Puchar Grecji

2020-2021
Z powodu pandemii koronawirusa Grecki Związek Piłki Nożnej (EPO) na począteku grudnia 2020 roku zdecydował, że drużyn amatorskie w sezonie 2020/2021 nie będą brały dalszego udziału w rozgrywkach. W styczniu 2021 roku zdecydował także, że w Kypello Elladas będą uczestniczyły tylko drużyny z Super League.
pokaż na pełnym ekranie
1/4
Aris
Olympiakos
1
2
1
1
2
3
PAO
PAS
1
2
1
2
2
4
AEK
Volos
4
2
0
1
4
3
PAOK
Lamia
5
2
1
1
6
3
1/2
Olympiakos
PAS
1
1
3
1
4
2
AEK
PAOK
0
1
1
2
1
3
Finał
Olympiakos
PAOK
1
2
Finał
1/2
1/4
VI runda
II runda
I runda
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA) 22 maja 2021 20:00
Olympiakos Pireus
1 2
PAOK Saloniki
22 maja 2021 20:00
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
Olympiakos
1
2
PAOK
Zosimades 7 kwiecień 2021 17:00
PAS Giannina
1 1
Olympiakos Pireus
7 kwiecień 2021 17:00
Zosimades
PAS
1
1
Olympiakos
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa 28 kwiecień 2021 18:00
Olympiakos Pireus
3 1
PAS Giannina
28 kwiecień 2021 18:00
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
3
1
PAS
| Dwumecz 4:2 | Awans Olympiakos Pireus
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA) 7 kwiecień 2021 19:00
AEK Ateny
0 1
PAOK Saloniki
7 kwiecień 2021 19:00
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
0
1
PAOK
Toumba 29 kwiecień 2021 18:00
PAOK Saloniki
2 1
AEK Ateny
29 kwiecień 2021 18:00
Toumba
PAOK
2
1
AEK
| Dwumecz 3:1 | Awans PAOK Saloniki
Toumba 10 lt. 2021 18:00
PAOK Saloniki
5 2
PAS Lamia 1964
10 lt. 2021 18:00
Toumba
PAOK
5
2
Lamia
Miejskie Centrum Sportowe im. Athanasiosa Diakosa 3 marzec 2021 17:00
PAS Lamia 1964
1 1
PAOK Saloniki
3 marzec 2021 17:00
Miejskie Centrum Sportowe im. Athanasiosa Diakosa
Lamia
1
1
PAOK
| Dwumecz 3:6 | Awans PAOK Saloniki
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa 10 lt. 2021 20:30
Olympiakos Pireus
2 1
Aris Saloniki
10 lt. 2021 20:30
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
1
Aris
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa 4 marzec 2021 19:00
Aris Saloniki
1 1
Olympiakos Pireus
4 marzec 2021 19:00
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
1
Olympiakos
| Dwumecz 2:3 | Awans Olympiakos Pireus
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA) 10 lt. 2021 16:00
AEK Ateny
4 2
Volos NFC
10 lt. 2021 16:00
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
4
2
Volos
Panthessaliko 4 marzec 2021 17:00
Volos NFC
1 0
AEK Ateny
4 marzec 2021 17:00
Panthessaliko
Volos
1
0
AEK
| Dwumecz 3:4 | Awans AEK Ateny
Stadion Panaitolikou 18 lt. 2021 14:00
PAS Giannina
2 1
Panathinaikos Ateny
18 lt. 2021 14:00
Stadion Panaitolikou
PAS
2
1
PAO
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos) 3 marzec 2021 19:00
Panathinaikos Ateny
1 2
PAS Giannina
3 marzec 2021 19:00
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
PAO
1
2
PAS
| Dwumecz 2:4 | Awans PAS Giannina
Panthessaliko 20 styczeń 2021 14:00
Volos NFC
2 0
OFI 1925
20 styczeń 2021 14:00
Panthessaliko
Volos
2
0
OFI
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule) 4 lt. 2021 14:00
OFI 1925
1 1
Volos NFC
4 lt. 2021 14:00
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
1
1
Volos
| Dwumecz 1:3 | Awans Volos NFC
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa 20 styczeń 2021 14:00
Aris Saloniki
2 0
Asteras Tripolis
20 styczeń 2021 14:00
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
2
0
Asteras
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa 4 lt. 2021 16:15
Asteras Tripolis
0 2
Aris Saloniki
4 lt. 2021 16:15
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
0
2
Aris
| Dwumecz 0:4 | Awans Aris Saloniki
Toumba 20 styczeń 2021 16:15
PAOK Saloniki
5 0
AEL
20 styczeń 2021 16:15
Toumba
PAOK
5
0
AEL
Stadion Narodowy Alkazar 3 lt. 2021 18:30
AEL
1 2
PAOK Saloniki
3 lt. 2021 18:30
Stadion Narodowy Alkazar
AEL
1
2
PAOK
| Dwumecz 1:7 | Awans PAOK Saloniki
Stadion Panaitolikou 20 styczeń 2021 18:30
Panaitolikos GFS
0 3
