81'
3' 0:1 Bramka
Naumec
Asysta: Pamlidis
Po mało agresywnej grze deefnsywy Atromitosu Giorgos Pamlidis delikatnie zagrał piłę w pole karne do Władysława Maumeca, który mimo dwóch rywali strzelił na bramkę, a piłka po ręce Christosa Mandaa wpadła do siatki.
10' 0:2 Bramka
Milinceanu
Kolejna akcja gości, której obrona gospodarzy nie chciała zatrzymać. Piłkę w polu karnym przyjął Giorgos Pamlidis i odegrał ją do osamotnionego w polu karnym Nicolaea Milinceanu, który trafił do siatki.
13' 0:3 Bramka
Saliakas
Manolis Saliakas przyjął futbolówkę przed polem karnym i ładnym strzałem trafił w długi róg bramki.
Asysta: Edomwonyi
Piłka przed polem karnym trafiła do Brighta Edomwonyia, który błyskawicznie odegrał ją do Kostasa Kotsopoulosa, który urwał się obrońcy i uderzył pod poprzeczkę.
Schodzi:Natsos
58' Zmiany
Wchodzi:Kartalis
Schodzi:Milinceanu
58' Zmiany
Wchodzi:Brener
Schodzi:Eleftheriadis
65' Żółta kartka
Brener
Kyriakos Kivrakidis
Żółta kartka 66'
Kivrakidis
74' Żółta kartka
Asysta: Muñiz
Juan Muñiz dośrodkował piłkę z rzutu wolnego, a do siatki trafił głową Kostas Kotsopoulos.
81' Zmiany
Wchodzi:Panourgias
Schodzi:Pamlidis
Bojan Matić
90' +4'
Matić
Po zagraniu Javiera Umbidesa z rzutu wolnego na bramkę uderzył głową Bojan Matić, ale trafił w poprzeczkę.