Alpha Ethniki

1997-1998

#
Klub
M
Z
R
P
Br.+
Br.-
Br.+/-
Pkt
1
z z z z p
34
29
1
4
88
27
61
88
2
z z z z z
34
28
1
5
90
24
66
85
3
z r z r z
34
22
8
4
61
30
31
74
4
r z z z p
34
21
7
6
74
41
33
70
5
z p z p r
34
18
8
8
46
31
15
62
6
r p p r z
34
14
9
11
49
45
4
51
7
p z z r z
34
15
4
15
45
53
-8
49
8
p z p z p
34
13
6
15
52
52
0
45
9
z p p p z
34
12
6
16
38
48
-10
42
10
r p z p r
34
10
6
18
41
54
-13
36
11
r p p p p
34
10
6
18
37
51
-14
36
12
p p p r p
34
9
9
16
41
54
-13
36
13
p z z z z
34
10
5
19
40
58
-18
35
14
z z r p z
34
9
7
18
35
57
-22
34
15
p p z z z
34
10
3
21
27
51
-24
33
16
z p r p p
34
9
5
20
29
62
-33
32
17
r z p p p
34
7
8
19
27
50
-23
29
18
r r p p p
34
6
9
19
23
55
-32
27
- 2. runda kwalifikacyjna Ligi Mistrzów
- 2. runda kwalifikacyjna Pucharu UEFA
- 2. runda Pucharu Intertotot
- 1. runda w Pucharze Zdobywców Pucharów
- spadek do Beta Ethniki
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
Kolejka 1
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
0 1
AE Iraklis 1908
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
0
1
Iraklis
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
2 1
OFI 1925
Xanthi FC Arena
Xanthi
2
1
OFI
Veria NFC 2019
4 2
AO Kavala
Veria
4
2
Kavala
Toumba
PAOK Saloniki
0 0
AEK Ateny
Toumba
PAOK
0
0
AEK
Stadion Miejski Nikaias
AO Proodeftiki Neolaia
3 0
Athinaikos AS
Stadion Miejski Nikaias
Proodeftiki
3
0
Athinaikos
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
3 1
Ethnikos Pireus 1923
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
3
1
Ethnikos
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
0 2
Ionikos Nikaias
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
0
2
Ionikos
PS Kalamata
1 2
Paniliakos AO
Kalamata
1
2
Panilaikos
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
0 3
Panathinaikos Ateny
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
3
PAO
Kolejka 2
Ionikos Nikaias
5 0
Panachaiki 1891
Ionikos
5
0
Panachaiki
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
2 1
PAOK Saloniki
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
2
1
PAOK
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
1 1
PS Kalamata
Xanthi FC Arena
Xanthi
1
1
Kalamata
Athinaikos AS
1 2
Olympiakos Pireus
Athinaikos
1
2
Olympiakos
Paniliakos AO
0 2
Panionios GSS
Panilaikos
0
2
Panionios
Ethnikos Pireus 1923
2 0
AO Kavala
Ethnikos
2
0
Kavala
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
Panathinaikos Ateny
1 0
Apollon Smyrnis
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
PAO
1
0
Apollon
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
3 0
Veria NFC 2019
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
3
0
Veria
AEK Ateny
2 1
AO Proodeftiki Neolaia
AEK
2
1
Proodeftiki
Kolejka 3
Veria NFC 2019
0 1
Ionikos Nikaias
Veria
0
1
Ionikos
Toumba
PAOK Saloniki
1 1
AO Xanthi
Toumba
PAOK
1
1
Xanthi
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
0 1
Panathinaikos Ateny
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
0
1
PAO
Ethnikos Pireus 1923
0 1
AE Iraklis 1908
Ethnikos
0
1
Iraklis
PS Kalamata
0 0
Panionios GSS
Kalamata
0
0
Panionios
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
2 0
Paniliakos AO
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
2
0
Panilaikos
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
0 1
AEK Ateny
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
0
1
AEK
AO Kavala
1 0
Athinaikos AS
Kavala
1
0
Athinaikos
Stadion Miejski Nikaias
AO Proodeftiki Neolaia
2 2
OFI 1925
Stadion Miejski Nikaias
Proodeftiki
2
2
OFI
Kolejka 4
AEK Ateny
1 0
AO Kavala
AEK
1
0
Kavala
Ionikos Nikaias
1 0
Ethnikos Pireus 1923
Ionikos
1
0
Ethnikos
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
2 3
Olympiakos Pireus
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
2
3
Olympiakos
Toumba
PAOK Saloniki
4 0
PS Kalamata
Toumba
PAOK
4
0
Kalamata
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
Panathinaikos Ateny
2 0
Veria NFC 2019
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
PAO
2
0
Veria
Athinaikos AS
0 0
AE Iraklis 1908
Athinaikos
0
0
Iraklis
Paniliakos AO
2 0
Panachaiki 1891
Panilaikos
2
0
Panachaiki
