Alpha Ethniki

1974-1975

#
Klub
M
Z
R
P
Br.+
Br.-
Br.+/-
Pkt
1
z z z z z
34
24
9
1
65
21
44
57
2
r z r z z
34
23
9
2
73
20
53
55
3
z r z p p
34
19
8
7
73
28
45
46
4
r z z z z
34
17
11
6
48
28
20
45
5
z r z z r
34
14
12
8
62
41
21
40
6
r p z p z
34
15
9
10
47
38
9
39
7
p z p r z
34
11
11
12
41
39
2
33
8
p r z r z
34
11
10
13
40
40
0
32
9
r p p z p
34
13
6
15
38
43
-5
32
10
r p z p p
34
10
10
14
37
45
-8
30
11
p p r r z
34
10
10
14
40
64
-24
30
12
r z r p p
34
7
15
12
23
36
-13
29
13
p p z p r
34
8
12
14
24
46
-22
28
14
z r p p p
34
12
3
19
36
56
-20
27
15
p z p p z
34
11
3
20
34
53
-19
25
16
z r p p r
34
10
4
20
38
49
-11
24
17
p p p z p
34
8
7
19
23
60
-37
23
18
r r p p r
34
5
7
22
24
59
-35
17
- 1. runda Pucharu Europy Mistrzów Klubowych
- 1. runda Pucharu UEFA
- 1. runda Pucharu Zdobywców Pucharów
- spadek do Beta Ethniki
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
Kolejka 1
MGS Panserraikos Serres
0 3
Ethnikos Pireus 1923
Panserraikos
0
3
Ethnikos
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
0 2
AEK Ateny
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
2
AEK
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
5 0
PS Kalamata
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
5
0
Kalamata
AEL FC Arena
AEL
0 0
Atromitos Peristeri
AEL FC Arena
AEL
0
0
Atromitos
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
2 0
PAOK Saloniki
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
2
0
PAOK
AGSK Kastoria
1 0
PAS Giannina
Kastoria
1
0
PAS
Aigaleo AO
3 0
AS Olympiakos Volou 1937
Aigaleo
3
0
Olympiakos V
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
1 0
Aris Saloniki
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
1
0
Aris
Panathinaikos Ateny
0 0
AO Kavala
PAO
0
0
Kavala
Kolejka 2
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
2 1
PAOK Saloniki
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
2
1
PAOK
Zosimades
PAS Giannina
2 0
MGS Panserraikos Serres
Zosimades
PAS
2
0
Panserraikos
Ethnikos Pireus 1923
3 1
Panionios GSS
Ethnikos
3
1
Panionios
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
1 1
AGSK Kastoria
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
1
1
Kastoria
AEK Ateny
5 1
AEL
AEK
5
1
AEL
PS Kalamata
1 0
Aigaleo AO
Kalamata
1
0
Aigaleo
AS Olympiakos Volou 1937
1 3
Panathinaikos Ateny
Olympiakos V
1
3
PAO
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
2 1
Panachaiki 1891
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
2
1
Panachaiki
AO Kavala
1 2
Olympiakos Pireus
Kavala
1
2
Olympiakos
Kolejka 3
Toumba
PAOK Saloniki
6 2
AO Kavala
Toumba
PAOK
6
2
Kavala
Aigaleo AO
1 2
AE Iraklis 1908
Aigaleo
1
2
Iraklis
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
3 1
Atromitos Peristeri
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
3
1
Atromitos
AEL FC Arena
AEL
1 2
Ethnikos Pireus 1923
AEL FC Arena
AEL
1
2
Ethnikos
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
2 1
PAS Giannina
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
2
1
PAS
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
0 0
AEK Ateny
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
0
0
AEK
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
4 1
AS Olympiakos Volou 1937
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
4
1
Olympiakos V
AGSK Kastoria
1 1
MGS Panserraikos Serres
Kastoria
1
1
Panserraikos
Panathinaikos Ateny
4 1
PS Kalamata
PAO
4
1
Kalamata
Kolejka 4
AS Olympiakos Volou 1937
0 0
PAOK Saloniki
Olympiakos V
0
0
PAOK
MGS Panserraikos Serres
2 0
Panionios GSS
Panserraikos
2
0
Panionios
PS Kalamata
0 3
Olympiakos Pireus
Kalamata
0
3
Olympiakos
AEK Ateny
2 0
Aris Saloniki
AEK
2
0
Aris
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
1 1
Panathinaikos Ateny
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
1
1
PAO
