Alpha Ethniki

1972-1973

#
Klub
M
Z
R
P
Br.+
Br.-
Br.+/-
Pkt
1
z z p z z
34
27
6
1
72
13
59
94
2
z r z z z
34
27
4
3
75
24
51
92
3
p z z r z
34
22
7
5
89
29
60
82
4
r z r z z
34
16
12
6
42
27
15
78
5
r r z r z
34
13
11
10
39
36
3
71
6
z z z p r
34
10
15
9
35
32
3
69
7
z r p p r
34
11
13
10
42
39
3
69
8
r z r z r
34
13
9
12
41
39
2
69
9
r r p r z
34
13
9
12
38
36
2
69
10
r z r p p
34
8
14
12
32
38
-6
64
11
p r z r p
34
11
8
15
30
47
-17
64
12
r r z z p
34
10
9
15
25
42
-17
63
13
r p r p p
34
10
8
16
23
39
-16
62
14
r p r p r
34
6
15
13
27
47
-20
61
15
z p r p r
34
8
10
16
30
45
-15
60
16
r r p z r
34
7
10
17
17
49
-32
58
17
p p p p p
34
5
9
20
26
52
-26
53
18
p p p r p
34
1
7
26
22
71
-49
42
- 1. runda Pucharu Europy Mistrzów Klubowych
- 1. runda Pucharu UEFA
- 1. runda Pucharu Zdobywców Pucharów
- spadek do Beta Ethniki
AS Omonia Nikozja wrócił do ligi cypryjskiej
Panathinaikos Ateny: -3 punkty
AS Omonia Nikozja : -1 punkt
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
Kolejka 1
Aigaleo AO
0 2
Aris Saloniki
Aigaleo
0
2
Aris
Panathinaikos Ateny
6 3
AS Olympiakos Volou 1937
PAO
6
3
Olympiakos V
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
2 2
Ethnikos Pireus 1923
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
2
2
Ethnikos
MGS Panserraikos Serres
1 1
Atromitos Peristeri
Panserraikos
1
1
Atromitos
PS Kalamata
2 2
AE Iraklis 1908
Kalamata
2
2
Iraklis
APO Fostiras
0 1
Panachaiki 1891
Fostiras
0
1
Panachaiki
AO Kavala
0 1
AEK Ateny
Kavala
0
1
AEK
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
5 0
AO Trikala
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
5
0
Trikala
Toumba
PAOK Saloniki
3 1
AS Omonia Nikozja
Toumba
PAOK
3
1
Omonia
Kolejka 2
AS Olympiakos Volou 1937
1 0
Ethnikos Pireus 1923
Olympiakos V
1
0
Ethnikos
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
1 3
Panionios GSS
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
1
3
Panionios
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
0 0
Panathinaikos Ateny
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
0
0
PAO
Stadion Miejski Trikalon
AO Trikala
0 1
PAOK Saloniki
Stadion Miejski Trikalon
Trikala
0
1
PAOK
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
3 0
APO Fostiras
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
3
0
Fostiras
AS Omonia Nikozja
2 2
Aigaleo AO
Omonia
2
2
Aigaleo
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
1 0
PS Kalamata
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
1
0
Kalamata
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
3 1
AO Kavala
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
3
1
Kavala
AEK Ateny
2 1
MGS Panserraikos Serres
AEK
2
1
Panserraikos
Kolejka 3
PS Kalamata
0 0
AEK Ateny
Kalamata
0
0
AEK
Aigaleo AO
1 0
AO Trikala
Aigaleo
1
0
Trikala
APO Fostiras
1 1
AO Kavala
Fostiras
1
1
Kavala
Panathinaikos Ateny
4 2
AS Omonia Nikozja
PAO
4
2
Omonia
Ethnikos Pireus 1923
2 0
Aris Saloniki
Ethnikos
2
0
Aris
AS Olympiakos Volou 1937
1 0
AE Iraklis 1908
Olympiakos V
1
0
Iraklis
Toumba
PAOK Saloniki
1 0
Olympiakos Pireus
Toumba
PAOK
1
0
Olympiakos
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
2 0
Atromitos Peristeri
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
2
0
Atromitos
MGS Panserraikos Serres
1 1
Panachaiki 1891
Panserraikos
1
1
Panachaiki
Kolejka 4
AEK Ateny
0 0
Panionios GSS
AEK
0
0
Panionios
Stadion Miejski Trikalon
AO Trikala
1 2
Panathinaikos Ateny
Stadion Miejski Trikalon
Trikala
1
2
PAO
Toumba
PAOK Saloniki
3 0
APO Fostiras
Toumba
PAOK
3
0
Fostiras
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
0 0
AS Olympiakos Volou 1937
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
0
0
Olympiakos V
AO Kavala
3 0
MGS Panserraikos Serres
Kavala
3
0
Panserraikos
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
0 0
AE Iraklis 1908
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
0
0
Iraklis