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
4 0
AO Proodeftiki Neolaia
Xanthi FC Arena
Xanthi
4
0
Proodeftiki
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 3
Apollon Smyrnis
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
3
Apollon
Kolejka 5
Stadion Miejski Nikaias
AO Proodeftiki Neolaia
3 3
PAOK Saloniki
Stadion Miejski Nikaias
Proodeftiki
3
3
PAOK
Veria NFC 2019
3 1
Paniliakos AO
Veria
3
1
Panilaikos
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
3 2
Panionios GSS
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
3
2
Panionios
Athinaikos AS
0 1
Ionikos Nikaias
Athinaikos
0
1
Ionikos
Ethnikos Pireus 1923
0 2
Panathinaikos Ateny
Ethnikos
0
2
PAO
PS Kalamata
0 1
Apollon Smyrnis
Kalamata
0
1
Apollon
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
1 4
AEK Ateny
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
1
4
AEK
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
6 1
AO Xanthi
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
6
1
Xanthi
AO Kavala
3 3
OFI 1925
Kavala
3
3
OFI
Kolejka 6
AEK Ateny
0 2
Ionikos Nikaias
AEK
0
2
Ionikos
Toumba
PAOK Saloniki
2 1
Olympiakos Pireus
Toumba
PAOK
2
1
Olympiakos
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
1 0
AE Iraklis 1908
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
1
0
Iraklis
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
3 1
Veria NFC 2019
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
3
1
Veria
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
5 2
AO Kavala
Xanthi FC Arena
Xanthi
5
2
Kavala
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
2 1
Panachaiki 1891
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
2
1
Panachaiki
Paniliakos AO
2 0
Ethnikos Pireus 1923
Panilaikos
2
0
Ethnikos
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
Panathinaikos Ateny
4 1
Athinaikos AS
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
PAO
4
1
Athinaikos
Stadion Miejski Nikaias
AO Proodeftiki Neolaia
1 0
PS Kalamata
Stadion Miejski Nikaias
Proodeftiki
1
0
Kalamata
Kolejka 7
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
3 0
AO Proodeftiki Neolaia
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
3
0
Proodeftiki
AO Kavala
0 1
PAOK Saloniki
Kavala
0
1
PAOK
Ionikos Nikaias
5 0
OFI 1925
Ionikos
5
0
OFI
Athinaikos AS
4 3
Paniliakos AO
Athinaikos
4
3
Panilaikos
Ethnikos Pireus 1923
1 0
Panionios GSS
Ethnikos
1
0
Panionios
PS Kalamata
0 1
Panachaiki 1891
Kalamata
0
1
Panachaiki
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
2 0
AO Xanthi
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
2
0
Xanthi
AEK Ateny
2 1
Panathinaikos Ateny
AEK
2
1
PAO
Veria NFC 2019
1 1
Apollon Smyrnis
Veria
1
1
Apollon
Kolejka 8
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
3 0
PS Kalamata
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
3
0
Kalamata
Stadion Miejski Nikaias
AO Proodeftiki Neolaia
1 1
AO Kavala
Stadion Miejski Nikaias
Proodeftiki
1
1
Kavala
Toumba
PAOK Saloniki
2 2
AE Iraklis 1908
Toumba
PAOK
2
2
Iraklis
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
0 3
Panathinaikos Ateny
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
0
3
PAO
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
2 1
Veria NFC 2019
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
2
1
Veria
Paniliakos AO
2 4
AEK Ateny
Panilaikos
2
4
AEK
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 0
Athinaikos AS
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
0
Athinaikos
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
4 2
Ionikos Nikaias
Xanthi FC Arena
Xanthi
4
2
Ionikos
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
1 0
Ethnikos Pireus 1923
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
1
0
Ethnikos
Kolejka 9
AO Kavala
0 1
Olympiakos Pireus
Kavala
0
1
Olympiakos
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
1 0
AO Proodeftiki Neolaia
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
1
0
Proodeftiki
AEK Ateny
2 0
Panionios GSS
AEK
2
0
Panionios
Ionikos Nikaias
3 2
PAOK Saloniki
Ionikos
3
2
PAOK
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
3 2
Paniliakos AO
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
