Super League 2

2019-2020
#
Klub
M
Z
R
P
Br.+
Br.-
Br.+/-
Pkt
1
z z z z z
>
20
15
4
1
44
11
33
49
2
z p z z z
>
20
13
3
4
36
13
23
42
3
z z z z r
>
20
11
5
4
32
10
22
38
4
r z z z r
>
20
11
5
4
27
15
12
38
5
z p z p p
>
20
9
4
7
32
29
3
31
6
r p p z p
>
20
9
3
8
27
25
2
30
7
p z p p r
>
20
9
2
9
31
33
-2
29
8
p p z p z
>
20
8
4
8
34
19
15
28
9
p p p z z
>
20
8
2
10
26
32
-6
26
10
z z p p r
>
20
6
6
8
25
25
0
24
11
p z p p p
>
20
1
0
19
6
52
-46
0
12
p p p p p
>
20
1
0
19
5
61
-56
-3
- play-off o awans do Super League
- play-off o utrzymanie w Super League 2

AOK Kerkyra: -3 punkty (decyzja EPO)
Apollon Pontou: -6 punktów (decyzja Komisji Etyki)
Terminarz
Matryca wyników
Bramki + Asysty
Klasyfikacje Fair Play
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Kolejka 1
Stadion Filippoupolis 28 Wrz 2019 15:00
Apollon Larisas
2 1
AOK Kerkyra
28 Wrz 2019 15:00
Stadion Filippoupolis
Apollon Larisas
2
1
Kerkyra
Stadion Miejski Perivolion 29 Wrz 2019 15:00
AO Platanias
3 2
APO Levadiakos
29 Wrz 2019 15:00
Stadion Miejski Perivolion
Platanias
3
2
Levadiakos
Stadion im. Kostasa Davourlisa 29 Wrz 2019 15:00
Panachaiki 1891
1 1
PAS Giannina
29 Wrz 2019 15:00
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
1
1
PAS
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis) 29 Wrz 2019 15:00
Apollon Smyrnis
3 0
GS Ergotelis Heraklion
29 Wrz 2019 15:00
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
3
0
Ergotelis
Stadion Apollona Kalamarias 29 Wrz 2019 15:00
Apollon Pontou
0 4
PAE Chania
29 Wrz 2019 15:00
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
0
4
Chania
Stadion Doxas Dramas 29 Wrz 2019 15:00
Doxa Dramas
2 3
AE Karaiskakis
29 Wrz 2019 15:00
Stadion Doxas Dramas
Doxa
2
3
Karaiskakis
Kolejka 2
Stadion Miejski Livadeias 25 Paź 2019 18:30
APO Levadiakos
1 2
PAS Giannina
25 Paź 2019 18:30
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
1
2
PAS
Stadion Miejski Agion Anargyron 26 Paź 2019 14:00
AE Karaiskakis
2 0
Apollon Larisas
26 Paź 2019 14:00
Stadion Miejski Agion Anargyron
Karaiskakis
2
0
Apollon Larisas
Stadion Miejski Perivolion 27 Paź 2019 13:45
PAE Chania
0 1
Apollon Smyrnis
27 Paź 2019 13:45
Stadion Miejski Perivolion
Chania
0
1
Apollon
Stadion Miejski Kerkyras 27 Paź 2019 14:00
AOK Kerkyra
0 2
Panachaiki 1891
27 Paź 2019 14:00
Stadion Miejski Kerkyras
Kerkyra
0
2
Panachaiki
Stadion Apollona Kalamarias 27 Paź 2019 14:00
Apollon Pontou
0 1
Doxa Dramas
27 Paź 2019 14:00
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
0
1
Doxa
Pankritio Stadion 28 Paź 2019 16:00
GS Ergotelis Heraklion
1 2
AO Platanias
28 Paź 2019 16:00
Pankritio Stadion