Olympiakos Pireus
20 styczeń 2021 18:30
Stadion Panaitolikou
Panaitolikos
0
3
Olympiakos
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa 3 lt. 2021 16:15
Olympiakos Pireus
3 0
Panaitolikos GFS
3 lt. 2021 16:15
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
3
0
Panaitolikos
| Dwumecz 6:0 | Awans Olympiakos Pireus
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA) 20 styczeń 2021 20:30
AEK Ateny
2 0
Apollon Smyrnis
20 styczeń 2021 20:30
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
2
0
Apollon
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis) 4 lt. 2021 18:30
Apollon Smyrnis
2 1
AEK Ateny
4 lt. 2021 18:30
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
2
1
AEK
| Dwumecz 2:3 | Awans AEK Ateny
Zosimades 21 styczeń 2021 18:30
PAS Giannina
2 2
Atromitos Peristeri
21 styczeń 2021 18:30
Zosimades
PAS
2
2
Atromitos
Stadion Miejski Peristeri 3 lt. 2021 14:00
Atromitos Peristeri
2 3
PAS Giannina
3 lt. 2021 14:00
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
2
3
PAS
| Dwumecz 4:5 | Awans PAS Giannina
AS Atromitos Palama
- -
AO Kyanous Astir Varis
Palama
-
-
Kyanous
PAS Acheron Kanalakiou
- -
AE Mesolongiou
Acheron
-
-
Mesolongiou
AO Ifaistos Vrontama
- -
Iraklis Xylokastrou 1926
Ifaistos
-
-
Ir.Xylokastrou
5 listopad 2020 13:45
AO Agiou Nikolaou
- -
APO Keratsini
5 listopad 2020 13:45
Ag. Nikolaou
-
-
Keratsini
AO Agios Ierotheos
- -
Panthiraikos AO
Agios Ierotheos
-
-
Panthiraikos
AS Megas Alexandros Kallitheas
- -
Falaniakos AS
MA Kallitheas
-
-
Falaniakos
| Przełożony
Ktinotrofikos Kalirachis
- -
FS Eordaikos Ptolemaida
Ktinotrofikos
-
-
Eordaikos
| Przełożony
PAO Vardas
- -
AO Diavolitsiou
Vardas
-
-
Diavolitsiou
| Przełożony
28 październik 2020 12:45
AO Paxon
0 8
PAS Acheron Kanalakiou
28 październik 2020 12:45
Paxon
0
8
Acheron
| Awans PAS Acheron Kanalakiou
28 październik 2020 13:00
Mesotopou AO
0 2
AO Agios Ierotheos
28 październik 2020 13:00
Mesotopou
0
2
Agios Ierotheos
| Awans AO Agios Ierotheos
28 październik 2020 13:45
AO Talos Melidoniou
0 8
AO Kyanous Astir Varis
28 październik 2020 13:45
Talos
0
8
Kyanous
| Awans AO Kyanous Astir Varis
28 październik 2020 13:45
Panthiraikos AO
3 0
PAO Kokkinou
28 październik 2020 13:45
Panthiraikos
3
0
Kokkinou
| Walkower 3:0 | Awans Panthiraikos AO
28 październik 2020 13:45
Iraklis Xylokastrou 1926
0 0
AO Koronis Koiladas
28 październik 2020 13:45
Ir.Xylokastrou
0
0
Koronis
Rzuty karne 4-3 | Awans Iraklis Xylokastrou 1926
28 październik 2020 13:45
AS Ellispontos Neas Lamfakou
0 1
AO Ifaistos Vrontama
28 październik 2020 13:45
Ellisopontos
0
1
Ifaistos
| Awans AO Ifaistos Vrontama
28 październik 2020 13:45
AO Agiou Nikolaou
1 1
AO Minotavros Mournion
28 październik 2020 13:45
Ag. Nikolaou
1
1
Minotavros
Rzuty karne 5-4 | Awans AO Agiou Nikolaou
28 październik 2020 13:45
APO Keratsini
2 2
FOS Aris Archangelou 1947
28 październik 2020 13:45
Keratsini
2
2
Archangelou
Rzuty karne 5-4 | Awans APO Keratsini
28 październik 2020 13:45
AE Mesolongiou
2 0
APS Atromitos Patron
28 październik 2020 13:45
Mesolongiou
2
0
Atromitos Patron
| Awans AE Mesolongiou
28 październik 2020 13:00
AE Agios Leon Koiliomenos
0 3
AO Pallixouriakos
28 październik 2020 13:00
Koiliomenos
0
3
Pallixouriakos
| Awans AO Pallixouriakos
28 październik 2020 13:45
Panthrakikos Komotini
1 0
Serres 1800
28 październik 2020 13:45
Panthrakikos
1
0
Serres
| Awans Panthrakikos Komotini
AE Didymoteichou
- -
Nestos Chrysoupolis
Didymoteichou
-
-
Nestos
| Przełożony
AO Orfeas Xanthis
- -
AE Abelokipon
Orfeas
-
-
Abelokipon
| Przełożony
28 październik 2020 13:45
AE Karitsas
2 0
AS Ethnikos Giannitson
28 październik 2020 13:45
Karitsas
2
0
Et.Giannitson
| Awans AE Karitsas
28 październik 2020 13:45
GAS Anagennisi Artas
4 1
AO Potamia
28 październik 2020 13:45
Anag.Artas
4
1
Potamia
| Awans GAS Anagennisi Artas
28 październik 2020 13:45
AO Megalon Kalyvion
1 2
AS Atromitos Palama
28 październik 2020 13:45
Mgalon
1
2
Palama
| Awans AS Atromitos Palama