Sotiris Tsiloulis
Bramka 1:0 45' +2'
Tsiloulis
Asystent: Ioannidis
W 43. minucie Diamantis Chouchoumis zagrał piłkę przed bramkę, gdzie podanie przedłużył Nikos Ioannidis, a do bramki piłkę skierował wbiegający na drugi słupek Sotiris Tsiloulis. Początkowo odgwizdany został spalony, ale po dokładnej analizie VAR już w doliczonym czasie gry bramka została uznana.
Luiz Gustavo Domingues
Bramka 2:0 48'
Domingues
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego na bramkę głową uderzył Nikos Ionnidis, ale piłkę na linii bramkowej zablokował jeden z obrońców gości. Odbita futbolówka trafiła jednak do Luiza Gustavo Dominguesa, który z jedenastu metrów uderzył nie do obrony.
50' Zmiany
Wchodzi:Ninis
Schodzi:Mitoglou
Sotiris Ninis
51' Zmiany
Wchodzi:Jendrišek
Schodzi:Kiakos
Erik Jendrišek
Niewykorzystany rzut karny 55'
Thomás
W polu karnym Stergios Dimopoulos wpadł pod wbiegającego w pole karne Thomasa, za co sędzia musiał podyktować "jedenastkę". Do wymierzenia kary podszedł sam poszkodowany, ale jego strzał wyczuł Athanasios Garavelis.
Bramka 3:0 55'
Thomás
Po tym jak Athanasios Garavelis obronił rzut karny Thomasa odbita piłka znów trafiła do zawodnika Apollonu, który tym razem mocnym strzałem z pomocą poprzeczki trafił do siatki.
Zmiany 58'
Wchodzi:Slivka
Schodzi:Tsiloulis
60' 3:1 Bramka
Douvikas
Asystent: Ferrari
Franco Ferrari wstrzelił piłkę z lewego skrzydła, a pod bramką najwyżej wyskoczył Tasos Douvikas i strzałem głową pokonał Davino Verhulsta.
Tasos Douvikas
64' Żółta kartka
Dimopoulos
Stergios Dimopoulos
70' Zmiany
Schodzi:Coll
77' Żółta kartka
Ninis
79' 3:2 Bramka
Bartolo
Asystent: Warda
Zagraną z rzutu rożnego przez Sotirisa Ninisa piłkę zgrał na drugi słupek głową Amr Warda, a z trzech metrów do siatki trafił Juliana Bartolo.
Verhulst
90' +2' 3:3 Bramka
Colombo
Asystent: Bartolo
Amr Warda wstrzelił piłkę w pole karne, gdzie przyjął ją Julian Bartolo i odegrał do lepiej ustawionego Rodrigo Colombo, który trafił w długi róg bramki.
Rodrigo Colombo
90' +4' Żółta kartka