3
2
Panilaikos
Athinaikos AS
0 0
Apollon Smyrnis
Athinaikos
0
0
Apollon
Ethnikos Pireus 1923
0 0
Panachaiki 1891
Ethnikos
0
0
Panachaiki
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
Panathinaikos Ateny
4 1
AO Xanthi
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
PAO
4
1
Xanthi
PS Kalamata
1 0
Veria NFC 2019
Kalamata
1
0
Veria
Kolejka 10
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
5 2
AE Iraklis 1908
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
5
2
Iraklis
AO Kavala
5 1
PS Kalamata
Kavala
5
1
Kalamata
Stadion Miejski Nikaias
AO Proodeftiki Neolaia
1 0
Ionikos Nikaias
Stadion Miejski Nikaias
Proodeftiki
1
0
Ionikos
Toumba
PAOK Saloniki
2 1
Panathinaikos Ateny
Toumba
PAOK
2
1
PAO
Veria NFC 2019
3 0
Ethnikos Pireus 1923
Veria
3
0
Ethnikos
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
4 1
Athinaikos AS
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
4
1
Athinaikos
Paniliakos AO
4 3
AO Xanthi
Panilaikos
4
3
Xanthi
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
3 0
OFI 1925
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
3
0
OFI
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
3 4
AEK Ateny
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
3
4
AEK
Kolejka 11
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
2 0
Panionios GSS
Xanthi FC Arena
Xanthi
2
0
Panionios
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
2 1
Apollon Smyrnis
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
2
1
Apollon
Ionikos Nikaias
0 1
Olympiakos Pireus
Ionikos
0
1
Olympiakos
AEK Ateny
5 1
Panachaiki 1891
AEK
5
1
Panachaiki
Paniliakos AO
1 2
PAOK Saloniki
Panilaikos
1
2
PAOK
Athinaikos AS
1 0
Veria NFC 2019
Athinaikos
1
0
Veria
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
Panathinaikos Ateny
5 0
AO Proodeftiki Neolaia
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
PAO
5
0
Proodeftiki
PS Kalamata
0 1
Ethnikos Pireus 1923
Kalamata
0
1
Ethnikos
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
3 2
AO Kavala
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
3
2
Kavala
Kolejka 12
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
1 2
AO Xanthi
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
1
2
Xanthi
Ethnikos Pireus 1923
1 0
Athinaikos AS
Ethnikos
1
0
Athinaikos
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
0 3
PAOK Saloniki
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
3
PAOK
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
0 2
OFI 1925
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
0
2
OFI
Veria NFC 2019
1 2
AEK Ateny
Veria
1
2
AEK
AO Kavala
2 3
Ionikos Nikaias
Kavala
2
3
Ionikos
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
3 1
Panathinaikos Ateny
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
3
1
PAO
Stadion Miejski Nikaias
AO Proodeftiki Neolaia
0 1
Paniliakos AO
Stadion Miejski Nikaias
Proodeftiki
0
1
Panilaikos
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
2 1
PS Kalamata
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
2
1
Kalamata
Kolejka 13
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
3 0
Veria NFC 2019
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
3
0
Veria
AEK Ateny
2 1
Ethnikos Pireus 1923
AEK
2
1
Ethnikos
Ionikos Nikaias
1 0
AE Iraklis 1908
Ionikos
1
0
Iraklis
Toumba
PAOK Saloniki
1 0
Apollon Smyrnis
Toumba
PAOK
1
0
Apollon
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
0 1
Panachaiki 1891
Xanthi FC Arena
Xanthi
0
1
Panachaiki
Paniliakos AO
1 1
Olympiakos Pireus
Panilaikos
1
1
Olympiakos
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
4 0
AO Proodeftiki Neolaia
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
4
0
Proodeftiki
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
Panathinaikos Ateny
4 1
AO Kavala
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
PAO
4
1
Kavala
PS Kalamata
2 0
Athinaikos AS
Kalamata
2
0
Athinaikos
Kolejka 14
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
2 0
Panionios GSS
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
0
Panionios
AO Kavala
1 1
Paniliakos AO
Kavala
1
1
Panilaikos
Veria NFC 2019