Ethnikos Pireus 1923
2 1
Panachaiki 1891
Ethnikos
2
1
Panachaiki
Zosimades
PAS Giannina
0 0
AEL
Zosimades
PAS
0
0
AEL
Aigaleo AO
1 0
AGSK Kastoria
Aigaleo
1
0
Kastoria
AO Kavala
1 0
Atromitos Peristeri
Kavala
1
0
Atromitos
Kolejka 5
AEL FC Arena
AEL
1 1
MGS Panserraikos Serres
AEL FC Arena
AEL
1
1
Panserraikos
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
1 2
AS Olympiakos Volou 1937
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
1
2
Olympiakos V
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
2 1
PAS Giannina
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
2
1
PAS
AO Kavala
0 0
AEK Ateny
Kavala
0
0
AEK
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
3 1
AE Iraklis 1908
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
3
1
Iraklis
AGSK Kastoria
2 0
Panionios GSS
Kastoria
2
0
Panionios
Toumba
PAOK Saloniki
2 0
PS Kalamata
Toumba
PAOK
2
0
Kalamata
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
0 0
Ethnikos Pireus 1923
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
0
0
Ethnikos
Panathinaikos Ateny
2 1
Aigaleo AO
PAO
2
1
Aigaleo
Kolejka 6
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 1
AEL
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
1
AEL
MGS Panserraikos Serres
0 0
Panachaiki 1891
Panserraikos
0
0
Panachaiki
Panathinaikos Ateny
3 2
AGSK Kastoria
PAO
3
2
Kastoria
AS Olympiakos Volou 1937
0 1
AEK Ateny
Olympiakos V
0
1
AEK
Zosimades
PAS Giannina
2 1
Aris Saloniki
Zosimades
PAS
2
1
Aris
Ethnikos Pireus 1923
3 0
AO Kavala
Ethnikos
3
0
Kavala
PS Kalamata
1 0
Atromitos Peristeri
Kalamata
1
0
Atromitos
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
1 4
PAOK Saloniki
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
1
4
PAOK
Aigaleo AO
0 2
Olympiakos Pireus
Aigaleo
0
2
Olympiakos
Kolejka 7
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
2 0
MGS Panserraikos Serres
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
2
0
Panserraikos
AEK Ateny
3 1
PS Kalamata
AEK
3
1
Kalamata
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
0 0
Panionios GSS
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
0
0
Panionios
AO Kavala
0 0
PAS Giannina
Kavala
0
0
PAS
Toumba
PAOK Saloniki
3 1
Aigaleo AO
Toumba
PAOK
3
1
Aigaleo
AGSK Kastoria
3 2
AEL
Kastoria
3
2
AEL
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
0 0
AE Iraklis 1908
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
0
0
Iraklis
AS Olympiakos Volou 1937
2 2
Ethnikos Pireus 1923
Olympiakos V
2
2
Ethnikos
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
2 1
Panathinaikos Ateny
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
1
PAO
Kolejka 8
Aigaleo AO
1 2
Atromitos Peristeri
Aigaleo
1
2
Atromitos
Panathinaikos Ateny
1 1
PAOK Saloniki
PAO
1
1
PAOK
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
0 2
AEK Ateny
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
0
2
AEK
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
5 1
AGSK Kastoria
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
5
1
Kastoria
MGS Panserraikos Serres
2 0
AO Kavala
Panserraikos
2
0
Kavala
Zosimades
PAS Giannina
3 1
AS Olympiakos Volou 1937
Zosimades
PAS
3
1
Olympiakos V
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 1
Aris Saloniki
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
1
Aris
PS Kalamata
0 3
Ethnikos Pireus 1923
Kalamata
0
3
Ethnikos
AEL FC Arena
AEL
1 2
Panachaiki 1891
AEL FC Arena
AEL
1
2
Panachaiki
Kolejka 9
AO Kavala
1 2
Panionios GSS
Kavala
1
2
Panionios
Toumba
PAOK Saloniki
2 0
Olympiakos Pireus
Toumba
PAOK
2
0
Olympiakos
AEK Ateny
3 1
Aigaleo AO
AEK
3
1
Aigaleo
Ethnikos Pireus 1923
0 0
AE Iraklis 1908
Ethnikos
0
0
Iraklis
PS Kalamata
2 2
PAS Giannina
Kalamata
2
2
PAS
AGSK Kastoria
1 1
Panachaiki 1891
Kastoria
1
1
Panachaiki
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
