Alpha Ethniki

1999-2000

Play-off
Sezon zasadniczy
#
Klub
M
Z
R
P
Br.+
Br.-
Br.+/-
Pkt
1
r z
2
1
1
0
4
2
2
4
2
z p
2
1
0
1
3
4
-1
3
3
r p
2
0
1
1
4
5
-1
1
- zapewniony awans do 1. rundy Pucharu UEFA
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
2 0
Aris Saloniki
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
2
0
Aris
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
3 2
Panionios GSS
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
3
2
Panionios
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
2 2
Panionios GSS
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
2
2
Panionios
#
Klub
M
Z
R
P
Br.+
Br.-
Br.+/-
Pkt
1
z z z z z
34
30
2
2
86
18
68
92
2
p z z z z
34
28
4
2
92
24
68
88
3
z z z z z
34
20
6
8
69
39
30
66
4
z z p z p
34
18
9
7
60
44
16
63
5
p z z z z
34
15
10
9
64
44
20
55
6
p z p z r
34
15
5
14
58
58
0
50
7
z p r p z
34
14
8
12
50
46
4
50
8
p p p p r
34
14
3
17
50
63
-13
45
9
z z z z p
34
12
8
14
41
57
-16
44
10
p p r p z
34
10
11
13
40
50
-10
41
11
p r z p z
34
12
5
17
33
50
-17
41
12
p p z p p
34
11
8
15
36
43
-7
41
13
p z p p z
34
12
4
18
44
48
-4
40
14
z r p z p
34
9
12
13
37
47
-10
39
15
p p p p p
34
8
6
20
33
66
-33
30
16
z p z p p
34
7
7
20
27
55
-28
28
17
z p p p p
34
6
6
22
30
59
-29
24
18
z p p p p
34
5
6
23
35
74
-39
21
- faza grupowa Ligi Mistrzów
- 3. runda kwalifikacyjna Ligi Mistrzów
- 1. runda Pucharu UEFA
- baraże o grę w Pucharze UEFA
- 3. runda Pucharu Intertoto
- spadek do Beta Ethniki
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
Kolejka 1
Stadion Miejski Nikaias
AO Proodeftiki Neolaia
0 3
Olympiakos Pireus
Stadion Miejski Nikaias
Proodeftiki
0
3
Olympiakos
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 2
Paniliakos AO
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
2
Panilaikos
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
1 0
Apollon Smyrnis
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
1
0
Apollon
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
Panathinaikos Ateny
2 0
AO Trikala
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
PAO
2
0
Trikala
Toumba
PAOK Saloniki
4 4
AEK Ateny
Toumba
PAOK
4
4
AEK
Ethnikos Asteras GAO
1 0
AO Kavala
Ethnikos Asteras
1
0
Kavala
PS Kalamata
0 0
OFI 1925
Kalamata
0
0
OFI
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
0 0
Aris Saloniki
Xanthi FC Arena
Xanthi
0
0
Aris
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
1 1
Ionikos Nikaias
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
1
1
Ionikos
Kolejka 2
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
0 0
Paniliakos AO
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
0
0
Panilaikos
Ionikos Nikaias
2 0
AO Proodeftiki Neolaia
Ionikos
2
0
Proodeftiki
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
5 0
Panionios GSS
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
5
0
Panionios
AO Kavala
3 1
AE Iraklis 1908
Kavala
3
1
Iraklis
Stadion Miejski Trikalon
AO Trikala
1 2
Ethnikos Asteras GAO
Stadion Miejski Trikalon
Trikala
1
2
Ethnikos Asteras
Toumba
PAOK Saloniki
4 2
PS Kalamata
Toumba
PAOK
4
2
Kalamata
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
1 2
Panathinaikos Ateny
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
1
2
PAO
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
2 1
AO Xanthi
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
2
1
Xanthi
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
2 0
Panachaiki 1891
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
2
0
Panachaiki
Kolejka 3
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
2 0
Ionikos Nikaias
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
2
0
Ionikos
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
0 1
Olympiakos Pireus
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
0
1
Olympiakos
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
Panathinaikos Ateny
1 1
PAOK Saloniki
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
PAO
1
1
PAOK
Stadion Miejski Nikaias
AO Proodeftiki Neolaia
0 1
Aris Saloniki
Stadion Miejski Nikaias
Proodeftiki
0
1
Aris
PS Kalamata
0 0
AO Xanthi
Kalamata
0
0
Xanthi
Ethnikos Asteras GAO
1 3
AEK Ateny
Ethnikos Asteras
1
3
AEK
Paniliakos AO
2 0
AO Kavala
Panilaikos
2
0
Kavala
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
3 1
OFI 1925
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
3
1
OFI
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
4 1
AO Trikala
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
4
1
Trikala
Kolejka 4
Stadion Miejski Trikalon
AO Trikala
1 1
Paniliakos AO
Stadion Miejski Trikalon
