Beta Ethniki

2018-2019
#
Klub
M
Z
R
P
Br.+
Br.-
Br.+/-
Pkt
1
Volos NFC
z r p p z
30
18
6
6
61
27
34
60
2
AO Platanias
z z z p z
30
15
10
5
53
22
31
55
3
30
16
9
5
44
27
17
54
4
30
15
6
9
48
28
20
48
5
Panachaiki GE
r r p z z
30
12
12
6
32
25
7
48
6
30
15
4
11
33
27
6
46
7
PAE Chania
r z r p z
30
13
7
10
40
24
16
46
8
30
12
9
9
41
28
13
45
9
AOK Kerkyra
p z z z p
30
14
5
11
30
25
5
42
10
30
11
7
12
24
28
-4
40
11
Iraklis FC
r r z z p
30
11
9
10
29
24
5
39
12
AO Trikala
r p p z z
30
9
8
13
27
30
-3
35
13
PASA Irodotos
z p z p p
30
9
4
17
24
50
-26
28
14
30
5
7
18
18
50
-32
22
15
Aiginiakos PA
p p p p z
30
5
4
21
24
66
-42
16
16
AE Sparti
p p p p p
30
4
5
21
17
64
-47
2
AE Sparti: -15 punkty (-3 decyzja Football League, -3 decyzja EPO za braki licencyjne, -9 za nieprzystąpienie do trzech meczów), Apollon Larisas -3 (decyzja EPO za braki licencyjne), Apollon Pontou -3 (decyzja EPO za braki licencyjne), AOK Kerkyra -5 (-3 decyzja EPO za braki licencyjne, -2 zaległości finansowe wobec zawodników), Aiginiakos PA -3 (decyzja EPO za braki licencyjne), Ergotelis Heraklion -3 (decyzja EPO za braki licencyjne), PASA Irodotos -3 (decyzja EPO za braki licencyjne), AE Iraklis 1908 -3 (decyzja EPO za braki licencyjne)
Matryca wyników
Wyniki
Terminarz
Strzelcy
pokaż na pełnym ekranie
Volos NFC
AO Platanias
Apollon Larisas
GS Ergotelis Heraklion
Panachaiki GE
Apollon Pontou
PAE Chania
GS Doxa Dramas
AOK Kerkyra
AE Karaiskakis
Iraklis FC
AO Trikala
PASA Irodotos
PAO Aittitos Spaton
Aiginiakos PA
AE Sparti
1
Volos NFC
3–1 1–3 1–1 2–1 2–0 1–4 2–1 2–1 7–0 0–2 1–1 5–0 3–1 6–0 3–0
2
AO Platanias
0–0 0–0 1–0 4–3 3–1 0–0 0–0 2–0 2–0 2–1 2–0 5–1 2–1 3–0 7–0
3
Apollon Larisas
1–1 1–0 2–2 1–0 3–1 0–3 0–0 2–0 0–1 1–0 3–1 1–1 2–0 3–2 1–1
4
GS Ergotelis Heraklion
2–0 2–2 1–2 2–1 2–0 1–0 2–0 1–2 1–1 1–1 3–0 4–1 3–1 4–1 3–0
5
Panachaiki GE
1–1 1–0 1–0 0–1 1–1 1–3 2–2 1–0 0–0 1–0 2–1 2–0 2–1 2–2 1–0
6
Apollon Pontou
1–0 0–1 1–0 3–0 0–0 1–3 0–0 0–2 2–1 0–1 1–0 3–0 0–1 1–0 1–0
7
PAE Chania
1–2 2–2 1–1 1–2 0–0 1–0 0–1 1–0 1–0 0–1 1–0 2–0 3–0 2–3 4–1
8
GS Doxa Dramas
0–3 2–2 2–0 0–2 1–1 4–0 1–0 0–1 2–0 2–0 1–2 2–3 3–0 2–0 2–0
9
AOK Kerkyra
1–1 1–0 1–2 2–1 0–2 0–2 1–0 3–0 0–1 1–0 1–1 2–0 0–2 1–0 3–0
10
AE Karaiskakis
0–1 0–1 0–1 1–0 0–1 0–2 0–0 0–0 1–1 1–0 1–3 1–0 1–0 4–0 0–0
11
Iraklis FC
2–0 2–2 3–4 2–1 0–0 0–2 0–0 0–0 1–1 0–1 1–0 1–0 2–1 1–1 3–0
12
AO Trikala
