Super League 2

2019-2020
#
Klub
M
Z
R
P
Br.+
Br.-
Br.+/-
Pkt
1
PAS Giannina
z z z z z
>
20
15
4
1
44
11
33
49
2
Apollon Smyrnis
z p z z z
>
20
13
3
4
36
13
23
42
3
PAE Chania
z z z z r
>
20
11
5
4
32
10
22
38
4
APO Levadiakos
r z z z r
>
20
11
5
4
27
15
12
38
5
AE Karaiskakis
z p z p p
>
20
9
4
7
32
29
3
31
6
Apollon Larisas
r p p z p
>
20
9
3
8
27
25
2
30
7
20
9
2
9
31
33
-2
29
8
Panachaiki 1891
p p z p z
>
20
8
4
8
34
19
15
28
9
AO Platanias
p p p z z
>
20
8
2
10
26
32
-6
26
10
GS Doxa Dramas
z z p p r
>
20
6
6
8
25
25
0
24
11
AOK Kerkyra
p z p p p
>
20
1
0
19
6
52
-46
0
12
Apollon Pontou
p p p p p
>
20
1
0
19
5
61
-56
-3
- play-off o awans do Super League
- play-off o utrzymanie w Super League 2

AOK Kerkyra: -3 punkty (decyzja EPO)
Apollon Pontou: -6 punktów (decyzja Komisji Etyki)
Terminarz
Matryca wyników
Bramki + Asysty
Klasyfikacje Fair Play
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Kolejka 1
28 wrz 2019
- 15:00
Apollon Larisas
2 1
AOK Kerkyra
29 wrz 2019
- 15:00
AO Platanias
3 2
APO Levadiakos
29 wrz 2019
- 15:00
Panachaiki 1891
1 1
PAS Giannina
29 wrz 2019
- 15:00
Apollon Smyrnis
3 0
GS Ergotelis Heraklion
29 wrz 2019
- 15:00
Apollon Pontou
0 4
PAE Chania
29 wrz 2019
- 15:00
GS Doxa Dramas
2 3
AE Karaiskakis
Kolejka 2
25 paź 2019
- 18:30
APO Levadiakos
1 2
PAS Giannina
26 paź 2019
- 14:00
AE Karaiskakis
2 0
Apollon Larisas
27 paź 2019
- 13:45
PAE Chania
0 1
Apollon Smyrnis
27 paź 2019
- 14:00
AOK Kerkyra
0 2
Panachaiki 1891
27 paź 2019
- 14:00
Apollon Pontou
0 1
GS Doxa Dramas
28 paź 2019
- 16:00
GS Ergotelis Heraklion
1 2
AO Platanias
Kolejka 3
1 lis 2019
- 18:30
GS Doxa Dramas
0 0
Apollon Larisas
3 lis 2019
- 13:45
AO Platanias
1 1
PAE Chania
3 lis 2019
- 14:00
APO Levadiakos
1 0
AOK Kerkyra
3 lis 2019
- 14:00
Panachaiki 1891
2 0
AE Karaiskakis
3 lis 2019
- 14:00
Apollon Smyrnis
4 0
Apollon Pontou
4 lis 2019
- 16:00
PAS Giannina
2 2
GS Ergotelis Heraklion
Kolejka 4
8 lis 2019
- 16:00
PAE Chania
0 1
PAS Giannina
10 lis 2019
- 13:45
Apollon Pontou
0 2
AO Platanias
10 lis 2019
- 14:00
Apollon Smyrnis
1 1
GS Doxa Dramas
10 lis 2019
- 14:00
Apollon Larisas
1 1
Panachaiki 1891
10 lis 2019
- 14:00
AE Karaiskakis
1 1
APO Levadiakos
11 lis 2019
- 16:00
GS Ergotelis Heraklion
2 1
AOK Kerkyra
Kolejka 5
15 lis 2019
- 16:30
GS Doxa Dramas
1 1
Panachaiki 1891
17 lis 2019
- 13:45
AO Platanias
0 1
Apollon Smyrnis
17 lis 2019
- 14:00
AOK Kerkyra
0 2
PAE Chania
17 lis 2019
- 14:00
GS Ergotelis Heraklion
4 2
AE Karaiskakis
17 lis 2019
- 14:00
APO Levadiakos
2 0
Apollon Larisas
18 lis 2019
- 16:00
PAS Giannina
3 0
Apollon Pontou
Kolejka 6
22 lis 2019
- 15:00
AO Platanias