Trikala
1
1
Panilaikos
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
1 0
Panachaiki 1891
Xanthi FC Arena
Xanthi
1
0
Panachaiki
AO Kavala
0 5
Olympiakos Pireus
Kavala
0
5
Olympiakos
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
Panathinaikos Ateny
5 0
PS Kalamata
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
PAO
5
0
Kalamata
Ionikos Nikaias
1 0
Apollon Smyrnis
Ionikos
1
0
Apollon
Toumba
PAOK Saloniki
2 0
Ethnikos Asteras GAO
Toumba
PAOK
2
0
Ethnikos Asteras
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
3 2
AE Iraklis 1908
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
3
2
Iraklis
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
5 1
Panionios GSS
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
5
1
Panionios
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
4 3
AO Proodeftiki Neolaia
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
4
3
Proodeftiki
Kolejka 5
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 4
OFI 1925
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
4
OFI
Stadion Miejski Nikaias
AO Proodeftiki Neolaia
0 0
AO Xanthi
Stadion Miejski Nikaias
Proodeftiki
0
0
Xanthi
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
3 3
Aris Saloniki
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
3
3
Aris
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
3 1
AO Trikala
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
3
1
Trikala
AO Kavala
0 0
Ionikos Nikaias
Kavala
0
0
Ionikos
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
3 1
PAOK Saloniki
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
3
1
PAOK
Paniliakos AO
0 1
AEK Ateny
Panilaikos
0
1
AEK
Ethnikos Asteras GAO
1 2
Panathinaikos Ateny
Ethnikos Asteras
1
2
PAO
PS Kalamata
1 1
Panachaiki 1891
Kalamata
1
1
Panachaiki
Kolejka 6
Stadion Miejski Trikalon
AO Trikala
2 2
Ionikos Nikaias
Stadion Miejski Trikalon
Trikala
2
2
Ionikos
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
5 0
Panionios GSS
Xanthi FC Arena
Xanthi
5
0
Panionios
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
2 0
AO Proodeftiki Neolaia
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
2
0
Proodeftiki
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
0 2
Olympiakos Pireus
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
0
2
Olympiakos
Toumba
PAOK Saloniki
0 1
Paniliakos AO
Toumba
PAOK
0
1
Panilaikos
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
1 0
AO Kavala
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
0
Kavala
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
1 0
Apollon Smyrnis
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
1
0
Apollon
Ethnikos Asteras GAO
2 0
PS Kalamata
Ethnikos Asteras
2
0
Kalamata
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
Panathinaikos Ateny
3 0
AE Iraklis 1908
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
PAO
3
0
Iraklis
Kolejka 7
Stadion Miejski Trikalon
AO Trikala
0 1
Aris Saloniki
Stadion Miejski Trikalon
Trikala
0
1
Aris
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
2 1
Panachaiki 1891
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
2
1
Panachaiki
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
0 0
AO Xanthi
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
0
0
Xanthi
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
4 1
PAOK Saloniki
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
4
1
PAOK
AO Kavala
0 1
OFI 1925
Kavala
0
1
OFI
Ionikos Nikaias
1 1
AEK Ateny
Ionikos
1
1
AEK
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
2 0
Ethnikos Asteras GAO
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
2
0
Ethnikos Asteras
Paniliakos AO
0 1
Panathinaikos Ateny
Panilaikos
0
1
PAO
PS Kalamata
2 0
AO Proodeftiki Neolaia
Kalamata
2
0
Proodeftiki
Kolejka 8
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
Panathinaikos Ateny
2 0
Olympiakos Pireus
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
PAO
2
0
Olympiakos
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
1 0
AO Kavala
Xanthi FC Arena
Xanthi
1
0
Kavala
Ethnikos Asteras GAO
3 1
Paniliakos AO
Ethnikos Asteras
3
1
Panilaikos
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
2 0
AO Trikala
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
2
0
Trikala
Stadion Miejski Nikaias
AO Proodeftiki Neolaia
1 0
Panionios GSS
Stadion Miejski Nikaias
Proodeftiki
1
0
Panionios
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
1 2
Apollon Smyrnis
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
1
2
Apollon
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
