6
3' Żółta kartka
Nedelcearu
Ionuţ Nedelcearu
14' 0:1 Bramka (rzut karny)
Oliveira
Vladimir Bajić wpadł na wbiegającego w pole karne Nelsona Oliveirę, co musiało się skończyć odgwizdaniem rzutu karnego. Do "jedenastki" podszedł sam poszkodowany i strzelił nie do obrony.
Nélson Oliveira
43' 0:2 Bramka
Oliveira
Asystent: Garcia
Levi Garcia wstrzelił piłkę z prawego skrzydła, a pod bramką najlepiej ustawiony był Nelson Oliveira, który precyzyjnym strzałem głową pokonał Vladimira Bajicia po raz drugi.
Zmiany 53'
Wchodzi:Nikolias
Schodzi:Stiefler
54' Zmiany
Wchodzi:Danczenko
Schodzi:Bakakis
60' Żółta kartka
Asystent: Moukandjo
Alexandros Nikolias doszedł do piłki zagranej w pole karne przez Benjamin Moukandjo i strzałem po ziemi w długi róg pokonał Giorgosa Athanasiadisa.
74' Zmiany
Wchodzi:Simões
Schodzi:Oliveira
André Simões
74' Zmiany
Wchodzi:Albanis
Schodzi:Tanković
Christos Albanis
Bramka 2:2 80'
Acuña
Asystent: Maksymenko
Maksym Maksymenko zagrał długą piłkę w stronę pola karnego, gdzie przejął ją Mathías Acuña i przy mało zdecydowanej interwencji defensorów AEK-u trafił do bramki.
Zmiany 87'
Wchodzi:Adrián Jusino
Schodzi:Nunić
90' 2:3 Bramka
Albanis
Do odbitej w polu karnym piłki doszedł Christos Albanis i uderzył na bramkę, a futbolówka po rykoszecie od Adriána Jusino wpadła do siatki.
Żółta kartka 90' +5'
Jakimovski
Niewykorzystany rzut karny 90' +6'
Moukandjo
W polu karnym piłkę zatrzymał ręką Levi Garcia i sędzia wskazał na jedenasty metr. Rzutu karnego jednak nie wykorzystał Benjamin Moukandjo, którego strzał wybronił Giorgos Athanasiadis.
90' +7' 2:4 Bramka
Szymański
W pole karne wpadł Levi Garcia i wyłożył piłkę do Dimana Szymańskiego, który strzałem po ziemi trafił do bramki AEL-u.