1 3
GS Doxa Dramas
24 lis 2019
- 13:00
Apollon Larisas
3 1
GS Ergotelis Heraklion
24 lis 2019
- 13:45
AE Karaiskakis
0 0
PAE Chania
24 lis 2019
- 14:00
Apollon Pontou
1 0
AOK Kerkyra
24 lis 2019
- 14:00
Apollon Smyrnis
0 0
PAS Giannina
25 lis 2019
- 16:00
Panachaiki 1891
1 0
APO Levadiakos
Kolejka 7
29 lis 2019
- 16:30
GS Ergotelis Heraklion
2 1
Panachaiki 1891
30 lis 2019
- 14:00
PAE Chania
1 2
Apollon Larisas
1 gru 2019
- 14:00
AE Karaiskakis
2 1
Apollon Pontou
1 gru 2019
- 14:00
GS Doxa Dramas
0 0
APO Levadiakos
1 gru 2019
- 18:30
PAS Giannina
2 0
AO Platanias
2 gru 2019
- 15:00
AOK Kerkyra
0 2
Apollon Smyrnis
Kolejka 8
6 gru 2019
- 15:00
APO Levadiakos
1 0
GS Ergotelis Heraklion
8 gru 2019
- 14:00
AO Platanias
4 0
AOK Kerkyra
8 gru 2019
- 14:00
Apollon Smyrnis
1 2
AE Karaiskakis
8 gru 2019
- 14:00
Apollon Larisas
4 0
Apollon Pontou
8 gru 2019
- 16:30
PAS Giannina
1 0
GS Doxa Dramas
9 gru 2019
- 16:00
Panachaiki 1891
0 1
PAE Chania
Kolejka 9
13 gru 2019
- 16:00
AOK Kerkyra
0 4
PAS Giannina
14 gru 2019
- 14:00
GS Doxa Dramas
1 2
GS Ergotelis Heraklion
15 gru 2019
- 13:00
AE Karaiskakis
4 2
AO Platanias
15 gru 2019
- 13:45
Apollon Larisas
1 0
Apollon Smyrnis
15 gru 2019
- 14:00
Apollon Pontou
0 3
Panachaiki 1891
16 gru 2019
- 15:00
PAE Chania
2 0
APO Levadiakos
Kolejka 10
20 gru 2019
- 18:30
Panachaiki 1891
1 3
Apollon Smyrnis
21 gru 2019
- 14:00
AO Platanias
2 1
Apollon Larisas
22 gru 2019
- 13:30
AOK Kerkyra
0 2
GS Doxa Dramas
22 gru 2019
- 13:45
APO Levadiakos
2 0
Apollon Pontou
22 gru 2019
- 14:00
PAS Giannina
2 0
AE Karaiskakis
23 gru 2019
- 16:00
GS Ergotelis Heraklion
1 0
PAE Chania
Kolejka 11
3 sty 2020
- 17:00
Panachaiki 1891
2 2
AO Platanias
5 sty 2020
- 13:30
Apollon Pontou
1 3
GS Ergotelis Heraklion
5 sty 2020
- 13:45
Apollon Larisas
0 3
PAS Giannina
5 sty 2020
- 14:00
Apollon Smyrnis
0 1
APO Levadiakos
5 sty 2020
- 14:00
AE Karaiskakis
3 0
AOK Kerkyra
6 sty 2020
- 15:00
PAE Chania
2 1
GS Doxa Dramas
Kolejka 12
10 sty 2020
- 16:00
GS Ergotelis Heraklion
0 2
Apollon Smyrnis
11 sty 2020
- 14:00
AOK Kerkyra
1 3
Apollon Larisas
12 sty 2020
- 14:00
PAE Chania
3 0
Apollon Pontou
12 sty 2020
- 14:00
AE Karaiskakis
2 2
GS Doxa Dramas
12 sty 2020
- 14:15
PAS Giannina
1 0
Panachaiki 1891
13 sty 2020
- 16:00
APO Levadiakos
1 0
AO Platanias
Kolejka 13
17 sty 2020
- 16:30
AO Platanias
2 4
GS Ergotelis Heraklion
19 sty 2020
- 11:45
Apollon Larisas
2 0
AE Karaiskakis
19 sty 2020
- 13:00
Panachaiki 1891
4 0
AOK Kerkyra
19 sty 2020
- 14:00
Apollon Smyrnis
0 0
PAE Chania
19 sty 2020
- 14:00
GS Doxa Dramas
3 0
Apollon Pontou
20 sty 2020
- 15:30
PAS Giannina
0 1
APO Levadiakos