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
3 0
Aigaleo AO
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
3
0
Aigaleo
AS Omonia Nikozja
1 2
Ethnikos Pireus 1923
Omonia
1
2
Ethnikos
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
2 0
PS Kalamata
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
2
0
Kalamata
Kolejka 5
Aigaleo AO
2 2
PAOK Saloniki
Aigaleo
2
2
PAOK
AS Olympiakos Volou 1937
1 1
AEK Ateny
Olympiakos V
1
1
AEK
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
0 0
Panachaiki 1891
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
0
Panachaiki
Ethnikos Pireus 1923
1 0
AO Trikala
Ethnikos
1
0
Trikala
Panathinaikos Ateny
0 1
Olympiakos Pireus
PAO
0
1
Olympiakos
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
0 0
Atromitos Peristeri
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
0
0
Atromitos
APO Fostiras
0 0
MGS Panserraikos Serres
Fostiras
0
0
Panserraikos
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
2 1
AS Omonia Nikozja
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
2
1
Omonia
PS Kalamata
1 0
AO Kavala
Kalamata
1
0
Kavala
Kolejka 6
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
3 0
Ethnikos Pireus 1923
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
3
0
Ethnikos
AO Kavala
1 1
Panionios GSS
Kavala
1
1
Panionios
AEK Ateny
3 1
Aris Saloniki
AEK
3
1
Aris
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
3 0
AS Olympiakos Volou 1937
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
3
0
Olympiakos V
Aigaleo AO
2 1
APO Fostiras
Aigaleo
2
1
Fostiras
Stadion Miejski Trikalon
AO Trikala
2 1
AE Iraklis 1908
Stadion Miejski Trikalon
Trikala
2
1
Iraklis
MGS Panserraikos Serres
1 1
PS Kalamata
Panserraikos
1
1
Kalamata
AS Omonia Nikozja
0 0
Atromitos Peristeri
Omonia
0
0
Atromitos
Toumba
PAOK Saloniki
1 0
Panathinaikos Ateny
Toumba
PAOK
1
0
PAO
Kolejka 7
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
0 0
Panachaiki 1891
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
0
0
Panachaiki
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
1 0
AO Trikala
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
1
0
Trikala
AS Omonia Nikozja
2 4
AEK Ateny
Omonia
2
4
AEK
APO Fostiras
2 0
PS Kalamata
Fostiras
2
0
Kalamata
Panathinaikos Ateny
5 0
Aigaleo AO
PAO
5
0
Aigaleo
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
4 0
MGS Panserraikos Serres
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
4
0
Panserraikos
AS Olympiakos Volou 1937
1 2
AO Kavala
Olympiakos V
1
2
Kavala
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
0 1
Olympiakos Pireus
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
0
1
Olympiakos
Ethnikos Pireus 1923
2 3
PAOK Saloniki
Ethnikos
2
3
PAOK
Kolejka 8
Panathinaikos Ateny
2 0
APO Fostiras
PAO
2
0
Fostiras
Stadion Miejski Trikalon
AO Trikala
0 0
AEK Ateny
Stadion Miejski Trikalon
Trikala
0
0
AEK
PS Kalamata
0 1
Panionios GSS
Kalamata
0
1
Panionios
Aigaleo AO
0 1
Ethnikos Pireus 1923
Aigaleo
0
1
Ethnikos
MGS Panserraikos Serres
2 1
AS Olympiakos Volou 1937
Panserraikos
2
1
Olympiakos V
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
4 0
AS Omonia Nikozja
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
4
0
Omonia
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
4 0
Atromitos Peristeri
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
4
0
Atromitos
AO Kavala
3 1
Aris Saloniki
Kavala
3
1
Aris
Toumba
PAOK Saloniki
4 1
AE Iraklis 1908
Toumba
PAOK
4
1
Iraklis
Kolejka 9
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
1 0
MGS Panserraikos Serres
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
0
Panserraikos
AS Omonia Nikozja
1 0
AO Kavala
Omonia
1
0
Kavala
Ethnikos Pireus 1923
0 1
Panathinaikos Ateny
Ethnikos
0
1
PAO
AEK Ateny
1 5
Olympiakos Pireus
AEK
1
5
Olympiakos
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
0 2
PAOK Saloniki
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
0
2
PAOK