0–1 1–0 1–1 1–1 0–0 0–1 2–0 2–3 1–0 0–0 0–0 2–0 3–0 2–0 1–0
13
PASA Irodotos
0–2 0–4 0–1 1–0 0–1 0–1 2–1 0–0 0–2 2–0 1–1 1–0 1–0 4–2 4–1
14
PAO Aittitos Spaton
0–3 0–0 2–2 0–3 1–1 0–3 0–1 2–0 0–0 0–3 0–3 1–1 1–1 1–0 0–0
15
Aiginiakos PA
1–4 0–5 0–4 1–0 0–0 2–2 0–4 1–3 0–1 1–2 1–0 2–1 0–1 1–2 3–0
16
AE Sparti
1–3 0–0 0–2 0–2 2–3 0–3 1–1 0–7 1–2 0–4 0–1 2–0 3–0 3–0 1–0
Kolejka 1
Beta Ethniki
27 paź 2018
- 14:00
Iraklis FC
1 0
PASA Irodotos
Beta Ethniki
27 paź 2018
- 14:00
AO Trikala
2 3
GS Doxa Dramas
Beta Ethniki
27 paź 2018
- 14:00
AE Sparti
1 1
PAE Chania
Beta Ethniki
27 paź 2018
- 15:00
AO Platanias
2 1
PAO Aittitos Spaton
Beta Ethniki
27 paź 2018
- 15:00
Volos NFC
7 0
AE Karaiskakis
Beta Ethniki
28 paź 2018
- 14:00
Apollon Larisas
2 0
AOK Kerkyra
Beta Ethniki
28 paź 2018
- 14:00
GS Ergotelis Heraklion
2 0
Apollon Pontou
Beta Ethniki
28 paź 2018
- 14:00
Panachaiki GE
2 2
Aiginiakos PA
Kolejka 2
Beta Ethniki
3 lis 2018
- 14:00
AE Karaiskakis
0 1
AO Platanias
Beta Ethniki
4 lis 2018
- 14:00
PAE Chania
1 2
GS Ergotelis Heraklion
Beta Ethniki
4 lis 2018
- 14:00
Aiginiakos PA
0 4
Apollon Larisas
Beta Ethniki
4 lis 2018
- 14:00
Apollon Pontou
1 0
AO Trikala
Beta Ethniki
4 lis 2018
- 14:00
AOK Kerkyra
1 0
Iraklis FC
Beta Ethniki
4 lis 2018
- 14:00
GS Doxa Dramas
0 3
Volos NFC
Beta Ethniki
4 lis 2018
- 14:00
PASA Irodotos
1 0
PAO Aittitos Spaton
Beta Ethniki
5 lis 2018
- 14:00
Panachaiki GE
1 0
AE Sparti
Kolejka 3
Beta Ethniki
10 lis 2018
- 14:00
AE Sparti
0 2
GS Ergotelis Heraklion
Beta Ethniki
10 lis 2018
- 15:00
Volos NFC
2 0
Apollon Pontou
Beta Ethniki
11 lis 2018
- 14:00
PASA Irodotos
2 0
AE Karaiskakis
Beta Ethniki
11 lis 2018
- 14:00
AO Platanias
0 0
GS Doxa Dramas
Beta Ethniki
11 lis 2018
- 14:00
PAO Aittitos Spaton
0 0
AOK Kerkyra
Beta Ethniki
11 lis 2018
- 14:00
Iraklis FC
1 1
Aiginiakos PA
Beta Ethniki
11 lis 2018
- 14:00
AO Trikala
2 0
PAE Chania
Beta Ethniki
11 lis 2018
- 14:00
Apollon Larisas
1 0
Panachaiki GE
Kolejka 4
Beta Ethniki
17 lis 2018
- 14:00
GS Doxa Dramas
2 3
PASA Irodotos
Beta Ethniki
17 lis 2018
- 14:00
Apollon Pontou
0 1
AO Platanias
Beta Ethniki
17 lis 2018
- 14:00
PAE Chania
1 2
Volos NFC
Beta Ethniki
17 lis 2018
- 14:00
GS Ergotelis Heraklion
3 0
AO Trikala
Beta Ethniki
18 lis 2018
- 14:00
AOK Kerkyra
0 1
AE Karaiskakis
Beta Ethniki
18 lis 2018
- 14:00
Aiginiakos PA
1 2
PAO Aittitos Spaton
Beta Ethniki
18 lis 2018
