90' +1
90' +1
7'
Juan Munafo
Juan Munafo przyjął piłkę na linii pola karnego i uderzył na bramkę, ale trafił jedynie w jej lewy słupek.
Juan Munafo
Vanderson
Czerwona kartka 17'
Vanderson
Vanderson podciął Francesca Regisa, a sędzia ukarał Brazylijczyka żółtą kartką i jednocześnie podyktował rzut karny. Jednak po analizie VAR uznał, że to przewinienie miało miejsce przed polem karnym, a skrzydłowy Asterasu był na czystej pozycji i tym samym Vanderson ujrzał czerwoną kartkę.
42'
Panaitolikos wyszedł z kontrą. Nicolás Mazzola zagrał piłkę w tempo do wychodzącego na czystą pozycję Gboly'a Ariyibi, który w sytuacji sam na sam został zablokowany przez Nikosa Papadopoulosa.
45' 0:1 Bramka
Asystent: Giannis Kotsiras
Giannis Kotsiras wstrzelił piłkę w pole karne, a wbiegający na jedenasty metr Jerónimo Barrales uderzył głową nie do obrony.
53' Żółta kartka
Bramka 1:1 54'
Gospodarze wywalczyli rzut wolnyna trzydziestym metrze. Do piłki podszedł Gboly Ariyibi i uderzył tak, że Nikos Papadopoulos nawet nie drgnął w bramce.