0 0
Panathinaikos Ateny
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
0
0
PAO
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
2 0
AEL
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
2
0
AEL
AS Olympiakos Volou 1937
1 0
MGS Panserraikos Serres
Olympiakos V
1
0
Panserraikos
Kolejka 10
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
1 1
Atromitos Peristeri
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
1
1
Atromitos
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
3 0
Aris Saloniki
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
3
0
Aris
MGS Panserraikos Serres
0 0
PS Kalamata
Panserraikos
0
0
Kalamata
Panathinaikos Ateny
0 0
AEK Ateny
PAO
0
0
AEK
Toumba
PAOK Saloniki
7 1
AGSK Kastoria
Toumba
PAOK
7
1
Kastoria
AEL FC Arena
AEL
2 0
AO Kavala
AEL FC Arena
AEL
2
0
Kavala
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
2 0
AS Olympiakos Volou 1937
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
2
0
Olympiakos V
Zosimades
PAS Giannina
3 2
AE Iraklis 1908
Zosimades
PAS
3
2
Iraklis
Aigaleo AO
0 1
Ethnikos Pireus 1923
Aigaleo
0
1
Ethnikos
Kolejka 11
AS Olympiakos Volou 1937
2 0
AEL
Olympiakos V
2
0
AEL
PS Kalamata
2 2
Panionios GSS
Kalamata
2
2
Panionios
AEK Ateny
0 0
Olympiakos Pireus
AEK
0
0
Olympiakos
AGSK Kastoria
4 2
Aris Saloniki
Kastoria
4
2
Aris
Ethnikos Pireus 1923
2 1
Panathinaikos Ateny
Ethnikos
2
1
PAO
Zosimades
PAS Giannina
2 0
Aigaleo AO
Zosimades
PAS
2
0
Aigaleo
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
0 1
PAOK Saloniki
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
0
1
PAOK
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
1 1
MGS Panserraikos Serres
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
1
1
Panserraikos
AO Kavala
1 0
Panachaiki 1891
Kavala
1
0
Panachaiki
Kolejka 12
Toumba
PAOK Saloniki
1 1
AEK Ateny
Toumba
PAOK
1
1
AEK
Panathinaikos Ateny
3 1
PAS Giannina
PAO
3
1
PAS
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
1 1
AGSK Kastoria
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
1
1
Kastoria
AEL FC Arena
AEL
3 0
PS Kalamata
AEL FC Arena
AEL
3
0
Kalamata
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
1 1
Ethnikos Pireus 1923
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
1
1
Ethnikos
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
3 1
AS Olympiakos Volou 1937
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
3
1
Olympiakos V
MGS Panserraikos Serres
1 0
Aigaleo AO
Panserraikos
1
0
Aigaleo
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
2 0
AE Iraklis 1908
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
2
0
Iraklis
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
2 1
AO Kavala
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
2
1
Kavala
Kolejka 13
MGS Panserraikos Serres
1 1
Panathinaikos Ateny
Panserraikos
1
1
PAO
AEK Ateny
4 0
Atromitos Peristeri
AEK
4
0
Atromitos
AS Olympiakos Volou 1937
3 1
Aris Saloniki
Olympiakos V
3
1
Aris
PS Kalamata
1 1
Panachaiki 1891
Kalamata
1
1
Panachaiki
Zosimades
PAS Giannina
0 2
Olympiakos Pireus
Zosimades
PAS
0
2
Olympiakos
Aigaleo AO
1 0
Panionios GSS
Aigaleo
1
0
Panionios
AGSK Kastoria
2 1
AO Kavala
Kastoria
2
1
Kavala
Ethnikos Pireus 1923
1 0
PAOK Saloniki
Ethnikos
1
0
PAOK
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
3 1
AEL
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
3
1
AEL
Kolejka 14
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
3 0
MGS Panserraikos Serres
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
3
0
Panserraikos
Toumba
PAOK Saloniki
4 1
PAS Giannina
Toumba
PAOK
4
1
PAS
AEK Ateny
4 0
AGSK Kastoria
AEK
4
0
Kastoria
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
1 1
AE Iraklis 1908
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
1
1
Iraklis
AEL FC Arena