- 14:00
Panachaiki GE
1 0
Iraklis FC
Beta Ethniki
18 lis 2018
- 14:00
Apollon Larisas
1 1
AE Sparti
Kolejka 5
Beta Ethniki
21 lis 2018
- 14:00
AOK Kerkyra
3 0
GS Doxa Dramas
Beta Ethniki
21 lis 2018
- 14:00
PASA Irodotos
0 1
Apollon Pontou
Beta Ethniki
21 lis 2018
- 14:00
AE Karaiskakis
4 0
Aiginiakos PA
Beta Ethniki
21 lis 2018
- 14:00
AO Platanias
0 0
PAE Chania
Beta Ethniki
21 lis 2018
- 14:00
PAO Aittitos Spaton
1 1
Panachaiki GE
Beta Ethniki
21 lis 2018
- 14:00
Volos NFC
1 1
GS Ergotelis Heraklion
Beta Ethniki
21 lis 2018
- 14:00
AE Sparti
2 0
AO Trikala
Beta Ethniki
22 lis 2018
- 14:00
Iraklis FC
3 4
Apollon Larisas
Kolejka 6
Beta Ethniki
24 lis 2018
- 14:00
PAE Chania
2 0
PASA Irodotos
Beta Ethniki
25 lis 2018
- 14:00
Apollon Pontou
0 2
AOK Kerkyra
Beta Ethniki
25 lis 2018
- 14:00
Aiginiakos PA
1 3
GS Doxa Dramas
Beta Ethniki
25 lis 2018
- 14:00
Panachaiki GE
0 0
AE Karaiskakis
Beta Ethniki
25 lis 2018
- 14:00
GS Ergotelis Heraklion
2 2
AO Platanias
Beta Ethniki
25 lis 2018
- 14:00
Apollon Larisas
2 0
PAO Aittitos Spaton
Beta Ethniki
25 lis 2018
- 14:00
AO Trikala
0 1
Volos NFC
Beta Ethniki
25 lis 2018
- 14:00
Iraklis FC
3 0
AE Sparti
Kolejka 7
Beta Ethniki
1 gru 2018
- 14:00
Aiginiakos PA
2 2
Apollon Pontou
Beta Ethniki
1 gru 2018
- 14:00
AO Platanias
2 0
AO Trikala
Beta Ethniki
2 gru 2018
- 14:00
AOK Kerkyra
1 0
PAE Chania
Beta Ethniki
2 gru 2018
- 14:00
GS Doxa Dramas
1 1
Panachaiki GE
Beta Ethniki
2 gru 2018
- 14:00
PASA Irodotos
1 0
GS Ergotelis Heraklion
Beta Ethniki
2 gru 2018
- 14:00
AE Karaiskakis
0 1
Apollon Larisas
Beta Ethniki
2 gru 2018
- 14:00
PAO Aittitos Spaton
0 3
Iraklis FC
Beta Ethniki
2 gru 2018
- 14:00
AE Sparti
1 3
Volos NFC
Kolejka 8
Beta Ethniki
8 gru 2018
- 14:00
GS Ergotelis Heraklion
1 2
AOK Kerkyra
Beta Ethniki
9 gru 2018
- 13:00
Volos NFC
3 1
AO Platanias
Beta Ethniki
9 gru 2018
- 13:30
PAE Chania
2 3
Aiginiakos PA
Beta Ethniki
9 gru 2018
- 14:00
Panachaiki GE
1 1
Apollon Pontou
Beta Ethniki
9 gru 2018
- 14:00
Apollon Larisas
0 0
GS Doxa Dramas
Beta Ethniki
9 gru 2018
- 14:00
AO Trikala
2 0
PASA Irodotos
Beta Ethniki
9 gru 2018
- 14:00
Iraklis FC
0 1
AE Karaiskakis
Beta Ethniki
9 gru 2018
- 14:00
PAO Aittitos Spaton
0 0
AE Sparti
Kolejka 9
Beta Ethniki
15 gru 2018
- 14:00
Aiginiakos PA
1 0
GS Ergotelis Heraklion
Beta Ethniki
15 gru 2018
- 14:00
AOK Kerkyra
1 1
AO Trikala
Beta Ethniki
15 gru 2018
