90' +3
90' +3
11'
Hassan
Kostas Forotunis zagrał piłkę w pole karne, gdzie futbolówka odbita trafiła na piąty metr do Ahmeda Hassana. Egipcjanin strzelił z woleja, ale trafił w sam środek bramki gdzie zablokował piłkę Jurij Łodygin.
Ahmed Hassan
Żółta kartka 12'
Pantelakis
Żółta kartka 14'
Erramuspe
16'
Milinceanu
Nicolea Milinceanu wpadł w pole karne i z piętnastego metra strzelił po ziemi, ale Jose Sa pewnie chwycił piłkę.
21' Żółta kartka
Reabciuk
Żółta kartka 44'
Żółta kartka 45' +3'
Peersman
45' +5' Żółta kartka
Ba
Ousseynou Ba
Bramka (rzut karny) 1:0 45' +6'
Erramuspe
Fabry Castro oddał strzał na bramkę, ale piłkę zablokował w "szesnastce" Ousseynou Ba. Piłkarze gospodarzy sygnalizowali zagranie ręką defensora Olympiakosu, ale sędzia dopiero po chwili dostał informację, że zagranie ręką faktycznie było i został odgwizdany rzut karny. "Jedenastkę" wykorzystał Rodrigo Erramuspe.
Wchodzi:Holebas
Schodzi:Papastathopoulos
Wchodzi:Androutsos
Schodzi:Lala
Athanasios Androutsos
56'
Milinceanu
Christos Eleftheriadis zagrał prostopadłą piłkę do Nicolaeu Milincenau. Podania nie potrafił przeciąć Ruben Semedo i Mołdawianin znalazł się w sytuacji sam na sam. Jego strzał z ostrego kąta wybronił jednak Jose Sa.
61' Zmiany
Wchodzi:Masouras
Schodzi:Reabciuk
63'
Bruma
Bruma doszedł do piłki w obszarze pola karnego i choć miał przed sobą tylko bramkarza strzelił za lekko i Jurij Łodygin pewnie chwycił futbolówkę.
65'
Masouras
Giorgos Masouras przymierzył zza pola karnego, ale nie sprawił trudności bramkarzowi PAS.
65'
Milinceanu
Manolis Saliakas doszedł do piłki na prawym skrzydle i zagrał ją do wbiegającego pod bramkę Nicolae Milinceanu, który strzelił w biegu, ale sytuację wyczuł Jose Sa i zablokował strzał napastnika gospodarzy.
69' Zmiany
Wchodzi:M'Vila
Schodzi:Camara
69' Zmiany
Wchodzi:El Arabi
Schodzi:Bruma
Youssef El Arabi
74' 1:1 Bramka
Hassan
Asystent: Fortounis
Kostas Fortounis dośrodkował piłkę z prawego skrzydła, a efektownym strzałem "nożycami" do bramki trafił Ahmed Hassan,
78'
El Arabi
Po kontrze gości w sytuacji sam na sam znalazł się Youssef El Arabi, ale Jurij Łodygn wyszedł z bramki i zablokował strzał Marokańczyka.
Zmiany 81'
Wchodzi:Kargas
Schodzi:Milinceanu
Zmiany 81'
Wchodzi:Panourgias
Schodzi:Eleftheriadis
82'
Kartalis
Po błędzie w obroni Olympiakosu do piłki w polu karnym wyszedł Alexandros Kartalis i uderzył z ostrego kąta, ale trafił tylko w boczną siatkę.