76'
80'
Żółta kartka 1'
16'
Stefan Schwab wstrzelił piłkę z rzutu wolnego, a z dwunastego metra głową uderzył na bramkę Giannis Michailidis, ale jego strzał ostatecznie wybronił Odysseas Vlachodimos.
25'
Adel Taarabt potężnie uderzył z dystansu, co zmusiło do niepewnego wypiąstkowania piłki przez Živko Živkovicia.
Żółta kartka 29'
30'
Pizzi
Pizzi pięknie przymierzył bezpośrednio z rzut wolnego w okienko bramki, ale piłka trafiła w słupek.
42'
Pedrinho
Pedrinho zdecydował się na strzał z blisko czterdziestu metrów, a Živko Živković nieco zaskoczony zdołał wybić piłkę poza boisko.
43' Żółta kartka
Żółta kartka 44'
57'
Éverton
Everton wpadł w pole karne i uderzył w krótki róg, ale Živko Živković sparował piłkę na róg.
Bramka 1:0 63'
Asystent: Chuba Akpom
Dimitris Giannoulis uruchomił podaniem w pole karne Chubę Akpoma, a ten z linii końcowej boiska odegrał ją z powrotem do skrajnego obrońcy, który z małą pomocą rywala z najbliższej odległości skierował futbolówkę do bramki.
65' Zmiany
Schodzi:Chuba Akpom
72' Zmiany
Wchodzi:Carlos Vinícius
Schodzi:Haris Seferović
Bramka 2:0 75'
Asystent: Dimitris Giannoulis
Dimitris Giannoulis wyszedł z kontrą i zagrał piłkę na prawe skrzydło do Andrija Živkovicia, a ten wpadł w "szesnastkę", gdzie zwiódł rywala i uderzył po ziemi nie do obrony.
76' Zmiany
Schodzi:Christos Tzolis
80'
Alejandro Grimaldo błyskawicznie wykończył podanie z lewej strony pola karnego, ale Živko Živković intuicyjnie zablokował ten groźny strzał.
Żółta kartka 90' +2'
90' +4' 2:1 Bramka
Rafa Silva
Asystent: André Almeida
Andre Almeida zagrał dokładną piłkę z prawego skrzydła, a niepilnowany w polu karnym Rafa Silva głową trafił w dalszy róg bramki.
W 3. rundzie kwalifikacyjnej Ligi Mistrzów PAOK Zmierzy się z rosyjskim FK Krasnodar.