- 14:00
GS Doxa Dramas
2 0
Iraklis FC
Beta Ethniki
15 gru 2018
- 14:00
PASA Irodotos
0 2
Volos NFC
Beta Ethniki
16 gru 2018
- 14:00
PAE Chania
0 0
Panachaiki GE
Beta Ethniki
16 gru 2018
- 14:00
Apollon Pontou
1 0
Apollon Larisas
Beta Ethniki
16 gru 2018
- 14:00
AE Karaiskakis
1 0
PAO Aittitos Spaton
Beta Ethniki
16 gru 2018
- 14:00
AE Sparti
0 0
AO Platanias
Kolejka 10
Beta Ethniki
22 gru 2018
- 14:00
AO Platanias
5 1
PASA Irodotos
Beta Ethniki
23 gru 2018
- 13:00
Apollon Larisas
0 3
PAE Chania
Beta Ethniki
23 gru 2018
- 14:00
GS Ergotelis Heraklion
2 1
Panachaiki GE
Beta Ethniki
23 gru 2018
- 14:00
AO Trikala
2 0
Aiginiakos PA
Beta Ethniki
23 gru 2018
- 14:00
Iraklis FC
0 2
Apollon Pontou
Beta Ethniki
23 gru 2018
- 14:00
Volos NFC
2 1
AOK Kerkyra
Beta Ethniki
23 gru 2018
- 14:00
PAO Aittitos Spaton
2 0
GS Doxa Dramas
Beta Ethniki
23 gru 2018
- 14:00
AE Karaiskakis
0 0
AE Sparti
Kolejka 11
Beta Ethniki
5 sty 2019
- 14:00
GS Ergotelis Heraklion
1 2
Apollon Larisas
Beta Ethniki
5 sty 2019
- 14:00
Panachaiki GE
2 1
AO Trikala
Beta Ethniki
5 sty 2019
- 14:00
PAE Chania
0 1
Iraklis FC
Beta Ethniki
6 sty 2019
- 13:00
AE Sparti
3 0
PASA Irodotos
Beta Ethniki
6 sty 2019
- 14:00
AOK Kerkyra
1 0
AO Platanias
Kolejka 12
Beta Ethniki
12 sty 2019
- 14:00
PASA Irodotos
0 2
AOK Kerkyra
Beta Ethniki
13 sty 2019
- 14:00
Iraklis FC
2 1
GS Ergotelis Heraklion
Beta Ethniki
13 sty 2019
- 14:00
Volos NFC
2 1
Panachaiki GE
Beta Ethniki
13 sty 2019
- 14:00
PAO Aittitos Spaton
0 1
PAE Chania
Beta Ethniki
13 sty 2019
- 14:00
AO Platanias
3 0
Aiginiakos PA
Beta Ethniki
13 sty 2019
- 14:00
AE Karaiskakis
0 2
Apollon Pontou
Beta Ethniki
13 sty 2019
- 14:00
GS Doxa Dramas
2 0
AE Sparti
Kolejka 13
Beta Ethniki
19 sty 2019
- 14:00
Apollon Larisas
1 1
Volos NFC
Beta Ethniki
19 sty 2019
- 14:00
GS Ergotelis Heraklion
3 1
PAO Aittitos Spaton
Beta Ethniki
19 sty 2019
- 14:00
Panachaiki GE
1 0
AO Platanias
Beta Ethniki
19 sty 2019
- 14:00
PAE Chania
1 0
AE Karaiskakis
Beta Ethniki
20 sty 2019
- 13:00
Aiginiakos PA
0 1
PASA Irodotos
Beta Ethniki
20 sty 2019
- 14:00
AO Trikala
0 0
Iraklis FC
Beta Ethniki
20 sty 2019
- 14:00
Apollon Pontou
0 0
GS Doxa Dramas
Beta Ethniki
20 sty 2019
- 14:00
AE Sparti
1 2
AOK Kerkyra
Kolejka 14
Beta Ethniki
26 sty 2019
- 14:00
Volos NFC
0 2
Iraklis FC
Beta Ethniki
26 sty 2019
- 14:00
AO Platanias
0 0
Apollon Larisas
Beta Ethniki
27 sty 2019