APO Fostiras
0 1
Panionios GSS
Fostiras
0
1
Panionios
AS Olympiakos Volou 1937
2 2
PS Kalamata
Olympiakos V
2
2
Kalamata
Stadion Miejski Trikalon
AO Trikala
0 1
Panachaiki 1891
Stadion Miejski Trikalon
Trikala
0
1
Panachaiki
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
3 0
Aigaleo AO
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
3
0
Aigaleo
Kolejka 10
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
0 0
Olympiakos Pireus
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
0
0
Olympiakos
AO Kavala
2 1
AO Trikala
Kavala
2
1
Trikala
PS Kalamata
0 0
Aris Saloniki
Kalamata
0
0
Aris
Ethnikos Pireus 1923
1 1
APO Fostiras
Ethnikos
1
1
Fostiras
Toumba
PAOK Saloniki
0 0
AEK Ateny
Toumba
PAOK
0
0
AEK
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 1
AS Olympiakos Volou 1937
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
1
Olympiakos V
MGS Panserraikos Serres
0 0
AS Omonia Nikozja
Panserraikos
0
0
Omonia
Panathinaikos Ateny
3 1
AE Iraklis 1908
PAO
3
1
Iraklis
Aigaleo AO
3 0
Atromitos Peristeri
Aigaleo
3
0
Atromitos
Kolejka 11
AEK Ateny
1 0
Aigaleo AO
AEK
1
0
Aigaleo
AS Omonia Nikozja
1 1
PS Kalamata
Omonia
1
1
Kalamata
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
0 0
AO Kavala
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
0
0
Kavala
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
1 0
Panionios GSS
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
0
Panionios
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
2 2
PAOK Saloniki
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
2
2
PAOK
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
0 4
Panathinaikos Ateny
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
0
4
PAO
Stadion Miejski Trikalon
AO Trikala
2 2
MGS Panserraikos Serres
Stadion Miejski Trikalon
Trikala
2
2
Panserraikos
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
2 2
Ethnikos Pireus 1923
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
2
2
Ethnikos
APO Fostiras
1 0
AS Olympiakos Volou 1937
Fostiras
1
0
Olympiakos V
Kolejka 12
Ethnikos Pireus 1923
0 0
Atromitos Peristeri
Ethnikos
0
0
Atromitos
MGS Panserraikos Serres
1 1
Olympiakos Pireus
Panserraikos
1
1
Olympiakos
AO Kavala
0 2
PAOK Saloniki
Kavala
0
2
PAOK
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
1 0
APO Fostiras
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
1
0
Fostiras
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
3 1
AS Omonia Nikozja
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
3
1
Omonia
Panathinaikos Ateny
3 1
AEK Ateny
PAO
3
1
AEK
Aigaleo AO
1 1
Panachaiki 1891
Aigaleo
1
1
Panachaiki
AS Olympiakos Volou 1937
0 1
Aris Saloniki
Olympiakos V
0
1
Aris
PS Kalamata
2 0
AO Trikala
Kalamata
2
0
Trikala
Kolejka 13
Toumba
PAOK Saloniki
2 1
MGS Panserraikos Serres
Toumba
PAOK
2
1
Panserraikos
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
1 1
AE Iraklis 1908
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
1
1
Iraklis
AO Kavala
1 0
Aigaleo AO
Kavala
1
0
Aigaleo
APO Fostiras
2 1
Aris Saloniki
Fostiras
2
1
Aris
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
0 4
Panathinaikos Ateny
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
0
4
PAO
AEK Ateny
1 0
Ethnikos Pireus 1923
AEK
1
0
Ethnikos
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
3 1
PS Kalamata
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
3
1
Kalamata
Stadion Miejski Trikalon
AO Trikala
1 1
Panionios GSS
Stadion Miejski Trikalon
Trikala
1
1
Panionios
AS Omonia Nikozja
1 2
AS Olympiakos Volou 1937
Omonia
1
2
Olympiakos V
Kolejka 14
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
1 0
APO Fostiras
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
1
0
Fostiras
Ethnikos Pireus 1923
0 0
Panachaiki 1891
Ethnikos
0
0
Panachaiki
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
5 0
AS Omonia Nikozja
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
5
