75'
90' +2
90' +2
23'
Piłkę zagraną z rzutu rożnego uderzył głową Stefan Schwab, ale stojący tuż przed linią bramkową Manolis Saliakas zablokował strzał Austriaka.
25' Bramka nieuznana
Juan Jose Perea wpadł prawą stroną w pole karne i odegrał piłkę do Jana-Marca Schneider, który z ostrego kąta trafił do siatki. Ale gol ten nie został uznany, bo Kolumbijczyk podał piłkę zza linii końcowej boiska, co potwierdził później VAR.
33' Żółta kartka
45' +1' Żółta kartka
45' +2'
Lucas Taylor zaskoczył kolegów swoim zagraniem, gdyż podał piłkę do Pedro Conde. Hiszpan tuszył w stronę pola karnego i w kluczowym momencie odegrał futbolówkę do Jana-Marca Schneidera, który z lekkiego kąta strzelił na bramkę, ale Živko Živković sparował ten strzał.
58'
Diego Biseswar wyłuskał piłkę, po czym zagrał ją do Karola Świderskiego, a ten strzelił z linii szesnastego metra, ale trafił jedynie w boczną siatkę.
Schodzi:Vieirinha
79' Zmiany
Wchodzi:Ahmad Mendes Moreira
Schodzi:Juan José Perea
Żółta kartka 81'
86' 0:1 Bramka
Pedro Conde
Jose Crespo popełnił fatalny w skutkach błąd odgrywając piłkę do Živko Živkovicia, który skiksował, co wykorzystał Pedro Conte i strzałem do pustej bramki zapewnił gościom zwycięstwo.
89' Zmiany
Wchodzi:Alexandros Lolis
Schodzi:Jan-Marc Schneider
90' +2' Zmiany
Wchodzi:Nicolae Milinceanu
Schodzi:Pedro Conde
90' +5' Żółta kartka