2 1
AO Xanthi
Veria
2
1
Xanthi
Ionikos Nikaias
0 0
PS Kalamata
Ionikos
0
0
Kalamata
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
1 4
PAOK Saloniki
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
1
4
PAOK
Athinaikos AS
0 1
AEK Ateny
Athinaikos
0
1
AEK
Ethnikos Pireus 1923
0 1
OFI 1925
Ethnikos
0
1
OFI
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
1 0
AO Proodeftiki Neolaia
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
1
0
Proodeftiki
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
0 1
Panathinaikos Ateny
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
0
1
PAO
Kolejka 15
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
1 1
Athinaikos AS
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
1
1
Athinaikos
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
3 0
Ethnikos Pireus 1923
Xanthi FC Arena
Xanthi
3
0
Ethnikos
Paniliakos AO
1 1
AE Iraklis 1908
Panilaikos
1
1
Iraklis
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
3 0
AO Kavala
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
3
0
Kavala
Toumba
PAOK Saloniki
3 1
Veria NFC 2019
Toumba
PAOK
3
1
Veria
Stadion Miejski Nikaias
AO Proodeftiki Neolaia
1 0
Panachaiki 1891
Stadion Miejski Nikaias
Proodeftiki
1
0
Panachaiki
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
Panathinaikos Ateny
5 1
Ionikos Nikaias
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
PAO
5
1
Ionikos
PS Kalamata
1 2
AEK Ateny
Kalamata
1
2
AEK
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
0 5
Olympiakos Pireus
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
0
5
Olympiakos
Kolejka 16
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
Panathinaikos Ateny
1 0
PS Kalamata
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
PAO
1
0
Kalamata
AO Kavala
0 2
Apollon Smyrnis
Kavala
0
2
Apollon
Veria NFC 2019
2 2
AO Proodeftiki Neolaia
Veria
2
2
Proodeftiki
AEK Ateny
3 0
OFI 1925
AEK
3
0
OFI
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
1 2
Olympiakos Pireus
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
1
2
Olympiakos
Ionikos Nikaias
0 0
Paniliakos AO
Ionikos
0
0
Panilaikos
Athinaikos AS
4 1
AO Xanthi
Athinaikos
4
1
Xanthi
Ethnikos Pireus 1923
0 1
PAOK Saloniki
Ethnikos
0
1
PAOK
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
1 0
Panionios GSS
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
1
0
Panionios
Kolejka 17
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
4 1
Veria NFC 2019
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
4
1
Veria
Stadion Miejski Nikaias
AO Proodeftiki Neolaia
2 3
Ethnikos Pireus 1923
Stadion Miejski Nikaias
Proodeftiki
2
3
Ethnikos
Toumba
PAOK Saloniki
1 0
Athinaikos AS
Toumba
PAOK
1
0
Athinaikos
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
2 0
AO Kavala
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
2
0
Kavala
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
0 0
AEK Ateny
Xanthi FC Arena
Xanthi
0
0
AEK
Paniliakos AO
0 0
Panathinaikos Ateny
Panilaikos
0
0
PAO
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
2 2
Ionikos Nikaias
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
2
2
Ionikos
PS Kalamata
1 0
OFI 1925
Kalamata
1
0
OFI
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
0 0
AE Iraklis 1908
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
0
0
Iraklis
Kolejka 18
Ionikos Nikaias
1 1
Apollon Smyrnis
Ionikos
1
1
Apollon
AEK Ateny
3 0
PAOK Saloniki
AEK
3
0
PAOK
AO Kavala
0 1
Veria NFC 2019
Kavala
0
1
Veria
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
Panathinaikos Ateny
2 1
Panionios GSS
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
PAO
2
1
Panionios
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
2 1
AO Xanthi
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
2
1
Xanthi
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
3 1
Panachaiki 1891
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
3
1
Panachaiki
Ethnikos Pireus 1923
1 3
Olympiakos Pireus
Ethnikos
1
3
Olympiakos
Athinaikos AS
1 0
AO Proodeftiki Neolaia
Athinaikos
1
0
Proodeftiki
Paniliakos AO
1 1
PS Kalamata
Panilaikos
1
1
Kalamata
Kolejka 19
