84'
84'
84'
Bramka nieuznana 10'
Po ładnym długim podaniu Lucasa Villafañeza bramkarza przed polem karnym ubiegł Aitor Cantalapiedra i strzelił do pustej bramki. Jednak asystent sędziego wskazał pozycję spaloną, ale arbiter główny dopiero po analizie VAR potwierdził decyzję kolegi.
Federico Macheda
Bramka 1:0 19'
Macheda
Asystent: Sánchez
Facundo Sánchez zagrał długą piłkę z prawego skrzydła w sam środek pola karnego do Carlitosa, ale Hiszpan do piłki nie odszedł. Na miejscu był jednak Federico Macheda i z pięciu metrów trafił do bramki.
Sotiris Alexandropoulos
Żółta kartka 37'
Giorgos Liavas
Bramka (samobójcza) 2:0 43'
Liavas
Carlitos zagrał piłkę do wbiegającego w pole karne Vasilisa Zagaritisa, a ten odegrał ją w stronę Federico Machedy. Próbujący przeciąć to podanie Giorgos Liavas strzałem nie do obrony zaskoczył swojego bramkarzao.
Wchodzi:Vergos
Schodzi:Azadi
Nikos Vergos
Bramka nieuznana 49'
Po efektownym zagraniu Carlitosa do bramki gości trafił Aitos Cantalapiedra. Ale skrzydłowy PAO najwidoczniej nie miał dnia, bo sędzia znów bramki nie uznał, co było efektem nieco wcześniejszego zagrania piłki ręką przez Lucasa Villafañeza.
53' Żółta kartka
Tsingaras
Angelos Tsingaras
59' Żółta kartka
Ariyibi
Gboly Ariyibi
60' Zmiany
Wchodzi:Duarte
Schodzi:Jakolis
Frederico Duarte
60' Zmiany
Schodzi:Carlitos
70' Zmiany
Villafañez
80' Zmiany
Sánchez
90' +5' 2:1 Bramka (rzut karny)
Mendoza
Facundo Sánchez zatrzymał piłkę ręką w polu karnym i sędzia musiał wskazać na jedenasty metr. Rzut karny skutecznie egzekwował Javier Mendoza.