- 14:00
PAO Aittitos Spaton
1 1
AO Trikala
Beta Ethniki
27 sty 2019
- 14:00
AE Karaiskakis
1 0
GS Ergotelis Heraklion
Beta Ethniki
27 sty 2019
- 14:00
GS Doxa Dramas
1 0
PAE Chania
Beta Ethniki
27 sty 2019
- 14:00
AOK Kerkyra
1 0
Aiginiakos PA
Beta Ethniki
27 sty 2019
- 14:00
Apollon Pontou
1 0
AE Sparti
Beta Ethniki
28 sty 2019
- 14:00
PASA Irodotos
0 1
Panachaiki GE
Kolejka 12
Beta Ethniki
30 sty 2019
- 14:00
AO Trikala
1 1
Apollon Larisas
Kolejka 11
Beta Ethniki
30 sty 2019
- 14:00
Aiginiakos PA
1 4
Volos NFC
Beta Ethniki
30 sty 2019
- 14:00
Apollon Pontou
0 1
PAO Aittitos Spaton
Beta Ethniki
30 sty 2019
- 14:00
GS Doxa Dramas
2 0
AE Karaiskakis
Kolejka 15
Beta Ethniki
2 lut 2019
- 14:00
Iraklis FC
2 2
AO Platanias
Beta Ethniki
3 lut 2019
- 13:00
PAE Chania
1 0
Apollon Pontou
Beta Ethniki
3 lut 2019
- 14:00
Volos NFC
3 1
PAO Aittitos Spaton
Beta Ethniki
3 lut 2019
- 14:00
AO Trikala
0 0
AE Karaiskakis
Beta Ethniki
3 lut 2019
- 14:00
Apollon Larisas
1 1
PASA Irodotos
Beta Ethniki
3 lut 2019
- 14:00
GS Ergotelis Heraklion
2 0
GS Doxa Dramas
Beta Ethniki
3 lut 2019
- 14:00
Panachaiki GE
1 0
AOK Kerkyra
Beta Ethniki
3 lut 2019
- 14:00
AE Sparti
1 0
Aiginiakos PA
Kolejka 16
Beta Ethniki
9 lut 2019
- 14:00
GS Doxa Dramas
1 2
AO Trikala
Beta Ethniki
10 lut 2019
- 14:00
PAO Aittitos Spaton
0 0
AO Platanias
Beta Ethniki
10 lut 2019
- 14:00
AE Karaiskakis
0 1
Volos NFC
Beta Ethniki
10 lut 2019
- 14:00
PASA Irodotos
1 1
Iraklis FC
Beta Ethniki
10 lut 2019
- 14:00
AOK Kerkyra
1 2
Apollon Larisas
Beta Ethniki
10 lut 2019
- 14:00
Aiginiakos PA
0 0
Panachaiki GE
Beta Ethniki
10 lut 2019
- 14:00
PAE Chania
4 1
AE Sparti
Beta Ethniki
11 lut 2019
- 14:00
Apollon Pontou
3 0
GS Ergotelis Heraklion
Kolejka 17
Beta Ethniki
16 lut 2019
- 14:00
GS Ergotelis Heraklion
1 0
PAE Chania
Beta Ethniki
17 lut 2019
- 14:00
AO Platanias
2 0
AE Karaiskakis
Beta Ethniki
17 lut 2019
- 14:00
PAO Aittitos Spaton
1 1
PASA Irodotos
Beta Ethniki
17 lut 2019
- 14:00
Volos NFC
2 1
GS Doxa Dramas
Beta Ethniki
17 lut 2019
- 14:00
Iraklis FC
1 1
AOK Kerkyra
Beta Ethniki
17 lut 2019
- 14:00
AO Trikala
0 1
Apollon Pontou
Beta Ethniki
17 lut 2019
- 14:00
Apollon Larisas
3 2
Aiginiakos PA
Beta Ethniki
17 lut 2019
- 14:00
AE Sparti
2 3
Panachaiki GE
Kolejka 18
Beta Ethniki
23 lut 2019
- 14:00
Panachaiki GE
1 0
Apollon Larisas
Beta Ethniki
23 lut 2019
- 14:00
GS Ergotelis Heraklion
