72'
72'
88'
88'

Atromitos objął prowadzenie w 8. minucie. Piłkę z lewego skrzydła dośrodkował Athanasios Androutsos, a wbiegający na drugi słupek Giorgos Manousos z czterech metrów trafił do siatki. W 38. minucie Nill De Pauw zagrał piłkę z prawej strony pola karnego, a ładnym i precyzyjnym uderzeniem głową popisał się Manousos, który dał gościom drugiego gola. Ten sam piłkarz w 44. minucie skompletował klasycznego hat-tricka. Tym razem piłkę w pole karne zagrał Bryan Rabello, a Manousos z dziesięciu metrów pokonał Athanasiosa Garavelisa.

W 49. minucie Juan Muñiz zagrał piłkę po ziemi do wbiegającego w "szesnastkę" Alexandrosa Kyziridisa, który z ostrego kąta uderzył na bramkę i choć próbował blokować strzał jeden z rywali piłka i tak wpadła do siatki. W 68. minucie gospodarze strzelili gola kontaktowego. Piłkę w pole karne zagrał Fernando Joao, a mocnym uderzeniem w długi róg bramki golkipera pokonał Tasos Tsokanis.

8' 0:1 Bramka
Schodzi:Karagiozis
38' 0:2 Bramka
Manousos
Asysta: De Pauw
Tasos Tsokanis
Żółta kartka 41'
Tsokanis
44' 0:3 Bramka
Schodzi:Kyziridis
57' Żółta kartka
Manousos
60' Zmiany
Wchodzi:Kivrakidis
Schodzi:Galo
Kyriakos Kivrakidis
Iker Guarrotxena
Żółta kartka 60'
Guarrotxena
61' Żółta kartka
Katranis
Alexandros Katranis
64' Żółta kartka
De Pauw
Bramka 2:3 68'
Tsokanis
Asysta: Joao
71' Zmiany
Wchodzi:Umbides
Schodzi:Rabello
Javier Umbides
72' Zmiany
Wchodzi:Giakoumakis
Schodzi:Manousos
Petros Giakoumakis
86' 2 Żółte > Czerwona kartka