Kolejka 14
24 sty 2020
- 17:30
PAE Chania
3 0
AO Platanias
26 sty 2020
- 14:00
Apollon Larisas
4 1
GS Doxa Dramas
26 sty 2020
- 14:00
Apollon Pontou
0 5
Apollon Smyrnis
26 sty 2020
- 16:00
GS Ergotelis Heraklion
1 2
PAS Giannina
27 sty 2020
- 13:30
AOK Kerkyra
0 4
APO Levadiakos
27 sty 2020
- 14:00
AE Karaiskakis
2 0
Panachaiki 1891
Kolejka 15
31 sty 2020
- 14:00
AOK Kerkyra
0 4
GS Ergotelis Heraklion
31 sty 2020
- 15:00
Panachaiki 1891
4 0
Apollon Larisas
2 lut 2020
- 13:45
PAS Giannina
1 1
PAE Chania
2 lut 2020
- 14:00
APO Levadiakos
1 1
AE Karaiskakis
3 lut 2020
- 14:00
AO Platanias
2 0
Apollon Pontou
3 lut 2020
- 16:00
GS Doxa Dramas
0 1
Apollon Smyrnis
Kolejka 16
7 lut 2020
- 15:00
PAE Chania
4 0
AOK Kerkyra
9 lut 2020
- 13:45
AE Karaiskakis
3 0
GS Ergotelis Heraklion
9 lut 2020
- 14:00
Apollon Smyrnis
4 0
AO Platanias
9 lut 2020
- 14:00
Apollon Larisas
1 1
APO Levadiakos
9 lut 2020
- 14:00
Apollon Pontou
1 6
PAS Giannina
10 lut 2020
- 15:00
Panachaiki 1891
0 1
GS Doxa Dramas
Kolejka 17
14 lut 2020
- 15:00
GS Ergotelis Heraklion
1 0
Apollon Larisas
16 lut 2020
- 14:00
GS Doxa Dramas
1 0
AO Platanias
16 lut 2020
- 14:00
PAE Chania
5 1
AE Karaiskakis
16 lut 2020
- 16:00
PAS Giannina
5 1
Apollon Smyrnis
17 lut 2020
- 14:00
AOK Kerkyra
1 0
Apollon Pontou
17 lut 2020
- 14:00
APO Levadiakos
2 1
Panachaiki 1891
Kolejka 18
21 lut 2020
- 14:00
APO Levadiakos
3 2
GS Doxa Dramas
22 lut 2020
- 14:00
Apollon Pontou
1 3
AE Karaiskakis
23 lut 2020
- 12:00
Panachaiki 1891
2 0
GS Ergotelis Heraklion
23 lut 2020
- 13:00
Apollon Larisas
0 1
PAE Chania
23 lut 2020
- 14:00
Apollon Smyrnis
2 1
AOK Kerkyra
24 lut 2020
- 15:00
AO Platanias
0 2
PAS Giannina
Kolejka 19
28 lut 2020
- 14:00
Apollon Pontou
0 3
Apollon Larisas
28 lut 2020
- 15:00
GS Doxa Dramas
1 2
PAS Giannina
29 lut 2020
- 14:00
AOK Kerkyra
0 2
AO Platanias
1 mar 2020
- 13:45
AE Karaiskakis
1 2
Apollon Smyrnis
1 mar 2020
- 14:00
PAE Chania
2 1
Panachaiki 1891
2 mar 2020
- 15:00
GS Ergotelis Heraklion
1 3
APO Levadiakos
Kolejka 20
6 mar 2020
- 14:00
AO Platanias
1 0
AE Karaiskakis
8 mar 2020
- 13:45
APO Levadiakos
0 0
PAE Chania
8 mar 2020
- 14:00
PAS Giannina
4 1
AOK Kerkyra
9 mar 2020
- 15:00
Apollon Smyrnis
3 0
Apollon Larisas
9 mar 2020
- 15:00
GS Ergotelis Heraklion
2 2
GS Doxa Dramas
10 mar 2020
- 14:00
Panachaiki 1891
7 0
Apollon Pontou
Kolejka 21
PAE Chania
- -
GS Ergotelis Heraklion
GS Doxa Dramas
- -
AOK Kerkyra
Apollon Smyrnis
- -
Panachaiki 1891
AE Karaiskakis
- -
PAS Giannina
Apollon Larisas
- -
AO Platanias
Apollon Pontou
- -
APO Levadiakos
Kolejka 22
GS Doxa Dramas
- -
PAE Chania
GS Ergotelis Heraklion
- -