2 1
PS Kalamata
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
2
1
Kalamata
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
2 0
Aris Saloniki
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
2
0
Aris
Toumba
PAOK Saloniki
3 0
Ionikos Nikaias
Toumba
PAOK
3
0
Ionikos
Kolejka 9
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
5 0
Ethnikos Asteras GAO
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
5
0
Ethnikos Asteras
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
0 2
AO Proodeftiki Neolaia
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
0
2
Proodeftiki
Ionikos Nikaias
2 2
Panathinaikos Ateny
Ionikos
2
2
PAO
Stadion Miejski Trikalon
AO Trikala
2 1
AO Xanthi
Stadion Miejski Trikalon
Trikala
2
1
Xanthi
AO Kavala
0 0
Panachaiki 1891
Kavala
0
0
Panachaiki
Paniliakos AO
4 3
AE Iraklis 1908
Panilaikos
4
3
Iraklis
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
1 2
OFI 1925
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
1
2
OFI
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
0 0
PAOK Saloniki
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
0
0
PAOK
PS Kalamata
1 3
Panionios GSS
Kalamata
1
3
Panionios
Kolejka 10
Stadion Miejski Nikaias
AO Proodeftiki Neolaia
1 1
AO Kavala
Stadion Miejski Nikaias
Proodeftiki
1
1
Kavala
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
3 1
Apollon Smyrnis
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
3
1
Apollon
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
Panathinaikos Ateny
3 0
Aris Saloniki
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
PAO
3
0
Aris
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
3 0
AO Trikala
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
3
0
Trikala
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
3 4
Olympiakos Pireus
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
3
4
Olympiakos
Paniliakos AO
3 1
PS Kalamata
Panilaikos
3
1
Kalamata
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
2 0
PAOK Saloniki
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
2
0
PAOK
Ethnikos Asteras GAO
1 2
Ionikos Nikaias
Ethnikos Asteras
1
2
Ionikos
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
2 2
AEK Ateny
Xanthi FC Arena
Xanthi
2
2
AEK
Kolejka 11
Toumba
PAOK Saloniki
5 0
AO Xanthi
Toumba
PAOK
5
0
Xanthi
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
3 0
Panachaiki 1891
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
3
0
Panachaiki
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
1 1
Ethnikos Asteras GAO
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
1
Ethnikos Asteras
AO Kavala
3 7
Panionios GSS
Kavala
3
7
Panionios
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
2 1
Paniliakos AO
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
1
Panilaikos
Ionikos Nikaias
1 1
AE Iraklis 1908
Ionikos
1
1
Iraklis
Stadion Miejski Trikalon
AO Trikala
0 0
AO Proodeftiki Neolaia
Stadion Miejski Trikalon
Trikala
0
0
Proodeftiki
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
3 4
Panathinaikos Ateny
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
3
4
PAO
PS Kalamata
1 1
Apollon Smyrnis
Kalamata
1
1
Apollon
Kolejka 12
Stadion Miejski Nikaias
AO Proodeftiki Neolaia
1 4
AEK Ateny
Stadion Miejski Nikaias
Proodeftiki
1
4
AEK
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
4 1
AO Trikala
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
4
1
Trikala
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
0 2
AO Kavala
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
0
2
Kavala
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
4 1
PS Kalamata
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
4
1
Kalamata
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
1 2
PAOK Saloniki
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
1
2
PAOK
Paniliakos AO
3 0
Ionikos Nikaias
Panilaikos
3
0
Ionikos
Ethnikos Asteras GAO
0 1
OFI 1925
Ethnikos Asteras
0
1
OFI
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
1 3
Panathinaikos Ateny
Xanthi FC Arena
Xanthi
1
3
PAO
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
2 0
Aris Saloniki
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
2
0
Aris
Kolejka 13
Toumba
PAOK Saloniki
1 0
AO Proodeftiki Neolaia
Toumba
PAOK
1
0
Proodeftiki
Ionikos Nikaias
1 2
Olympiakos Pireus
Ionikos
1
2
Olympiakos
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
Panathinaikos Ateny
7 1
Panachaiki 1891
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
PAO
7
1
Panachaiki
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
0 1
Panionios GSS
