Puchar Grecji

2020-2021
Z powodu pandemii koronawirusa Grecki Związek Piłki Nożnej (EPO) na począteku grudnia 2020 roku zdecydował, że drużyn amatorskie w sezonie 2020/2021 nie będą brały dalszego udziału w rozgrywkach. W styczniu 2021 roku zdecydował także, że w Kypello Elladas będą uczestniczyły tylko drużyny z Super League.
Eliminacje
Faza finałowa
6. runda
Panthessaliko 20 Sty 2021 14:00
Volos NFC
2 0
OFI 1925
20 Sty 2021 14:00
Panthessaliko
Volos
2
0
OFI
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa 20 Sty 2021 14:00
Aris Saloniki
2 0
Asteras Tripolis
20 Sty 2021 14:00
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
2
0
Asteras
Toumba 20 Sty 2021 16:15
PAOK Saloniki
5 0
AEL
20 Sty 2021 16:15
Toumba
PAOK
5
0
AEL
Stadion Panaitolikou 20 Sty 2021 18:30
Panaitolikos Agrinio
0 3
Olympiakos Pireus
20 Sty 2021 18:30
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos
0
3
Olympiakos
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA) 20 Sty 2021 20:30
AEK Ateny
2 0
Apollon Smyrnis
20 Sty 2021 20:30
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
2
0
Apollon
Zosimades 21 Sty 2021 18:30
PAS Giannina
- -
Atromitos Peristeri
21 Sty 2021 18:30
Zosimades
PAS
-
-
Atromitos
Stadion Narodowy Alkazar
AEL
- -
PAOK Saloniki
Stadion Narodowy Alkazar
AEL
-
-
PAOK
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
- -
Volos NFC
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
-
-
Volos
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
- -
PAS Giannina
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
-
-
PAS
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras Tripolis
- -
Aris Saloniki
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
-
-
Aris
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
- -
AEK Ateny
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
-
-
AEK
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
- -
Panaitolikos Agrinio
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
-
-
Panaitolikos
2. runda
AS Atromitos Palama
- -
AO Kyanous Astir Varis
Palama
-
-
Kyanous
PAS Acheron Kanalakiou
- -
AE Mesolongiou
Acheron
-
-
Mesolongiou
AO Ifaistos Vrontama
- -
Iraklis Xylokastrou 1926
Ifaistos
-
-
Ir.Xylokastrou
5 Lis 2020 13:45
AO Agiou Nikolaou
- -
APO Keratsini
5 Lis 2020 13:45
Ag. Nikolaou
-
-
Keratsini
AO Agios Ierotheos
- -
Panthiraikos AO
Agios Ierotheos
-
-
Panthiraikos
1. runda
28 Paź 2020 12:45
AO Paxon
0 8
PAS Acheron Kanalakiou
28 Paź 2020 12:45
Paxon
0
8
Acheron
| Awans PAS Acheron Kanalakiou
28 Paź 2020 13:00
Mesotopou AO
0 2
AO Agios Ierotheos
28 Paź 2020 13:00
Mesotopou
0
2
Agios Ierotheos
| Awans AO Agios Ierotheos
28 Paź 2020 13:45
AO Talos Melidoniou
0 8
AO Kyanous Astir Varis
28 Paź 2020 13:45
Talos
0
8
Kyanous
| Awans AO Kyanous Astir Varis
28 Paź 2020 13:45
Panthiraikos AO
3 0
PAO Kokkinou
28 Paź 2020 13:45
Panthiraikos
3
0
Kokkinou
| Walkower 3:0 | Awans Panthiraikos AO
28 Paź 2020 13:45
Iraklis Xylokastrou 1926
0 0
AO Koronis Koiladas
28 Paź 2020 13:45
Ir.Xylokastrou
0
0
Koronis
Rzuty karne 4-3 | Awans Iraklis Xylokastrou 1926
28 Paź 2020 13:45
AS Ellispontos Neas Lamfakou
0 1
AO Ifaistos Vrontama
28 Paź 2020 13:45
Ellisopontos
0
1
Ifaistos
| Awans AO Ifaistos Vrontama
28 Paź 2020 13:45
AO Agiou Nikolaou
1 1
AO Minotavros Mournion
28 Paź 2020 13:45
Ag. Nikolaou
1
1
Minotavros
Rzuty karne 5-4 | Awans AO Agiou Nikolaou
28 Paź 2020 13:45
APO Keratsini
2 2
FOS Aris Archangelou 1947
28 Paź 2020 13:45
Keratsini
2
2
Archangelou
Rzuty karne 5-4 | Awans APO Keratsini
28 Paź 2020 13:45
AE Mesolongiou
2 0
APS Atromitos Patron
28 Paź 2020 13:45
Mesolongiou
2
0
Atromitos Patron
| Awans AE Mesolongiou
28 Paź 2020 13:00
AE Agios Leon Koiliomenos
0 3
AO Pallixouriakos
28 Paź 2020 13:00
Koiliomenos
0
3
Pallixouriakos
| Awans AO Pallixouriakos
28 Paź 2020 13:45
Panthrakikos Komotini
1 0
Serres 1800
28 Paź 2020 13:45
Panthrakikos
1
0
Serres
| Awans Panthrakikos Komotini
AE Didymoteichou
- -
Nestos Chrysoupolis
Didymoteichou
-
-
Nestos
| Przełożony
AO Orfeas Xanthis
- -
AE Abelokipon
Orfeas
-
-
Abelokipon
| Przełożony
28 Paź 2020 13:45
AE Karitsas
2 0
AS Ethnikos Giannitson
28 Paź 2020 13:45
Karitsas
2
0
Et.Giannitson
| Awans AE Karitsas
28 Paź 2020 13:45
GAS Anagennisi Artas
4 1
AO Potamia
28 Paź 2020 13:45
Anag.Artas
4
1
Potamia
| Awans GAS Anagennisi Artas
28 Paź 2020 13:45
AO Megalon Kalyvion
1 2
AS Atromitos Palama
28 Paź 2020 13:45
Mgalon
1
2
Palama
| Awans AS Atromitos Palama
AS Megas Alexandros Kallitheas
- -
Falaniakos AS
MA Kallitheas
-
-
Falaniakos
| Przełożony
Ktinotrofikos Kalirachis
- -
FS Eordaikos Ptolemaida
Ktinotrofikos
-
-
Eordaikos
| Przełożony
PAO Vardas
- -
AO Diavolitsiou
Vardas
-
-
Diavolitsiou
| Przełożony