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
4 0
Athinaikos AS
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
4
0
Athinaikos
AO Kavala
2 1
Ethnikos Pireus 1923
Kavala
2
1
Ethnikos
Toumba
PAOK Saloniki
1 0
OFI 1925
Toumba
PAOK
1
0
OFI
Veria NFC 2019
0 1
AE Iraklis 1908
Veria
0
1
Iraklis
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
0 1
Ionikos Nikaias
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
0
1
Ionikos
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
3 1
Paniliakos AO
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
3
1
Panilaikos
PS Kalamata
1 2
AO Xanthi
Kalamata
1
2
Xanthi
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
2 5
Panathinaikos Ateny
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
2
5
PAO
Stadion Miejski Nikaias
AO Proodeftiki Neolaia
3 2
AEK Ateny
Stadion Miejski Nikaias
Proodeftiki
3
2
AEK
Kolejka 20
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
3 0
AO Proodeftiki Neolaia
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
3
0
Proodeftiki
Ionikos Nikaias
1 1
Veria NFC 2019
Ionikos
1
1
Veria
AEK Ateny
1 0
Olympiakos Pireus
AEK
1
0
Olympiakos
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
2 2
PAOK Saloniki
Xanthi FC Arena
Xanthi
2
2
PAOK
Paniliakos AO
3 0
Apollon Smyrnis
Panilaikos
3
0
Apollon
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 2
PS Kalamata
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
2
Kalamata
Athinaikos AS
0 0
AO Kavala
Athinaikos
0
0
Kavala
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
3 2
Ethnikos Pireus 1923
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
3
2
Ethnikos
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
Panathinaikos Ateny
6 1
Panachaiki 1891
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
PAO
6
1
Panachaiki
Kolejka 21
AO Kavala
1 1
AEK Ateny
Kavala
1
1
AEK
Veria NFC 2019
0 3
Panathinaikos Ateny
Veria
0
3
PAO
Ethnikos Pireus 1923
0 1
Ionikos Nikaias
Ethnikos
0
1
Ionikos
PS Kalamata
1 1
PAOK Saloniki
Kalamata
1
1
PAOK
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
0 0
Panionios GSS
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
0
0
Panionios
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
4 0
Athinaikos AS
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
4
0
Athinaikos
Stadion Miejski Nikaias
AO Proodeftiki Neolaia
0 3
AO Xanthi
Stadion Miejski Nikaias
Proodeftiki
0
3
Xanthi
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
1 0
OFI 1925
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
1
0
OFI
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
0 4
Paniliakos AO
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
0
4
Panilaikos
Kolejka 22
Ionikos Nikaias
1 0
Athinaikos AS
Ionikos
1
0
Athinaikos
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
3 0
AO Kavala
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
3
0
Kavala
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
0 4
Olympiakos Pireus
Xanthi FC Arena
Xanthi
0
4
Olympiakos
Paniliakos AO
0 0
Veria NFC 2019
Panilaikos
0
0
Veria
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 0
Panachaiki 1891
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
0
Panachaiki
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
Panathinaikos Ateny
4 2
Ethnikos Pireus 1923
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
PAO
4
2
Ethnikos
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
1 0
PS Kalamata
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
1
0
Kalamata
Toumba
PAOK Saloniki
3 1
AO Proodeftiki Neolaia
Toumba
PAOK
3
1
Proodeftiki
AEK Ateny
2 2
AE Iraklis 1908
AEK
2
2
Iraklis
Kolejka 23
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
1 0
Apollon Smyrnis
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
1
0
Apollon
Veria NFC 2019
4 0
Panionios GSS
Veria
4
0
Panionios
AO Kavala
2 0
AO Xanthi
Kavala
2
0
Xanthi
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
2 0
PAOK Saloniki
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
0
PAOK
Ionikos Nikaias
1 1
AEK Ateny
Ionikos
1
1
AEK
Athinaikos AS
0 3
Panathinaikos Ateny
Athinaikos
0
3
PAO
Ethnikos Pireus 1923
1 0
Paniliakos AO
Ethnikos
1
0