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
0
1
Panionios
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
2 1
Paniliakos AO
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
2
1
Panilaikos
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
1 1
AE Iraklis 1908
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
1
1
Iraklis
PS Kalamata
3 2
AO Kavala
Kalamata
3
2
Kavala
Stadion Miejski Trikalon
AO Trikala
1 0
Apollon Smyrnis
Stadion Miejski Trikalon
Trikala
1
0
Apollon
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
0 0
Ethnikos Asteras GAO
Xanthi FC Arena
Xanthi
0
0
Ethnikos Asteras
Kolejka 14
Ionikos Nikaias
0 1
PS Kalamata
Ionikos
0
1
Kalamata
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
2 0
Aris Saloniki
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
0
Aris
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
2 0
Ethnikos Asteras GAO
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
2
0
Ethnikos Asteras
Paniliakos AO
1 2
OFI 1925
Panilaikos
1
2
OFI
AO Kavala
4 1
AO Trikala
Kavala
4
1
Trikala
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
3 2
AEK Ateny
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
3
2
AEK
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 1
PAOK Saloniki
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
1
PAOK
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
3 1
AO Xanthi
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
3
1
Xanthi
Stadion Miejski Nikaias
AO Proodeftiki Neolaia
1 0
Panathinaikos Ateny
Stadion Miejski Nikaias
Proodeftiki
1
0
PAO
Kolejka 15
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
1 0
Paniliakos AO
Xanthi FC Arena
Xanthi
1
0
Panilaikos
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
Panathinaikos Ateny
2 1
Panionios GSS
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
PAO
2
1
Panionios
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
0 1
AE Iraklis 1908
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
0
1
Iraklis
Toumba
PAOK Saloniki
1 1
Apollon Smyrnis
Toumba
PAOK
1
1
Apollon
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
3 0
AO Kavala
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
3
0
Kavala
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
1 1
Ionikos Nikaias
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
1
Ionikos
Ethnikos Asteras GAO
1 0
AO Proodeftiki Neolaia
Ethnikos Asteras
1
0
Proodeftiki
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
2 1
Olympiakos Pireus
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
2
1
Olympiakos
PS Kalamata
0 1
AO Trikala
Kalamata
0
1
Trikala
Kolejka 16
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
3 2
AO Xanthi
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
3
2
Xanthi
Ionikos Nikaias
1 1
OFI 1925
Ionikos
1
1
OFI
AO Kavala
1 1
PAOK Saloniki
Kavala
1
1
PAOK
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
0 3
Panathinaikos Ateny
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
0
3
PAO
Paniliakos AO
0 0
Panachaiki 1891
Panilaikos
0
0
Panachaiki
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
6 1
PS Kalamata
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
6
1
Kalamata
Stadion Miejski Trikalon
AO Trikala
0 1
AEK Ateny
Stadion Miejski Trikalon
Trikala
0
1
AEK
Stadion Miejski Nikaias
AO Proodeftiki Neolaia
0 1
AE Iraklis 1908
Stadion Miejski Nikaias
Proodeftiki
0
1
Iraklis
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 0
Ethnikos Asteras GAO
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
0
Ethnikos Asteras
Kolejka 17
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
2 1
Ionikos Nikaias
Xanthi FC Arena
Xanthi
2
1
Ionikos
Stadion Miejski Nikaias
AO Proodeftiki Neolaia
1 1
Paniliakos AO
Stadion Miejski Nikaias
Proodeftiki
1
1
Panilaikos
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
Panathinaikos Ateny
3 0
AO Kavala
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
PAO
3
0
Kavala
Ethnikos Asteras GAO
3 1
Apollon Smyrnis
Ethnikos Asteras
3
1
Apollon
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
2 1
Aris Saloniki
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
2
1
Aris
PS Kalamata
1 1
AEK Ateny
Kalamata
1
1
AEK
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
1 2
Panionios GSS
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
1
2
Panionios
Toumba
PAOK Saloniki
2 0
AO Trikala
Toumba
PAOK
2
0
Trikala
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
0 2
Olympiakos Pireus
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
0
2
Olympiakos
Kolejka 18
Ionikos Nikaias
0 0
Panachaiki 1891
