89'
89'
90' +1
90' +1

W 16. minucie Tasos Karamanos został sfaulowany w polu karnym przez Frana Véleza, a sędzia wskazał na jedenasty metr, a analiza VAR utwierdziła go w słuszności tej decyzji. Do piłki podszedł Andreas Vasilogiannis, ale jego strzał wybronił Julián Cuesta. W 24. minucie gospodarzom udało się otworzyć wynik meczu. Elini Dimoutsos chciał oddać strzał,a le wyszło mu podanie do doskonale ustawionego Christosa Aravidisa, który w swoim debiucie ładnym uderzeniem pokonał golkipera Arisu.

W 48. minucie z rzutu rożnego futbolówkę wstrzelił Vasilogiannis. W polu karnym głową przedłużył ją Tasos Karamanos, a do bramki skierował również głową Aravidis. W 52. minucie piłka trafiła na szesnasty metr do Daniela Larssona, który pięknym technicznym strzałem zdobył gola kontaktowego. Dwie minuty później Mihály Korhut zagrał prostopadłą piłkę w pole karne do Bruno Gamy, a ten wyłożył ją do wbiegającego pod bramkę Browna Ideye, który z bliska zdobył gola wyrównującego.