Ergotelis
1
2
Platanias
Kolejka 3
Stadion Doxas Dramas 1 Lis 2019 18:30
Doxa Dramas
0 0
Apollon Larisas
1 Lis 2019 18:30
Stadion Doxas Dramas
Doxa
0
0
Apollon Larisas
Stadion Miejski Perivolion 3 Lis 2019 13:45
AO Platanias
1 1
PAE Chania
3 Lis 2019 13:45
Stadion Miejski Perivolion
Platanias
1
1
Chania
Stadion Miejski Livadeias 3 Lis 2019 14:00
APO Levadiakos
1 0
AOK Kerkyra
3 Lis 2019 14:00
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
1
0
Kerkyra
Stadion im. Kostasa Davourlisa 3 Lis 2019 14:00
Panachaiki 1891
2 0
AE Karaiskakis
3 Lis 2019 14:00
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
2
0
Karaiskakis
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis) 3 Lis 2019 14:00
Apollon Smyrnis
4 0
Apollon Pontou
3 Lis 2019 14:00
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
4
0
Apollon Pontou
Zosimades 4 Lis 2019 16:00
PAS Giannina
2 2
GS Ergotelis Heraklion
4 Lis 2019 16:00
Zosimades
PAS
2
2
Ergotelis
Kolejka 4
Stadion Miejski Perivolion 8 Lis 2019 16:00
PAE Chania
0 1
PAS Giannina
8 Lis 2019 16:00
Stadion Miejski Perivolion
Chania
0
1
PAS
Stadion Apollona Kalamarias 10 Lis 2019 13:45
Apollon Pontou
0 2
AO Platanias
10 Lis 2019 13:45
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
0
2
Platanias
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis) 10 Lis 2019 14:00
Apollon Smyrnis
1 1
Doxa Dramas
10 Lis 2019 14:00
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
1
1
Doxa
Stadion Filippoupolis 10 Lis 2019 14:00
Apollon Larisas
1 1
Panachaiki 1891
10 Lis 2019 14:00
Stadion Filippoupolis
Apollon Larisas
1
1
Panachaiki
Stadion Miejski Agion Anargyron 10 Lis 2019 14:00
AE Karaiskakis
1 1
APO Levadiakos
10 Lis 2019 14:00
Stadion Miejski Agion Anargyron
Karaiskakis
1
1
Levadiakos
Pankritio Stadion 11 Lis 2019 16:00
GS Ergotelis Heraklion
2 1
AOK Kerkyra
11 Lis 2019 16:00
Pankritio Stadion
Ergotelis
2
1
Kerkyra
Kolejka 5
Stadion Doxas Dramas 15 Lis 2019 16:30
Doxa Dramas
1 1
Panachaiki 1891
15 Lis 2019 16:30
Stadion Doxas Dramas
Doxa
1
1
Panachaiki
Stadion Miejski Perivolion 17 Lis 2019 13:45
AO Platanias
0 1
Apollon Smyrnis
17 Lis 2019 13:45
Stadion Miejski Perivolion
Platanias
0
1
Apollon
Stadion Miejski Kerkyras 17 Lis 2019 14:00
AOK Kerkyra
0 2
PAE Chania
17 Lis 2019 14:00
Stadion Miejski Kerkyras
Kerkyra
0
2
Chania
Pankritio Stadion 17 Lis 2019 14:00
GS Ergotelis Heraklion
4 2
AE Karaiskakis
17 Lis 2019 14:00
Pankritio Stadion
Ergotelis
4
2
Karaiskakis
Stadion Miejski Livadeias 17 Lis 2019 14:00
APO Levadiakos
2 0
Apollon Larisas
17 Lis 2019 14:00
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
2
0
Apollon Larisas
