Kosmas Tsilianidis

21
Ricardo Vaz
20

W 25. minucie João Figueiredo został kopnięty w polu karnym przez Jorge Casado, za co sędzia podyktował rzut karny. Do piłki ustawionej na jedenastym metrze podszedł Juan Neira i pokonał Carlosa Abada. Niestety gol ten nie został uznany, bowiem pomocnik OFI poślizgnął się i najpierw trącił piłkę lewą nogą, a dopiero strzelił na bramkę prawa, co jest niedopuszczalne.

W 36. minucie Ioannis Papadopoulos kolejny raz odgwizdał rzut karny. Tym razem Leandro Sosa sfaulował Ricardo Vaza, a "jedenastkę" skutecznie egzekwował Figueiredo.

W 84. minucie piłkę z prawego skrzydła zagrał Dimosthenis Baxevanidis, a na bramkę uderzał Jorge Casado, z tym że tuż przed nią futbolówka trafiła do Jordana Fauchera, którego strzał zupełnie zaskoczył bramkarza.

Trzy minuty po golu wyrównującym OFI znów prowadził. Akcję rozpoczął Kosmas Tsilianidis, który odegrał piłkę na prawo do wbiegającego w pole karne Neiry, a ten przedłużył podanie do Figueiredo, który strzałem z ósmego metra trafił do siatki.

W doliczonym czasie gry piłka po rzucie wolnym trafiła w polu karnym w głowę Matíasa Castro i wylądowała przed Faucherem, który z bliska wyrównał.

Żółta kartka 25'
27' Niewykorzystany rzut karny
Juan Neira
Juan Neira
Carlos Abad
Żółta kartka 27'
Carlos Abad
31' Żółta kartka
Eduardo
Żółta kartka 33'
Eduardo
38' 0:1 Bramka (rzut karny)
Wchodzi:Jordan Faucher
Schodzi:Mehdi Terki