0
Omonia
PS Kalamata
0 3
PAOK Saloniki
Kalamata
0
3
PAOK
MGS Panserraikos Serres
0 1
Aigaleo AO
Panserraikos
0
1
Aigaleo
Panathinaikos Ateny
5 0
AO Kavala
PAO
5
0
Kavala
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
0 2
Olympiakos Pireus
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
2
Olympiakos
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
1 1
AEK Ateny
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
1
1
AEK
AS Olympiakos Volou 1937
2 0
AO Trikala
Olympiakos V
2
0
Trikala
Kolejka 15
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
2 0
AE Iraklis 1908
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
2
0
Iraklis
AO Kavala
0 2
Ethnikos Pireus 1923
Kavala
0
2
Ethnikos
MGS Panserraikos Serres
1 1
Panathinaikos Ateny
Panserraikos
1
1
PAO
APO Fostiras
2 1
AS Omonia Nikozja
Fostiras
2
1
Omonia
Aigaleo AO
1 0
PS Kalamata
Aigaleo
1
0
Kalamata
Stadion Miejski Trikalon
AO Trikala
0 0
Aris Saloniki
Stadion Miejski Trikalon
Trikala
0
0
Aris
Toumba
PAOK Saloniki
2 1
Panionios GSS
Toumba
PAOK
2
1
Panionios
AEK Ateny
1 0
Atromitos Peristeri
AEK
1
0
Atromitos
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
3 0
AS Olympiakos Volou 1937
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
3
0
Olympiakos V
Kolejka 16
Ethnikos Pireus 1923
2 0
MGS Panserraikos Serres
Ethnikos
2
0
Panserraikos
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
0 2
Olympiakos Pireus
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
0
2
Olympiakos
AS Olympiakos Volou 1937
1 5
PAOK Saloniki
Olympiakos V
1
5
PAOK
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
1 0
Panachaiki 1891
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
1
0
Panachaiki
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
5 0
Aigaleo AO
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
5
0
Aigaleo
AEK Ateny
3 0
APO Fostiras
AEK
3
0
Fostiras
Panathinaikos Ateny
2 2
PS Kalamata
PAO
2
2
Kalamata
AS Omonia Nikozja
0 1
AO Trikala
Omonia
0
1
Trikala
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
1 1
AO Kavala
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
1
1
Kavala
Kolejka 17
Aigaleo AO
3 0
AS Olympiakos Volou 1937
Aigaleo
3
0
Olympiakos V
Toumba
PAOK Saloniki
1 0
Aris Saloniki
Toumba
PAOK
1
0
Aris
APO Fostiras
1 0
AO Trikala
Fostiras
1
0
Trikala
MGS Panserraikos Serres
1 1
AE Iraklis 1908
Panserraikos
1
1
Iraklis
AO Kavala
3 0
Atromitos Peristeri
Kavala
3
0
Atromitos
Panathinaikos Ateny
1 0
Panionios GSS
PAO
1
0
Panionios
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
1 1
AS Omonia Nikozja
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
1
1
Omonia
PS Kalamata
1 1
Ethnikos Pireus 1923
Kalamata
1
1
Ethnikos
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
1 1
AEK Ateny
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
1
1
AEK
Kolejka 18
Stadion Miejski Trikalon
AO Trikala
0 2
Olympiakos Pireus
Stadion Miejski Trikalon
Trikala
0
2
Olympiakos
AS Omonia Nikozja
1 3
PAOK Saloniki
Omonia
1
3
PAOK
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
4 1
Aigaleo AO
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
4
1
Aigaleo
AS Olympiakos Volou 1937
0 0
Panathinaikos Ateny
Olympiakos V
0
0
PAO
Ethnikos Pireus 1923
0 0
Panionios GSS
Ethnikos
0
0
Panionios
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
0 0
MGS Panserraikos Serres
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
0
0
Panserraikos
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
2 0
PS Kalamata
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
2
0
Kalamata
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
2 0
APO Fostiras
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
2
0
Fostiras
AEK Ateny
1 1
AO Kavala
AEK
1
1
Kavala
Kolejka 19
MGS Panserraikos Serres
2 0
AEK Ateny
Panserraikos
2
0
AEK
APO Fostiras
1 3
Olympiakos Pireus
Fostiras
1
3
Olympiakos
Toumba
PAOK Saloniki
4 0
AO Trikala
Toumba
PAOK
4
0