Zosimades 18 Lis 2019 16:00
PAS Giannina
3 0
Apollon Pontou
18 Lis 2019 16:00
Zosimades
PAS
3
0
Apollon Pontou
Kolejka 6
Stadion Miejski Perivolion 22 Lis 2019 15:00
AO Platanias
1 3
Doxa Dramas
22 Lis 2019 15:00
Stadion Miejski Perivolion
Platanias
1
3
Doxa
Stadion Filippoupolis 24 Lis 2019 13:00
Apollon Larisas
3 1
GS Ergotelis Heraklion
24 Lis 2019 13:00
Stadion Filippoupolis
Apollon Larisas
3
1
Ergotelis
Stadion Miejski Agion Anargyron 24 Lis 2019 13:45
AE Karaiskakis
0 0
PAE Chania
24 Lis 2019 13:45
Stadion Miejski Agion Anargyron
Karaiskakis
0
0
Chania
Stadion Apollona Kalamarias 24 Lis 2019 14:00
Apollon Pontou
1 0
AOK Kerkyra
24 Lis 2019 14:00
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
1
0
Kerkyra
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis) 24 Lis 2019 14:00
Apollon Smyrnis
0 0
PAS Giannina
24 Lis 2019 14:00
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
0
0
PAS
Stadion im. Kostasa Davourlisa 25 Lis 2019 16:00
Panachaiki 1891
1 0
APO Levadiakos
25 Lis 2019 16:00
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
1
0
Levadiakos
Kolejka 7
Pankritio Stadion 29 Lis 2019 16:30
GS Ergotelis Heraklion
2 1
Panachaiki 1891
29 Lis 2019 16:30
Pankritio Stadion
Ergotelis
2
1
Panachaiki
Stadion Miejski Perivolion 30 Lis 2019 14:00
PAE Chania
1 2
Apollon Larisas
30 Lis 2019 14:00
Stadion Miejski Perivolion
Chania
1
2
Apollon Larisas
Stadion Miejski Agion Anargyron 1 Gru 2019 14:00
AE Karaiskakis
2 1
Apollon Pontou
1 Gru 2019 14:00
Stadion Miejski Agion Anargyron
Karaiskakis
2
1
Apollon Pontou
Stadion Doxas Dramas 1 Gru 2019 14:00
Doxa Dramas
0 0
APO Levadiakos
1 Gru 2019 14:00
Stadion Doxas Dramas
Doxa
0
0
Levadiakos
Zosimades 1 Gru 2019 18:30
PAS Giannina
2 0
AO Platanias
1 Gru 2019 18:30
Zosimades
PAS
2
0
Platanias
Stadion Miejski Kerkyras 2 Gru 2019 15:00
AOK Kerkyra
0 2
Apollon Smyrnis
2 Gru 2019 15:00
Stadion Miejski Kerkyras
Kerkyra
0
2
Apollon
Kolejka 8
Stadion Miejski Livadeias 6 Gru 2019 15:00
APO Levadiakos
1 0
GS Ergotelis Heraklion
6 Gru 2019 15:00
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
1
0
Ergotelis
Stadion Miejski Perivolion 8 Gru 2019 14:00
AO Platanias
4 0
AOK Kerkyra
8 Gru 2019 14:00
Stadion Miejski Perivolion
Platanias
4
0
Kerkyra
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis) 8 Gru 2019 14:00
Apollon Smyrnis
1 2
AE Karaiskakis
8 Gru 2019 14:00
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
1
2
Karaiskakis
Stadion Filippoupolis 8 Gru 2019 14:00
Apollon Larisas
4 0
Apollon Pontou
8 Gru 2019 14:00
Stadion Filippoupolis
Apollon Larisas
4
0
Apollon Pontou
Zosimades 8 Gru 2019 16:30