AEL
1 0
Aigaleo AO
AEL FC Arena
AEL
1
0
Aigaleo
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
2 0
PS Kalamata
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
2
0
Kalamata
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
2 1
Ethnikos Pireus 1923
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
2
1
Ethnikos
AO Kavala
2 1
AS Olympiakos Volou 1937
Kavala
2
1
Olympiakos V
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
2 2
Panathinaikos Ateny
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
2
2
PAO
Kolejka 15
AGSK Kastoria
1 0
AS Olympiakos Volou 1937
Kastoria
1
0
Olympiakos V
Ethnikos Pireus 1923
1 0
AEK Ateny
Ethnikos
1
0
AEK
Aigaleo AO
2 0
Panachaiki 1891
Aigaleo
2
0
Panachaiki
PS Kalamata
1 0
AO Kavala
Kalamata
1
0
Kavala
MGS Panserraikos Serres
0 0
PAOK Saloniki
Panserraikos
0
0
PAOK
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
0 1
Olympiakos Pireus
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
1
Olympiakos
Zosimades
PAS Giannina
2 0
Atromitos Peristeri
Zosimades
PAS
2
0
Atromitos
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
0 0
Aris Saloniki
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
0
0
Aris
Panathinaikos Ateny
1 0
AEL
PAO
1
0
AEL
Kolejka 16
Ethnikos Pireus 1923
3 2
AGSK Kastoria
Ethnikos
3
2
Kastoria
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
1 0
MGS Panserraikos Serres
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
1
0
Panserraikos
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
3 1
Aigaleo AO
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
3
1
Aigaleo
AS Olympiakos Volou 1937
2 1
PS Kalamata
Olympiakos V
2
1
Kalamata
AEL FC Arena
AEL
0 0
Olympiakos Pireus
AEL FC Arena
AEL
0
0
Olympiakos
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
0 0
Panathinaikos Ateny
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
0
0
PAO
AEK Ateny
3 0
PAS Giannina
AEK
3
0
PAS
AO Kavala
1 2
AE Iraklis 1908
Kavala
1
2
Iraklis
Toumba
PAOK Saloniki
1 1
Panionios GSS
Toumba
PAOK
1
1
Panionios
Kolejka 17
Panathinaikos Ateny
2 1
Aris Saloniki
PAO
2
1
Aris
Aigaleo AO
1 0
AO Kavala
Aigaleo
1
0
Kavala
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
4 0
AS Olympiakos Volou 1937
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
4
0
Olympiakos V
AGSK Kastoria
2 0
PS Kalamata
Kastoria
2
0
Kalamata
AEL FC Arena
AEL
0 2
PAOK Saloniki
AEL FC Arena
AEL
0
2
PAOK
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
2 1
Panachaiki 1891
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
1
Panachaiki
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 2
Atromitos Peristeri
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
2
Atromitos
MGS Panserraikos Serres
1 1
AEK Ateny
Panserraikos
1
1
AEK
Zosimades
PAS Giannina
0 0
Ethnikos Pireus 1923
Zosimades
PAS
0
0
Ethnikos
Kolejka 18
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
0 0
AEL
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
0
0
AEL
Zosimades
PAS Giannina
1 2
AGSK Kastoria
Zosimades
PAS
1
2
Kastoria
Toumba
PAOK Saloniki
3 1
Panachaiki 1891
Toumba
PAOK
3
1
Panachaiki
PS Kalamata
2 1
AE Iraklis 1908
Kalamata
2
1
Iraklis
AEK Ateny
3 0
Panionios GSS
AEK
3
0
Panionios
Ethnikos Pireus 1923
0 0
MGS Panserraikos Serres
Ethnikos
0
0
Panserraikos
AS Olympiakos Volou 1937
2 1
Aigaleo AO
Olympiakos V
2
1
Aigaleo
AO Kavala
0 1
Panathinaikos Ateny
Kavala
0
1
PAO
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
0 0
Olympiakos Pireus
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
0
0
Olympiakos
Kolejka 19
Toumba
PAOK Saloniki
5 0
Aris Saloniki
Toumba
PAOK
5
0
Aris
MGS Panserraikos Serres
0 0
PAS Giannina
Panserraikos
0
0
PAS
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
2 0
Ethnikos Pireus 1923
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
