alexandrosa Kartalisa do bramki AEK-u głową z bliska trafił Christos Eleftheriadis. Niestety i w tym przypadku sędziowie VAR wychwycili pozycję spaloną strzelca bramki i ta nie została uznana.
52' Żółta kartka
Ansarifard
Żółta kartka 56'
Kartalis
56' Zmiany
Żółta kartka 68'
69' Żółta kartka
Krstičić
Nenad Krstičić
70' Zmiany
Wchodzi:Oliveira
Schodzi:Ansarifard
Nélson Oliveira
70' Zmiany
Wchodzi:Insúa
Schodzi:Machairas
Emanuel Insúa
Zmiany 86'
Wchodzi:Lolis
Schodzi:Eleftheriadis
90' +4' Żółta kartka
Tsintotas
Panagiotis Tsintotas
90' +5' Żółta kartka