PAS Giannina
1 0
Doxa Dramas
8 Gru 2019 16:30
Zosimades
PAS
1
0
Doxa
Stadion im. Kostasa Davourlisa 9 Gru 2019 16:00
Panachaiki 1891
0 1
PAE Chania
9 Gru 2019 16:00
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
0
1
Chania
Kolejka 9
Stadion Miejski Kerkyras 13 Gru 2019 16:00
AOK Kerkyra
0 4
PAS Giannina
13 Gru 2019 16:00
Stadion Miejski Kerkyras
Kerkyra
0
4
PAS
Stadion Doxas Dramas 14 Gru 2019 14:00
Doxa Dramas
1 2
GS Ergotelis Heraklion
14 Gru 2019 14:00
Stadion Doxas Dramas
Doxa
1
2
Ergotelis
Stadion Miejski Agion Anargyron 15 Gru 2019 13:00
AE Karaiskakis
4 2
AO Platanias
15 Gru 2019 13:00
Stadion Miejski Agion Anargyron
Karaiskakis
4
2
Platanias
Stadion Filippoupolis 15 Gru 2019 13:45
Apollon Larisas
1 0
Apollon Smyrnis
15 Gru 2019 13:45
Stadion Filippoupolis
Apollon Larisas
1
0
Apollon
Stadion Apollona Kalamarias 15 Gru 2019 14:00
Apollon Pontou
0 3
Panachaiki 1891
15 Gru 2019 14:00
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
0
3
Panachaiki
Stadion Miejski Perivolion 16 Gru 2019 15:00
PAE Chania
2 0
APO Levadiakos
16 Gru 2019 15:00
Stadion Miejski Perivolion
Chania
2
0
Levadiakos
Kolejka 10
Stadion im. Kostasa Davourlisa 20 Gru 2019 18:30
Panachaiki 1891
1 3
Apollon Smyrnis
20 Gru 2019 18:30
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
1
3
Apollon
Stadion Miejski Perivolion 21 Gru 2019 14:00
AO Platanias
2 1
Apollon Larisas
21 Gru 2019 14:00
Stadion Miejski Perivolion
Platanias
2
1
Apollon Larisas
Stadion Miejski Kerkyras 22 Gru 2019 13:30
AOK Kerkyra
0 2
Doxa Dramas
22 Gru 2019 13:30
Stadion Miejski Kerkyras
Kerkyra
0
2
Doxa
Stadion Miejski Livadeias 22 Gru 2019 13:45
APO Levadiakos
2 0
Apollon Pontou
22 Gru 2019 13:45
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
2
0
Apollon Pontou
Zosimades 22 Gru 2019 14:00
PAS Giannina
2 0
AE Karaiskakis
22 Gru 2019 14:00
Zosimades
PAS
2
0
Karaiskakis
Pankritio Stadion 23 Gru 2019 16:00
GS Ergotelis Heraklion
1 0
PAE Chania
23 Gru 2019 16:00
Pankritio Stadion
Ergotelis
1
0
Chania
Kolejka 11
Stadion im. Kostasa Davourlisa 3 Sty 2020 17:00
Panachaiki 1891
2 2
AO Platanias
3 Sty 2020 17:00
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
2
2
Platanias
Stadion Apollona Kalamarias 5 Sty 2020 13:30
Apollon Pontou
1 3
GS Ergotelis Heraklion
5 Sty 2020 13:30
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
1
3
Ergotelis
Stadion Filippoupolis 5 Sty 2020 13:45
Apollon Larisas
0 3
PAS Giannina
5 Sty 2020 13:45
Stadion Filippoupolis
Apollon Larisas
0
3
PAS
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis) 5 Sty 2020 14:00
Apollon Smyrnis
0 1
APO Levadiakos
5 Sty 2020 14:00
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
0
1
Levadiakos
Stadion Miejski Agion Anargyron 5 Sty 2020 14:00
AE Karaiskakis
3 0
AOK Kerkyra
5 Sty 2020 14:00
Stadion Miejski Agion Anargyron
Karaiskakis
3
0
Kerkyra
Stadion Miejski Perivolion 6 Sty 2020 15:00
PAE Chania
2 1
Doxa Dramas
6 Sty 2020 15:00
Stadion Miejski Perivolion
Chania
2
1
Doxa
Kolejka 12
Pankritio Stadion 10 Sty 2020 16:00
GS Ergotelis Heraklion
0 2
Apollon Smyrnis
10 Sty 2020 16:00
Pankritio Stadion
Ergotelis
0
2
Apollon
Stadion Miejski Kerkyras 11 Sty 2020 14:00
AOK Kerkyra
1 3
Apollon Larisas
11 Sty 2020 14:00
Stadion Miejski Kerkyras
Kerkyra
1
3
Apollon Larisas
Stadion Miejski Perivolion 12 Sty 2020 14:00
PAE Chania
3 0
Apollon Pontou
12 Sty 2020 14:00
Stadion Miejski Perivolion
Chania
3
0
Apollon Pontou
| Walkower 3:0
Stadion Miejski Agion Anargyron 12 Sty 2020 14:00
AE Karaiskakis
2 2
Doxa Dramas
12 Sty 2020 14:00
Stadion Miejski Agion Anargyron
Karaiskakis
2
2
Doxa
Zosimades 12 Sty 2020 14:15
PAS Giannina
1 0
Panachaiki 1891
12 Sty 2020 14:15
Zosimades
PAS
1
0
Panachaiki
Stadion Miejski Livadeias 13 Sty 2020 16:00
APO Levadiakos
1 0
AO Platanias
13 Sty 2020 16:00
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
1
0
Platanias
Kolejka 13
Stadion Miejski Perivolion 17 Sty 2020 16:30
AO Platanias
2 4
GS Ergotelis Heraklion
17 Sty 2020 16:30
Stadion Miejski Perivolion
Platanias
2
4
Ergotelis
Stadion Filippoupolis 19 Sty 2020 11:45
Apollon Larisas
2 0
AE Karaiskakis
19 Sty 2020 11:45
Stadion Filippoupolis
Apollon Larisas
2
0
Karaiskakis
Stadion im. Kostasa Davourlisa 19 Sty 2020 13:00
Panachaiki 1891
4 0
AOK Kerkyra
19 Sty 2020 13:00
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
4
0
Kerkyra
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis) 19 Sty 2020 14:00
Apollon Smyrnis
0 0
PAE Chania
19 Sty 2020 14:00
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
0
0
Chania
Stadion Doxas Dramas 19 Sty 2020 14:00
Doxa Dramas
3 0
Apollon Pontou
19 Sty 2020 14:00
Stadion Doxas Dramas
Doxa
3
0
Apollon Pontou
| Walkower 3:0
Zosimades 20 Sty 2020 15:30
PAS Giannina
0 1
APO Levadiakos
20 Sty 2020 15:30
Zosimades
PAS
0
1
Levadiakos
Kolejka 14
Stadion Miejski Perivolion 24 Sty 2020 17:30
PAE Chania
3 0
AO Platanias
24 Sty 2020 17:30
Stadion Miejski Perivolion
Chania
3
0
Platanias
Stadion Filippoupolis 26 Sty 2020 14:00
Apollon Larisas
4 1
Doxa Dramas
26 Sty 2020 14:00
Stadion Filippoupolis
Apollon Larisas
4
1
Doxa
Stadion Apollona Kalamarias 26 Sty 2020 14:00
Apollon Pontou
0 5
Apollon Smyrnis
26 Sty 2020 14:00
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
0
5