2
0
Ethnikos
AGSK Kastoria
0 0
AE Iraklis 1908
Kastoria
0
0
Iraklis
AEL FC Arena
AEL
0 2
AEK Ateny
AEL FC Arena
AEL
0
2
AEK
Aigaleo AO
2 0
PS Kalamata
Aigaleo
2
0
Kalamata
Panathinaikos Ateny
5 1
AS Olympiakos Volou 1937
PAO
5
1
Olympiakos V
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
2 0
Atromitos Peristeri
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
2
0
Atromitos
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
1 0
AO Kavala
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
1
0
Kavala
Kolejka 20
Ethnikos Pireus 1923
3 0
AEL
Ethnikos
3
0
AEL
Zosimades
PAS Giannina
3 0
Panionios GSS
Zosimades
PAS
3
0
Panionios
AEK Ateny
3 1
Panachaiki 1891
AEK
3
1
Panachaiki
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
0 0
Aris Saloniki
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
0
0
Aris
AO Kavala
0 1
PAOK Saloniki
Kavala
0
1
PAOK
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
1 0
Aigaleo AO
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
1
0
Aigaleo
PS Kalamata
2 0
Panathinaikos Ateny
Kalamata
2
0
PAO
MGS Panserraikos Serres
1 0
AGSK Kastoria
Panserraikos
1
0
Kastoria
AS Olympiakos Volou 1937
0 1
Olympiakos Pireus
Olympiakos V
0
1
Olympiakos
Kolejka 21
Toumba
PAOK Saloniki
3 0
AS Olympiakos Volou 1937
Toumba
PAOK
3
0
Olympiakos V
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
4 0
PS Kalamata
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
4
0
Kalamata
Panathinaikos Ateny
2 0
AE Iraklis 1908
PAO
2
0
Iraklis
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
1 1
AEK Ateny
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
1
AEK
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
2 2
Ethnikos Pireus 1923
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
2
2
Ethnikos
AEL FC Arena
AEL
0 2
PAS Giannina
AEL FC Arena
AEL
0
2
PAS
AGSK Kastoria
3 1
Aigaleo AO
Kastoria
3
1
Aigaleo
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
2 1
AO Kavala
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
2
1
Kavala
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 0
MGS Panserraikos Serres
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
0
Panserraikos
Kolejka 22
MGS Panserraikos Serres
0 0
AEL
Panserraikos
0
0
AEL
AS Olympiakos Volou 1937
0 0
Atromitos Peristeri
Olympiakos V
0
0
Atromitos
Zosimades
PAS Giannina
2 0
Panachaiki 1891
Zosimades
PAS
2
0
Panachaiki
AEK Ateny
3 2
AO Kavala
AEK
3
2
Kavala
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
5 1
AGSK Kastoria
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
5
1
Kastoria
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
2 3
Olympiakos Pireus
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
2
3
Olympiakos
PS Kalamata
0 0
PAOK Saloniki
Kalamata
0
0
PAOK
Aigaleo AO
2 1
Panathinaikos Ateny
Aigaleo
2
1
PAO
Ethnikos Pireus 1923
1 1
Aris Saloniki
Ethnikos
1
1
Aris
Kolejka 23
AEK Ateny
3 0
AS Olympiakos Volou 1937
AEK
3
0
Olympiakos V
AGSK Kastoria
3 3
Panathinaikos Ateny
Kastoria
3
3
PAO
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
2 1
MGS Panserraikos Serres
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
2
1
Panserraikos
AEL FC Arena
AEL
0 1
Panionios GSS
AEL FC Arena
AEL
0
1
Panionios
Toumba
PAOK Saloniki
3 0
AE Iraklis 1908
Toumba
PAOK
3
0
Iraklis
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
6 1
Aigaleo AO
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
6
1
Aigaleo
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
0 0
PS Kalamata
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
0
0
Kalamata
AO Kavala
2 1
Ethnikos Pireus 1923
Kavala
2
1
Ethnikos
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
2 1
PAS Giannina
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
2
1
PAS
Kolejka 24
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS