89'
2' 0:1 Bramka
Macheda
Asystent: Villafañez
Lucas Villafañez przejął piłkę i wyszedł z kontrą. Po rajdzie Argentyńczyka trafiła do Tasosa Chatzigiovanisa, który jednak nie potrafił znaleźć sobie pozycji w polu karnym na strzał i oddał futbolówkę Iliasowi Chatzitheodorisowi. Ten z linii końcowej boiska zagrał piłkę przed bramkę, gdzie odbita trafiła do Villafañeza, a ten głową zgrał ją do Federico Machedy, który trafił do bramki.
Federico Macheda
Bramka 1:1 21'
Pamlidis
Giorgos Pamlidis po rozegraniu piłki z Jeanem-Baptistem Leo ruszył w stronę pola karnego PAO. Nikt nie potrafił przerwać jego rajdu i napastnik PAS strzałem za półkola pokonał Vasilisa Xenopoulosa.
40'
Tasos Chatzigiovanis uderzył bezpośrednio z rzutu wolnego, a piłka z dużą mocą trafiła w poprzeczkę i wyszła w pole gry.
Tasos Chatzigiovanis
53' Żółta kartka
Ilias Chatzitheodoridis
Bramka 2:1 67'
Kargas
Asystent: Kartalis
Alexandros Kartalis wstrzelił piłkę z rzutu rożnego. W polu karnym wyskoczył do niej Giannis Kargas i uderzył głową, a futbolówka po koźle wpadła do siatki.