Apollon
Pankritio Stadion 26 Sty 2020 16:00
GS Ergotelis Heraklion
1 2
PAS Giannina
26 Sty 2020 16:00
Pankritio Stadion
Ergotelis
1
2
PAS
Stadion Miejski Kerkyras 27 Sty 2020 13:30
AOK Kerkyra
0 4
APO Levadiakos
27 Sty 2020 13:30
Stadion Miejski Kerkyras
Kerkyra
0
4
Levadiakos
Stadion Miejski Agion Anargyron 27 Sty 2020 14:00
AE Karaiskakis
2 0
Panachaiki 1891
27 Sty 2020 14:00
Stadion Miejski Agion Anargyron
Karaiskakis
2
0
Panachaiki
Kolejka 15
31 Sty 2020 14:00
AOK Kerkyra
0 4
GS Ergotelis Heraklion
31 Sty 2020 14:00
Kerkyra
0
4
Ergotelis
31 Sty 2020 15:00
Panachaiki 1891
4 0
Apollon Larisas
31 Sty 2020 15:00
Panachaiki
4
0
Apollon Larisas
Zosimades 2 Lut 2020 13:45
PAS Giannina
1 1
PAE Chania
2 Lut 2020 13:45
Zosimades
PAS
1
1
Chania
Stadion Miejski Livadeias 2 Lut 2020 14:00
APO Levadiakos
1 1
AE Karaiskakis
2 Lut 2020 14:00
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
1
1
Karaiskakis
Stadion Miejski Perivolion 3 Lut 2020 14:00
AO Platanias
2 0
Apollon Pontou
3 Lut 2020 14:00
Stadion Miejski Perivolion
Platanias
2
0
Apollon Pontou
Stadion Doxas Dramas 3 Lut 2020 16:00
Doxa Dramas
0 1
Apollon Smyrnis
3 Lut 2020 16:00
Stadion Doxas Dramas
Doxa
0
1
Apollon
Kolejka 16
Stadion Miejski Perivolion 7 Lut 2020 15:00
PAE Chania
4 0
AOK Kerkyra
7 Lut 2020 15:00
Stadion Miejski Perivolion
Chania
4
0
Kerkyra
Stadion Miejski Agion Anargyron 9 Lut 2020 13:45
AE Karaiskakis
3 0
GS Ergotelis Heraklion
9 Lut 2020 13:45
Stadion Miejski Agion Anargyron
Karaiskakis
3
0
Ergotelis
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis) 9 Lut 2020 14:00
Apollon Smyrnis
4 0
AO Platanias
9 Lut 2020 14:00
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
4
0
Platanias
Stadion Filippoupolis 9 Lut 2020 14:00
Apollon Larisas
1 1
APO Levadiakos
9 Lut 2020 14:00
Stadion Filippoupolis
Apollon Larisas
1
1
Levadiakos
Stadion Miejski Neas Triglias 9 Lut 2020 14:00
Apollon Pontou
1 6
PAS Giannina
9 Lut 2020 14:00
Stadion Miejski Neas Triglias
Apollon Pontou
1
6
PAS
Stadion im. Kostasa Davourlisa 10 Lut 2020 15:00
Panachaiki 1891
0 1
Doxa Dramas
10 Lut 2020 15:00
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
0
1
Doxa
Kolejka 17
Pankritio Stadion 14 Lut 2020 15:00
GS Ergotelis Heraklion
1 0
Apollon Larisas
14 Lut 2020 15:00
Pankritio Stadion
Ergotelis
1
0
Apollon Larisas
Stadion Doxas Dramas 16 Lut 2020 14:00
Doxa Dramas
1 0
AO Platanias
16 Lut 2020 14:00
Stadion Doxas Dramas
Doxa
1
0
Platanias
Stadion Miejski Perivolion 16 Lut 2020 14:00
PAE Chania
5 1
AE Karaiskakis
16 Lut 2020 14:00
Stadion Miejski Perivolion
Chania
5
1
Karaiskakis
Zosimades 16 Lut 2020 16:00
