84'
90' +2
90' +2
6'
Christos Eleftheriadis ładnie przedarł się w pole karne gospodarzy, ale jego słaby strzał wybronił Jose Sa.
13'
Bruma
Bruma przymierzył zza pola karnego, ale trafił w dłonie Juriji Łodygina.
Youssef El Arabi
18'
El Arabi
Youssef El Arabi przyjął piłkę w polu karnym i uderzył w dolny róg bramki, ale Jurij Łodygin wyczuł intencję Marokańczyka i chwycił piłkę.
21'
Masouras
Po akcji Brumy i zablokowanym strzale Youssufa El Arabi piłka trafiła do Giorgosa Masourasa, którego strzał po ziemie dłonią zablokował Jurij Łodygin.
25' Żółta kartka
Peersman
Bramka (rzut karny) 1:0 26'
El Arabi
Marvin Peersman ręką zablokował strzał Brumy, a ponieważ było to w polu karnym sędzia odgwizdał rzut karny. Z jedenastu metrów do siatki trafił Youssef El Arabi.
Bramka 2:0 41'
El Arabi
Mady Camara strzelił z dystansu, a odbita piłka trafiła do Youssefa El Arabi, który zwiódł obrońcę i strzałem po ziemi trafił do siatki po raz drugi.
Schodzi:Pamlidis
47'
El Arabi
Piłka po dośrodkowaniu z lewego skrzydła i błędzie Juriji Łodygina trafiła do Youssefa El Arabi, który z bliska nie zdołał skierować jej do pustej bramki.
50' 2:1 Bramka
Kartalis
W polu karnym piłkę przyjął Alexandros Kartalis i strzałem z szesnastego metra trafił w długi róg bramki strzeżonej przez Jose Sa.
Żółta kartka 52'
Holebas
Bramka 3:1 56'
Bruma
Asystent: El Arabi
W polu karnym Youssef El Arabi wycofał piłkę do Brumy, który strzałem po ziemi pokonał Juriję Łodygina.
65'
Bruma
Bruma znalazł się w sytuacji sam na sam, ale mimo dogodnej pozycji strzelił w interweniującego bramkarza.
69' Zmiany
Wchodzi:Kargas
Schodzi:Milinceanu
69' Zmiany
Schodzi:Bruma
75'
Kartalis
Alexandros Kartalis przymierzył z dystansu, ale piłka trafiła w środek bramki, gdzie pewnie chwycił ją Jose Sa.
Holebas
Jose Holebas za kopniecie rywala od tyłu ujrzał drugą żółtą kartkę.
Zmiany 90' +2'
Wchodzi:Vrousai
Schodzi:Masouras
90' +3' Żółta kartka