Apollon Pontou
PAS Giannina
- -
Apollon Larisas
APO Levadiakos
- -
Apollon Smyrnis
AO Platanias
- -
Panachaiki 1891
AOK Kerkyra
- -
AE Karaiskakis
pokaż na pełnym ekranie
PAS Giannina
Apollon Smyrnis
PAE Chania
APO Levadiakos
AE Karaiskakis
Apollon Larisas
GS Ergotelis Heraklion
Panachaiki 1891
AO Platanias
GS Doxa Dramas
AOK Kerkyra
Apollon Pontou
1
PAS Giannina
5–1 1–1 0–1 2–0 2–2 1–0 2–0 1–0 4–1 3–0
2
Apollon Smyrnis
0–0 0–0 0–1 1–2 3–0 3–0 4–0 1–1 2–1 4–0
3
PAE Chania
0–1 0–1 2–0 5–1 1–2 2–1 3–0 2–1 4–0 3–0
4
APO Levadiakos
1–2 0–0 1–1 2–0 1–0 2–1 1–0 3–2 1–0 2–0
5
AE Karaiskakis
1–2 0–0 1–1 2–0 3–0 2–0 4–2 2–2 3–0 2–1
6
Apollon Larisas
0–3 1–0 0–1 1–1 2–0 3–1 1–1 4–1 2–1 4–0
7
GS Ergotelis Heraklion
1–2 0–2 1–0 1–3 4–2 1–0 2–1 1–2 2–2 2–1
8
Panachaiki 1891
1–1 1–3 0–1 1–0 2–0 4–0 2–0 2–2 0–1 4–0 7–0
9
AO Platanias
0–2 0–1 1–1 3–2 1–0 2–1 2–4 1–3 4–0 2–0
10
GS Doxa Dramas
1–2 0–1 0–0 2–3 0–0 1–2 1–1 1–0 3–0
11
AOK Kerkyra
0–4 0–2 0–2 0–4 1–3 0–4 0–2 0–2 0–2 1–0
12
Apollon Pontou
1–6 0–5 0–4 1–3 0–3 1–3 0–3 0–2 0–1 1–0
Strzelcy
#
Zawodnik
Bramki
1
Thomás Bedinelli
Apollon Smyrnis
11
2
Joseph Efford
GS Ergotelis Heraklion
11
3
Giannis Loukinas
AO Platanias
10
4
Jean-Baptiste Léo
PAS Giannina
10
5
Sandi Križman
PAS Giannina
10
6
Zisis Chatzistravos
AE Karaiskakis
9
7
Manolis Rovithis
GS Ergotelis Heraklion
9
8
Giorgos Pamlidis
PAS Giannina
8
9
Marko Markovski
Apollon Smyrnis
8
10
Leonidas Kyvelidis
AE Karaiskakis
8
Asystenci
#
Zawodnik
Asysty
1
5
2
Nikos Papanikou
AE Karaiskakis
5
3
3
4
Giorgos Pamlidis
PAS Giannina
3
5
Marios Vichos
APO Levadiakos
3
6
Zisis Chatzistravos
AE Karaiskakis
3
7
Nili
AO Platanias
3
8
Stelios Pozatzidis
AO Platanias
3
9
Evripidis Giakos
PAE Chania
2
10
Angelos Liasos
PAS Giannina
2
Zawodnicy
#
Zawodnik
Pkt
1
Hussein Mumin
PAE Chania
9
0
0
9
2
Benjamin Angoua
APO Levadiakos
6
0
1
8
3
Angelos Liasos
PAS Giannina
7
0
0
7
4
Marko Blažić
Apollon Smyrnis
7
0
0
7
5
Stergios Kapsalis
GS Doxa Dramas
6
1
0
7
6
Athanasios Papatolios
Panachaiki 1891
7
0
0
7
7
Nikos Papanikou
AE Karaiskakis
6
1
0
7
8
Kostas Plegas
GS Doxa Dramas
6
0
0
6
Drużyny
#
Kluby
Pkt
1
AO Platanias
AO Platanias
51
3
0
54
2
Apollon Larisas
Apollon Larisas
46
3
2
53
3
PAE Chania
PAE Chania
51
1
0
52
4
AE Karaiskakis
AE Karaiskakis
44
3
2
51
5
Apollon Smyrnis
Apollon Smyrnis
48
2
0
50
6
PAS Giannina
PAS Giannina
46
1
1
49
7
GS Doxa Dramas
GS Doxa Dramas
45
1
0
46
8
APO Levadiakos
APO Levadiakos
39
2
1
43
9
GS Ergotelis Heraklion
GS Ergotelis Heraklion
38
0
0
38
10
Panachaiki 1891
Panachaiki 1891
37
0
0
37
11
AOK Kerkyra
AOK Kerkyra
26
1
0
27
12
Apollon Pontou
Apollon Pontou
20
1
0
21