PAS Giannina
5 1
Apollon Smyrnis
16 Lut 2020 16:00
Zosimades
PAS
5
1
Apollon
Stadion Miejski Kerkyras 17 Lut 2020 14:00
AOK Kerkyra
1 0
Apollon Pontou
17 Lut 2020 14:00
Stadion Miejski Kerkyras
Kerkyra
1
0
Apollon Pontou
Stadion Miejski Livadeias 17 Lut 2020 14:00
APO Levadiakos
2 1
Panachaiki 1891
17 Lut 2020 14:00
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
2
1
Panachaiki
Kolejka 18
Stadion Miejski Livadeias 21 Lut 2020 14:00
APO Levadiakos
3 2
Doxa Dramas
21 Lut 2020 14:00
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
3
2
Doxa
Stadion Makedonikou 22 Lut 2020 14:00
Apollon Pontou
1 3
AE Karaiskakis
22 Lut 2020 14:00
Stadion Makedonikou
Apollon Pontou
1
3
Karaiskakis
Stadion im. Kostasa Davourlisa 23 Lut 2020 12:00
Panachaiki 1891
2 0
GS Ergotelis Heraklion
23 Lut 2020 12:00
Stadion im. Kostasa Davourlisa
Panachaiki
2
0
Ergotelis
Stadion Filippoupolis 23 Lut 2020 13:00
Apollon Larisas
0 1
PAE Chania
23 Lut 2020 13:00
Stadion Filippoupolis
Apollon Larisas
0
1
Chania
Stadion Nea Smyrnis 23 Lut 2020 14:00
Apollon Smyrnis
2 1
AOK Kerkyra
23 Lut 2020 14:00
Stadion Nea Smyrnis
Apollon
2
1
Kerkyra
Stadion Miejski Perivolion 24 Lut 2020 15:00
AO Platanias
0 2
PAS Giannina
24 Lut 2020 15:00
Stadion Miejski Perivolion
Platanias
0
2
PAS
Kolejka 19
Stadion Makedonikou 28 Lut 2020 14:00
Apollon Pontou
0 3
Apollon Larisas
28 Lut 2020 14:00
Stadion Makedonikou
Apollon Pontou
0
3
Apollon Larisas
Stadion Doxas Dramas 28 Lut 2020 15:00
Doxa Dramas
1 2
PAS Giannina
28 Lut 2020 15:00
Stadion Doxas Dramas
Doxa
1
2
PAS
Stadion Miejski Kerkyras 29 Lut 2020 14:00
AOK Kerkyra
0 2
AO Platanias
29 Lut 2020 14:00
Stadion Miejski Kerkyras
Kerkyra
0
2
Platanias
Stadion Miejski Agion Anargyron 1 Mar 2020 13:45
AE Karaiskakis
1 2
Apollon Smyrnis
1 Mar 2020 13:45
Stadion Miejski Agion Anargyron
Karaiskakis
1
2
Apollon
Stadion Miejski Perivolion 1 Mar 2020 14:00
PAE Chania
2 1
Panachaiki 1891
1 Mar 2020 14:00
Stadion Miejski Perivolion
Chania
2
1
Panachaiki
Pankritio Stadion 2 Mar 2020 15:00
GS Ergotelis Heraklion
1 3
APO Levadiakos
2 Mar 2020 15:00
Pankritio Stadion
Ergotelis
1
3
Levadiakos
Kolejka 20
Stadion Miejski Perivolion 6 Mar 2020 14:00
AO Platanias
1 0
AE Karaiskakis
6 Mar 2020 14:00
Stadion Miejski Perivolion
Platanias
1
0
Karaiskakis
Stadion Miejski Livadeias 8 Mar 2020 13:45
APO Levadiakos
0 0
PAE Chania
8 Mar 2020 13:45
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
0
0
Chania
Zosimades 8 Mar 2020 14:00
PAS Giannina
4 1
AOK Kerkyra
8 Mar 2020 14:00
Zosimades
PAS
4
1
Kerkyra
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis) 9 Mar 2020 15:00
Apollon Smyrnis