3 0
AE Sparti
Beta Ethniki
23 lut 2019
- 17:00
GS Doxa Dramas
2 2
AO Platanias
Beta Ethniki
24 lut 2019
- 14:00
AE Karaiskakis
1 0
PASA Irodotos
Beta Ethniki
24 lut 2019
- 14:00
AOK Kerkyra
0 2
PAO Aittitos Spaton
Beta Ethniki
24 lut 2019
- 14:00
Apollon Pontou
1 0
Volos NFC
Beta Ethniki
24 lut 2019
- 14:00
Aiginiakos PA
1 0
Iraklis FC
Beta Ethniki
24 lut 2019
- 14:00
PAE Chania
1 0
AO Trikala
Kolejka 19
Beta Ethniki
2 mar 2019
- 13:00
Volos NFC
1 4
PAE Chania
Beta Ethniki
2 mar 2019
- 14:00
PASA Irodotos
0 0
GS Doxa Dramas
Beta Ethniki
2 mar 2019
- 14:00
AO Platanias
3 1
Apollon Pontou
Beta Ethniki
2 mar 2019
- 14:00
AO Trikala
1 1
GS Ergotelis Heraklion
Beta Ethniki
3 mar 2019
- 14:00
AE Karaiskakis
1 1
AOK Kerkyra
Beta Ethniki
3 mar 2019
- 14:00
PAO Aittitos Spaton
1 0
Aiginiakos PA
Beta Ethniki
3 mar 2019
- 14:00
Iraklis FC
0 0
Panachaiki GE
Beta Ethniki
3 mar 2019
- 14:00
AE Sparti
0 2
Apollon Larisas
Kolejka 20
Beta Ethniki
6 mar 2019
- 13:00
Apollon Pontou
3 0
PASA Irodotos
Beta Ethniki
6 mar 2019
- 14:00
GS Doxa Dramas
0 1
AOK Kerkyra
Beta Ethniki
6 mar 2019
- 14:00
Aiginiakos PA
1 2
AE Karaiskakis
Beta Ethniki
6 mar 2019
- 14:00
Panachaiki GE
2 1
PAO Aittitos Spaton
Beta Ethniki
6 mar 2019
- 14:00
GS Ergotelis Heraklion
2 0
Volos NFC
Beta Ethniki
6 mar 2019
- 14:00
Apollon Larisas
1 0
Iraklis FC
Beta Ethniki
6 mar 2019
- 14:00
AO Trikala
1 0
AE Sparti
Beta Ethniki
7 mar 2019
- 16:00
PAE Chania
2 2
AO Platanias
Kolejka 21
Beta Ethniki
9 mar 2019
- 14:00
AE Karaiskakis
0 1
Panachaiki GE
Beta Ethniki
10 mar 2019
- 14:00
GS Doxa Dramas
2 0
Aiginiakos PA
Beta Ethniki
10 mar 2019
- 14:00
PASA Irodotos
2 1
PAE Chania
Beta Ethniki
10 mar 2019
- 14:00
AO Platanias
1 0
GS Ergotelis Heraklion
Beta Ethniki
10 mar 2019
- 14:00
PAO Aittitos Spaton
2 2
Apollon Larisas
Beta Ethniki
10 mar 2019
- 14:00
Volos NFC
1 1
AO Trikala
Beta Ethniki
10 mar 2019
- 14:00
AE Sparti
0 1
Iraklis FC
Beta Ethniki
10 mar 2019
- 16:00
AOK Kerkyra
0 2
Apollon Pontou
Kolejka 22
Beta Ethniki
16 mar 2019
- 14:00
PAE Chania
1 0
AOK Kerkyra
Beta Ethniki
16 mar 2019
- 14:30
AO Trikala
1 0
AO Platanias
Beta Ethniki
17 mar 2019
- 14:00
Apollon Pontou
1 0
Aiginiakos PA
Beta Ethniki
17 mar 2019
- 14:00
Panachaiki GE
2 2
GS Doxa Dramas
Beta Ethniki
17 mar 2019
- 14:00
Apollon Larisas
0 1
AE Karaiskakis
Beta Ethniki
17 mar 2019
- 14:00
Iraklis FC
2 1
PAO Aittitos Spaton