78'
80'
84'
Bramka nieuznana 10'
Po ładnym długim podaniu Lucasa Villafañeza bramkarza przed polem karnym ubiegł Aitor Cantalapiedra i strzelił do pustej bramki. Jednak asystent sędziego wskazał pozycję spaloną, ale arbiter główny dopiero po analizie VAR potwierdził decyzję kolegi.
Bramka 1:0 19'
Asystent: Facundo Sánchez
Facundo Sánchez zagrał długą piłkę z prawego skrzydła w sam środek pola karnego do Carlitosa, ale Hiszpan do piłki nie odszedł. Na miejscu był jednak Federico Macheda i z pięciu metrów trafił do bramki.
Żółta kartka 37'
Bramka (samobójcza) 2:0 43'
Carlitos zagrał piłkę do wbiegającego w pole karne Vasilisa Zagaritisa, a ten odegrał ją w stronę Federico Machedy. Próbujący przeciąć to podanie Giorgos Liavas strzałem nie do obrony zaskoczył swojego bramkarzao.
Wchodzi:Nikos Vergos
Schodzi:Mohammad Reza Azadi
Nikos Vergos
Bramka nieuznana 49'
Po efektownym zagraniu Carlitosa do bramki gości trafił Aitos Cantalapiedra. Ale skrzydłowy PAO najwidoczniej nie miał dnia, bo sędzia znów bramki nie uznał, co było efektem nieco wcześniejszego zagrania piłki ręką przez Lucasa Villafañeza.
53' Żółta kartka
59' Żółta kartka
60' Zmiany
Wchodzi:Frederico Duarte
Schodzi:Antonio Jakolis
Frederico Duarte
60' Zmiany
Schodzi:Carlitos
70' Zmiany
Żółta kartka 79'
80' Zmiany
Żółta kartka 89'
90' +5' 2:1 Bramka (rzut karny)
Facundo Sánchez zatrzymał piłkę ręką w polu karnym i sędzia musiał wskazać na jedenasty metr. Rzut karny skutecznie egzekwował Javier Mendoza.