3 0
Apollon Larisas
9 Mar 2020 15:00
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
3
0
Apollon Larisas
Pankritio Stadion 9 Mar 2020 15:00
GS Ergotelis Heraklion
2 2
Doxa Dramas
9 Mar 2020 15:00
Pankritio Stadion
Ergotelis
2
2
Doxa
Papacharalabeio Ethniko Stadio 10 Mar 2020 14:00
Panachaiki 1891
7 0
Apollon Pontou
10 Mar 2020 14:00
Papacharalabeio Ethniko Stadio
Panachaiki
7
0
Apollon Pontou
Kolejka 21
Stadion Miejski Perivolion
PAE Chania
- -
GS Ergotelis Heraklion
Stadion Miejski Perivolion
Chania
-
-
Ergotelis
| Odwołany
Stadion Doxas Dramas
Doxa Dramas
- -
AOK Kerkyra
Stadion Doxas Dramas
Doxa
-
-
Kerkyra
| Odwołany
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon Smyrnis
- -
Panachaiki 1891
Stadion im. Giorgosa Kamarasa (Rizoupolis)
Apollon
-
-
Panachaiki
| Odwołany
Stadion Miejski Agion Anargyron
AE Karaiskakis
- -
PAS Giannina
Stadion Miejski Agion Anargyron
Karaiskakis
-
-
PAS
| Odwołany
Stadion Filippoupolis
Apollon Larisas
- -
AO Platanias
Stadion Filippoupolis
Apollon Larisas
-
-
Platanias
| Odwołany
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
- -
APO Levadiakos
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
-
-
Levadiakos
| Odwołany
Kolejka 22
Stadion Doxas Dramas
Doxa Dramas
- -
PAE Chania
Stadion Doxas Dramas
Doxa
-
-
Chania
| Odwołany
Pankritio Stadion
GS Ergotelis Heraklion
- -
Apollon Pontou
Pankritio Stadion
Ergotelis
-
-
Apollon Pontou
| Odwołany
Zosimades
PAS Giannina
- -
Apollon Larisas
Zosimades
PAS
-
-
Apollon Larisas
| Odwołany
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
- -
Apollon Smyrnis
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
-
-
Apollon
| Odwołany
Stadion Miejski Perivolion
AO Platanias
- -
Panachaiki 1891
Stadion Miejski Perivolion
Platanias
-
-
Panachaiki
| Odwołany
Stadion Miejski Kerkyras
AOK Kerkyra
- -
AE Karaiskakis
Stadion Miejski Kerkyras
Kerkyra
-
-
Karaiskakis
| Odwołany
pokaż na pełnym ekranie
1
5–1 1–1 0–1 2–0 2–2 1–0 2–0 1–0 4–1 3–0
2
0–0 0–0 0–1 1–2 3–0 3–0 4–0 1–1 2–1 4–0
3
0–1 0–1 2–0 5–1 1–2 2–1 3–0 2–1 4–0 3–0
4
1–2 0–0 1–1 2–0 1–0 2–1 1–0 3–2 1–0 2–0
5
1–2 0–0 1–1 2–0 3–0 2–0 4–2 2–2 3–0 2–1
6
0–3 1–0 0–1 1–1 2–0 3–1 1–1 4–1 2–1 4–0
7
1–2 0–2 1–0 1–3 4–2 1–0 2–1 1–2 2–2 2–1
8
1–1 1–3 0–1 1–0 2–0 4–0 2–0 2–2 0–1 4–0 7–0
9
0–2 0–1 1–1 3–2 1–0 2–1 2–4 1–3 4–0 2–0
10
1–2 0–1 0–0 2–3 0–0 1–2 1–1 1–0 3–0
11
0–4 0–2 0–2 0–4 1–3 0–4 0–2 0–2 0–2 1–0
12
1–6 0–5 0–4 1–3 0–3 1–3 0–3 0–2 0–1 1–0
Drużyny
# Kluby Pkt
1 51 3 0 54
2 46 3 2 53
3 51 1 0 52
4 44 3 2 51
5 48 2 0 50
6 46 1 1 49
7 45 1 0 46
8 39 2 1 43
9 38 0 0 38
10 37 0 0 37
11 26 1 0 27
12 20 1 0 21