Ionikos
0
0
Panachaiki
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
4 0
AO Proodeftiki Neolaia
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
4
0
Proodeftiki
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
2 0
PAOK Saloniki
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
2
0
PAOK
Paniliakos AO
3 0
Panionios GSS
Panilaikos
3
0
Panionios
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
0 1
AO Xanthi
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
0
1
Xanthi
Stadion Miejski Trikalon
AO Trikala
1 3
Panathinaikos Ateny
Stadion Miejski Trikalon
Trikala
1
3
PAO
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
3 2
PS Kalamata
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
3
2
Kalamata
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
1 0
AE Iraklis 1908
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
1
0
Iraklis
AO Kavala
2 0
Ethnikos Asteras GAO
Kavala
2
0
Ethnikos Asteras
Kolejka 19
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
Panathinaikos Ateny
1 0
AEK Ateny
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
PAO
1
0
AEK
Stadion Miejski Nikaias
AO Proodeftiki Neolaia
2 2
Ionikos Nikaias
Stadion Miejski Nikaias
Proodeftiki
2
2
Ionikos
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
1 2
Aris Saloniki
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
1
2
Aris
Ethnikos Asteras GAO
1 0
AO Trikala
Ethnikos Asteras
1
0
Trikala
Paniliakos AO
2 1
Apollon Smyrnis
Panilaikos
2
1
Apollon
PS Kalamata
1 1
PAOK Saloniki
Kalamata
1
1
PAOK
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
2 1
AO Kavala
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
2
1
Kavala
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
1 1
OFI 1925
Xanthi FC Arena
Xanthi
1
1
OFI
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
0 1
Olympiakos Pireus
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
1
Olympiakos
Kolejka 20
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
2 2
Panachaiki 1891
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
2
2
Panachaiki
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
1 0
PS Kalamata
Xanthi FC Arena
Xanthi
1
0
Kalamata
AO Kavala
2 1
Paniliakos AO
Kavala
2
1
Panilaikos
Ionikos Nikaias
2 0
Panionios GSS
Ionikos
2
0
Panionios
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
2 0
Apollon Smyrnis
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
0
Apollon
Toumba
PAOK Saloniki
1 3
Panathinaikos Ateny
Toumba
PAOK
1
3
PAO
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
2 1
Ethnikos Asteras GAO
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
2
1
Ethnikos Asteras
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
2 1
AO Proodeftiki Neolaia
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
2
1
Proodeftiki
Stadion Miejski Trikalon
AO Trikala
3 3
AE Iraklis 1908
Stadion Miejski Trikalon
Trikala
3
3
Iraklis
Kolejka 21
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
0 2
Ionikos Nikaias
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
0
2
Ionikos
Stadion Miejski Nikaias
AO Proodeftiki Neolaia
0 0
OFI 1925
Stadion Miejski Nikaias
Proodeftiki
0
0
OFI
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
5 0
AO Kavala
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
5
0
Kavala
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki 1891
1 1
AO Xanthi
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
1
1
Xanthi
Paniliakos AO
1 3
AO Trikala
Panilaikos
1
3
Trikala
Ethnikos Asteras GAO
1 1
PAOK Saloniki
Ethnikos Asteras
1
1
PAOK
PS Kalamata
0 0
Panathinaikos Ateny
Kalamata
0
0
PAO
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
3 1
AEK Ateny
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
3
1
AEK
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 3
Aris Saloniki
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
3
Aris
Kolejka 22
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
2 1
AO Proodeftiki Neolaia
Xanthi FC Arena
Xanthi
2
1
Proodeftiki
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
0 2
Panionios GSS
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
0
2
Panionios
Stadion Miejski Trikalon
AO Trikala
0 2
Olympiakos Pireus
Stadion Miejski Trikalon
Trikala
0
2
Olympiakos
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
2 1
Apollon Smyrnis
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
2
1
Apollon
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
Panathinaikos Ateny
4 0
Ethnikos Asteras GAO
Stadion im. Apostolosa Nikolaidisa (Leoforos)
PAO
4
0
Ethnikos Asteras
Ionikos Nikaias
2 0
AO Kavala