53
Theodosis Machairas
11
10'
Muamer Tanković uruchomił na lewej stronie pola karnego Héldera Lopesa, a ten odegrał piłkę w stronę stojącego po drugiej stronie "piątki" Theodosisa Machairasa, którego strzał na linii bramkowej zablokował Marvin Peersman.
Żółta kartka 15'
16' 0:1 Bramka (rzut karny)
Przy dośrodkowaniu z rzutu wolnego Petrosa Mantalosa do piłki wyszedł Lefteris Choutesiotis, ale źle obliczył jej lot i wpadł z dużym impetem na kończącego akcję Nassima Hnida. Po chwili i analizie VAR sędzia zdecydował o przyznaniu gościom rzutu karnego. "Jedenastkę" skutecznie egzekwował Karim Ansarifard.
Bramka nieuznana 34'
Marvin Peersman dośrodkował piłkę z lewego skrzydła, a Giorgos Pamlidis głową zmieścił ją w bramce AEK-u. Niestety gol ten nie został uznany, bowiem po analizie VAR okazało się, że napastnik gospodarzy był na pozycji spalonej.
47' Żółta kartka
50'
Manolis Saliakas wstrzelił piłkę z rzutu wolnego, a pod bramką wyszedł do niej Rodrigo Erramuspe i głową uderzył w róg bramki,a le piła trafiłą w słupek i wpadłą do rąk Panagiotisa Tsintotasa.
Bramka nieuznana 51'
Po akcji Giorgosa Pamlidisa i Alexandrosa Kartalisa do bramki AEK-u głową z bliska trafił Christos Eleftheriadis. Niestety i w tym przypadku sędziowie VAR wychwycili pozycję spaloną strzelca bramki i ta nie została uznana.
52' Żółta kartka
Żółta kartka 56'
56' Zmiany
Żółta kartka 68'
69' Żółta kartka
70' Zmiany
Wchodzi:Nélson Oliveira
Schodzi:Karim Ansarifard
Nélson Oliveira
70' Zmiany
Wchodzi:Emanuel Insúa
Schodzi:Theodosis Machairas
Emanuel Insúa
Zmiany 86'
Wchodzi:Alexandros Lolis
Schodzi:Christos Eleftheriadis
90' +4' Żółta kartka
90' +5' Żółta kartka