Trikala
Panathinaikos Ateny
7 1
Aris Saloniki
PAO
7
1
Aris
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
0 1
AE Iraklis 1908
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
1
Iraklis
AO Kavala
0 0
Panachaiki 1891
Kavala
0
0
Panachaiki
PS Kalamata
2 0
Atromitos Peristeri
Kalamata
2
0
Atromitos
Aigaleo AO
3 1
AS Omonia Nikozja
Aigaleo
3
1
Omonia
Ethnikos Pireus 1923
2 0
AS Olympiakos Volou 1937
Ethnikos
2
0
Olympiakos V
Kolejka 20
AEK Ateny
2 0
PS Kalamata
AEK
2
0
Kalamata
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
1 0
MGS Panserraikos Serres
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
1
0
Panserraikos
Stadion Miejski Trikalon
AO Trikala
0 0
Aigaleo AO
Stadion Miejski Trikalon
Trikala
0
0
Aigaleo
AO Kavala
1 0
APO Fostiras
Kavala
1
0
Fostiras
AS Omonia Nikozja
0 2
Panathinaikos Ateny
Omonia
0
2
PAO
| walkower 0:2
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
0 0
Ethnikos Pireus 1923
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
0
0
Ethnikos
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
1 0
PAOK Saloniki
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
1
0
PAOK
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
0 0
AS Olympiakos Volou 1937
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
0
0
Olympiakos V
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
3 0
Panionios GSS
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
3
0
Panionios
Kolejka 21
Aigaleo AO
0 0
Olympiakos Pireus
Aigaleo
0
0
Olympiakos
Ethnikos Pireus 1923
1 1
AS Omonia Nikozja
Ethnikos
1
1
Omonia
PS Kalamata
2 1
Panachaiki 1891
Kalamata
2
1
Panachaiki
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
2 1
AEK Ateny
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
2
1
AEK
Panathinaikos Ateny
3 0
AO Trikala
PAO
3
0
Trikala
APO Fostiras
1 0
PAOK Saloniki
Fostiras
1
0
PAOK
AS Olympiakos Volou 1937
1 0
Atromitos Peristeri
Olympiakos V
1
0
Atromitos
MGS Panserraikos Serres
1 1
AO Kavala
Panserraikos
1
1
Kavala
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
1 0
Aris Saloniki
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
1
0
Aris
Kolejka 22
AEK Ateny
2 0
AS Olympiakos Volou 1937
AEK
2
0
Olympiakos V
Toumba
PAOK Saloniki
4 1
Aigaleo AO
Toumba
PAOK
4
1
Aigaleo
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
2 0
Panionios GSS
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
2
0
Panionios
Stadion Miejski Trikalon
AO Trikala
2 2
Ethnikos Pireus 1923
Stadion Miejski Trikalon
Trikala
2
2
Ethnikos
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
2 0
Panathinaikos Ateny
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
0
PAO
| walkower 2:0
MGS Panserraikos Serres
0 0
APO Fostiras
Panserraikos
0
0
Fostiras
AO Kavala
1 1
PS Kalamata
Kavala
1
1
Kalamata
AS Omonia Nikozja
0 1
AE Iraklis 1908
Omonia
0
1
Iraklis
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
0 0
Aris Saloniki
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
0
0
Aris
Kolejka 23
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
3 0
AO Trikala
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
3
0
Trikala
PS Kalamata
2 1
MGS Panserraikos Serres
Kalamata
2
1
Panserraikos
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
2 0
AS Omonia Nikozja
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
2
0
Omonia
Panathinaikos Ateny
0 2
PAOK Saloniki
PAO
0
2
PAOK
| walkower 0:2
Ethnikos Pireus 1923
1 2
Olympiakos Pireus
Ethnikos
1
2
Olympiakos
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
0 0
AO Kavala
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
0
Kavala
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
2 0
AEK Ateny
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
2
0
AEK
AS Olympiakos Volou 1937
0 1
Panachaiki 1891
Olympiakos V
0
1
Panachaiki
APO Fostiras
0 0
Aigaleo AO
Fostiras
0
0
Aigaleo
Kolejka 24
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus