Alpha Ethniki

2006-2007

#
Klub
M
Z
R
P
Br.+
Br.-
Br.+/-
Pkt
1
r r z r z
30
22
5
3
62
23
39
71
2
z z z p r
30
18
8
4
60
27
33
62
3
p r p r r
30
16
6
8
47
28
19
54
4
r z z z p
30
11
13
6
32
26
6
46
5
r z z z p
30
12
9
9
33
31
2
45
6
z z p p z
30
13
6
11
32
29
3
45
7
z z p z p
30
12
6
12
41
45
-4
42
8
z p p z z
30
10
10
10
40
44
-4
40
9
p p z p z
30
11
6
13
30
32
-2
39
10
p r p r z
30
9
9
12
30
38
-8
36
11
r p z p r
30
8
12
10
24
22
2
36
12
z r z p p
30
9
8
13
27
36
-9
35
13
z r z z z
30
10
5
15
25
34
-9
35
14
r p p z r
30
8
11
11
34
36
-2
35
15
p p p r p
30
7
7
16
27
45
-18
28
16
p p p p p
30
2
3
25
14
62
-48
4
- faza grupowa Ligi Mistrzów
- 3. runda kwalifikacyjna Ligi Mistrzów
- 1. runda Pucharu UEFA
- 3. runda Pucharu Intertoto
- spadek do Beta Ethniki
Ionikos Nikaias: -5 punktów (-3 za atak właściciela klubu na sędziego, -2 za incydenty w meczu z AE Iraklis 1908)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Kolejka 1
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
0 0
Panionios GSS
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
0
0
Panionios
AEL FC Arena
AEL
1 1
Aris Saloniki
AEL FC Arena
AEL
1
1
Aris
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
0 0
PAOK Saloniki
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
0
0
PAOK
Stadion Miejski Kerkyras
AOK Kerkyra
2 1
Apollon Pontou
Stadion Miejski Kerkyras
Kerkyra
2
1
Apollon Pontou
Aigaleo AO
1 4
Panathinaikos Ateny
Aigaleo
1
4
PAO
Pankritio Stadion
GS Ergotelis Heraklion
1 1
Ionikos Nikaias
Pankritio Stadion
Ergotelis
1
1
Ionikos
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
2 1
AO Xanthi
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
1
Xanthi
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
2 2
OFI 1925
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
2
2
OFI
Kolejka 2
AEL FC Arena
AEL
2 1
Atromitos Peristeri
AEL FC Arena
AEL
2
1
Atromitos
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
0 0
AOK Kerkyra
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
0
0
Kerkyra
Toumba
PAOK Saloniki
3 1
AE Iraklis 1908
Toumba
PAOK
3
1
Iraklis
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
Panathinaikos Ateny
0 2
Ionikos Nikaias
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
0
2
Ionikos
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
0 3
Olympiakos Pireus
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
3
Olympiakos
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
0 0
GS Ergotelis Heraklion
Xanthi FC Arena
Xanthi
0
0
Ergotelis
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
0 1
Aigaleo AO
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
0
1
Aigaleo
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
1 1
AEK Ateny
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
1
1
AEK
Kolejka 3
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
1 1
AEK Ateny
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
1
1
AEK
Pankritio Stadion
GS Ergotelis Heraklion
2 1
Panionios GSS
Pankritio Stadion
Ergotelis
2
1
Panionios
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
2 0
PAOK Saloniki
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
0
PAOK
Ionikos Nikaias
1 0
Apollon Pontou
Ionikos
1
0
Apollon Pontou
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
Panathinaikos Ateny
1 0
AO Xanthi
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
1
0
Xanthi
Aigaleo AO
1 1
Aris Saloniki
Aigaleo
1
1
Aris
Stadion Miejski Kerkyras
AOK Kerkyra
0 0
AEL
Stadion Miejski Kerkyras
Kerkyra
0
0
AEL
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
2 3
OFI 1925
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
2
3
OFI
Kolejka 4
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
1 2
Olympiakos Pireus
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
1
2
Olympiakos
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
2 0
AO Xanthi
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
2
0
Xanthi
Stadion Miejski Kerkyras
AOK Kerkyra
1 0
Atromitos Peristeri
Stadion Miejski Kerkyras
Kerkyra
1
0
Atromitos
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
0 1
Panathinaikos Ateny
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
1
PAO
AEL FC Arena
AEL
2 2
Aigaleo AO
AEL FC Arena
AEL
2
2
Aigaleo
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
1 0
Ionikos Nikaias
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
0
Ionikos
Toumba
PAOK Saloniki
1 0
GS Ergotelis Heraklion
Toumba
PAOK
1
0
Ergotelis
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
3 0
AE Iraklis 1908
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
3
0
Iraklis
Kolejka 5
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
1 1
Aris Saloniki
Xanthi FC Arena
Xanthi
1
1
Aris
Aigaleo AO
2 1
AOK Kerkyra
Aigaleo
2
1
Kerkyra
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
1 1
Panionios GSS
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
1
1
Panionios
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
2 2
AE Iraklis 1908
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
2
2
Iraklis
Pankritio Stadion
GS Ergotelis Heraklion
2 0
OFI 1925
Pankritio Stadion
Ergotelis
2
0
OFI
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
1 0
AEK Ateny
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
1
0
AEK
Ionikos Nikaias
1 2
AEL
Ionikos
1
2
AEL
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
Panathinaikos Ateny
2 1
PAOK Saloniki
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
2
1
PAOK
Kolejka 6
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
2 2
Panionios GSS
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
2
2
Panionios
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
0 1
Olympiakos Pireus
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
0
1
Olympiakos
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
3 1
GS Ergotelis Heraklion
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
3
1
Ergotelis
Aigaleo AO
0 0
Atromitos Peristeri
Aigaleo
0
0
Atromitos
Toumba
PAOK Saloniki
1 1
Apollon Pontou
Toumba
PAOK
1
1
Apollon Pontou
Stadion Miejski Kerkyras
AOK Kerkyra
2 0
Ionikos Nikaias
Stadion Miejski Kerkyras
Kerkyra
2
0
Ionikos
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
3 3
Panathinaikos Ateny
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
3
3
PAO
AEL FC Arena
AEL
1 0
AO Xanthi
AEL FC Arena
AEL
1
0
Xanthi
Kolejka 7
Pankritio Stadion
GS Ergotelis Heraklion
2 1
AE Iraklis 1908
Pankritio Stadion
Ergotelis
2
1
Iraklis
Ionikos Nikaias
0 1
Aigaleo AO
Ionikos
0
1
Aigaleo
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
2 1
AEL
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
2
1
AEL
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
Panathinaikos Ateny
1 2
AEK Ateny
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
1
2
AEK
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
1 1
AOK Kerkyra
Xanthi FC Arena
Xanthi
1
1
Kerkyra
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
1 0
Olympiakos Pireus
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
1
0
Olympiakos
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
0 0
PAOK Saloniki
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
0
0
PAOK
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
0 0
OFI 1925
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
0
0
OFI
Kolejka 8
Ionikos Nikaias
1 4
Atromitos Peristeri
Ionikos
1
4
Atromitos
Aigaleo AO
1 0
AO Xanthi
Aigaleo
1
0
Xanthi
Stadion Miejski Kerkyras
AOK Kerkyra
0 1
Panionios GSS
Stadion Miejski Kerkyras
Kerkyra
0
1
Panionios
AEL FC Arena
AEL
1 2
PAOK Saloniki
AEL FC Arena
AEL
1
2
PAOK
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
0 1
Panathinaikos Ateny
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
0
1
PAO
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
1 0
Apollon Pontou
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
1
0
Apollon Pontou
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
1 0
GS Ergotelis Heraklion
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
1
0
Ergotelis
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
1 0
Aris Saloniki
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
1
0
Aris
Kolejka 9
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
2 1
AE Iraklis 1908
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
2
1
Iraklis
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
0 0
AEL
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
0
0
AEL
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
1 3
AEK Ateny
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
3
AEK
Toumba
PAOK Saloniki
1 0
AOK Kerkyra
Toumba
PAOK
1
0
Kerkyra
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
2 0
Ionikos Nikaias
Xanthi FC Arena
Xanthi
2
0
Ionikos
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
Panathinaikos Ateny
1 0
Olympiakos Pireus
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
1
0
Olympiakos
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
0 0
Aigaleo AO
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
0
Aigaleo
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
2 1
GS Ergotelis Heraklion
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
2
1
Ergotelis
Kolejka 10
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
5 0
AEL
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
5
0
AEL
Pankritio Stadion
GS Ergotelis Heraklion
0 1
Panathinaikos Ateny
Pankritio Stadion
Ergotelis
0
1
PAO
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
5 0
Apollon Pontou
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
5
0
Apollon Pontou
Ionikos Nikaias
1 1
Panionios GSS
Ionikos
1
1
Panionios
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
0 0
Aris Saloniki
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
0
0
Aris
Stadion Miejski Kerkyras
AOK Kerkyra
1 0
OFI 1925
Stadion Miejski Kerkyras
Kerkyra
1
0
OFI
Aigaleo AO
0 2
PAOK Saloniki
Aigaleo
0
2
PAOK
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
1 0
Atromitos Peristeri
Xanthi FC Arena
Xanthi
1
0
Atromitos
Kolejka 11
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
4 1
AOK Kerkyra
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
4
1
Kerkyra
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
0 4
Panathinaikos Ateny
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
0
4
PAO
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
0 2
AO Xanthi
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
2
Xanthi
AEL FC Arena
AEL
0 1
AE Iraklis 1908
AEL FC Arena
AEL
0
1
Iraklis
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
0 0
GS Ergotelis Heraklion
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
0
0
Ergotelis
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
1 0
Aigaleo AO
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
1
0
Aigaleo
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
2 3
Olympiakos Pireus
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
2
3
Olympiakos
Toumba
PAOK Saloniki
3 0
Ionikos Nikaias
Toumba
PAOK
3
0
Ionikos
Kolejka 12
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
1 0
PAOK Saloniki
Xanthi FC Arena
Xanthi
1
0
PAOK
Aigaleo AO
1 2
AEK Ateny
Aigaleo
1
2
AEK
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
1 0
AOK Kerkyra
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
1
0
Kerkyra
Pankritio Stadion
GS Ergotelis Heraklion
0 1
Aris Saloniki
Pankritio Stadion
Ergotelis
0
1
Aris
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
0 0
Atromitos Peristeri
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
0
Atromitos
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
Panathinaikos Ateny
3 2
Apollon Pontou
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
3
2
Apollon Pontou
Ionikos Nikaias
0 2
OFI 1925
Ionikos
0
2
OFI
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
4 0
AEL
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
4
0
AEL
Kolejka 13
Toumba
PAOK Saloniki
1 1
Panionios GSS
Toumba
PAOK
1
1
Panionios
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
2 0
Ionikos Nikaias
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
2
0
Ionikos
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
1 1
Apollon Pontou
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
1
1
Apollon Pontou
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
2 1
Aigaleo AO
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
2
1
Aigaleo
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
1 0
Panathinaikos Ateny
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
0
PAO
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
0 2
AO Xanthi
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
0
2
Xanthi
AEL FC Arena
AEL
2 1
GS Ergotelis Heraklion
AEL FC Arena
AEL
2
1
Ergotelis
Stadion Miejski Kerkyras
AOK Kerkyra
0 2
Olympiakos Pireus
Stadion Miejski Kerkyras
Kerkyra
0
2
Olympiakos
Kolejka 14
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
1 1
Aris Saloniki
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
1
1
Aris
Toumba
PAOK Saloniki
0 3
Atromitos Peristeri
Toumba
PAOK
0
3
Atromitos
Pankritio Stadion
GS Ergotelis Heraklion
1 1
AOK Kerkyra
Pankritio Stadion
Ergotelis
1
1
Kerkyra
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
3 2
Aigaleo AO
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
3
2
Aigaleo
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
Panathinaikos Ateny
1 0
AEL
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
1
0
AEL
Ionikos Nikaias
0 3
AE Iraklis 1908
Ionikos
0
3
Iraklis
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
0 0
AEK Ateny
Xanthi FC Arena
Xanthi
0
0
AEK
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 0
OFI 1925
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
0
OFI
Kolejka 15
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
1 1
Aris Saloniki
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
1
1
Aris
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
3 0
Ionikos Nikaias
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
3
0
Ionikos
Aigaleo AO
2 0
GS Ergotelis Heraklion
Aigaleo
2
0
Ergotelis
Stadion Miejski Kerkyras
AOK Kerkyra
3 1
Panathinaikos Ateny
Stadion Miejski Kerkyras
Kerkyra
3
1
PAO
AEL FC Arena
AEL
0 1
Apollon Pontou
AEL FC Arena
AEL
0
1
Apollon Pontou
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
1 0
PAOK Saloniki
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
1
0
PAOK
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
1 0
AO Xanthi
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
1
0
Xanthi
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
4 0
Panionios GSS
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
4
0
Panionios
Kolejka 16
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
1 1
AEL
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
1
AEL
Toumba
PAOK Saloniki
2 0
AEK Ateny
Toumba
PAOK
2
0
AEK
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
4 1
Atromitos Peristeri
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
4
1
Atromitos
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
1 0
AOK Kerkyra
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
1
0
Kerkyra
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
Panathinaikos Ateny
1 0
Aigaleo AO
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
1
0
Aigaleo
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
2 1
AE Iraklis 1908
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
2
1
Iraklis
Ionikos Nikaias
1 3
GS Ergotelis Heraklion
Ionikos
1
3
Ergotelis
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
0 0
Olympiakos Pireus
Xanthi FC Arena
Xanthi
0
0
Olympiakos
Kolejka 17
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
1 0
Panionios GSS
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
1
0
Panionios
Ionikos Nikaias
0 4
Panathinaikos Ateny
Ionikos
0
4
PAO
Aigaleo AO
2 0
Apollon Pontou
Aigaleo
2
0
Apollon Pontou
Stadion Miejski Kerkyras
AOK Kerkyra
1 1
Aris Saloniki
Stadion Miejski Kerkyras
Kerkyra
1
1
Aris
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
1 0
PAOK Saloniki
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
1
0
PAOK
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
3 1
OFI 1925
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
3
1
OFI
Pankritio Stadion
GS Ergotelis Heraklion
3 1
AO Xanthi
Pankritio Stadion
Ergotelis
3
1
Xanthi
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
2 2
AEL
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
2
2
AEL
Kolejka 18
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
1 0
Ionikos Nikaias
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
1
0
Ionikos
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
3 1
Aigaleo AO
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
3
1
Aigaleo
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
1 0
AE Iraklis 1908
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
1
0
Iraklis
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
3 0
Atromitos Peristeri
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
3
0
Atromitos
Toumba
PAOK Saloniki
2 3
Olympiakos Pireus
Toumba
PAOK
2
3
Olympiakos
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
0 0
Panathinaikos Ateny
Xanthi FC Arena
Xanthi
0
0
PAO
AEL FC Arena
AEL
2 2
AOK Kerkyra
AEL FC Arena
AEL
2
2
Kerkyra
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
2 0
GS Ergotelis Heraklion
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
2
0
Ergotelis
Kolejka 19
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
4 2
AOK Kerkyra
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
4
2
Kerkyra
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
1 1
AEK Ateny
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
1
1
AEK
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
0 0
Apollon Pontou
Xanthi FC Arena
Xanthi
0
0
Apollon Pontou
Aigaleo AO
1 2
AEL
Aigaleo
1
2
AEL
Pankritio Stadion
GS Ergotelis Heraklion
0 0
PAOK Saloniki
Pankritio Stadion
Ergotelis
0
0
PAOK
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
Panathinaikos Ateny
2 0
Panionios GSS
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
2
0
Panionios
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
4 1
OFI 1925
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
4
1
OFI
Ionikos Nikaias
0 1
Aris Saloniki
Ionikos
0
1
Aris
Kolejka 20
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
3 1
Apollon Pontou
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
3
1
Apollon Pontou
Toumba
PAOK Saloniki
2 1
Panathinaikos Ateny
Toumba
PAOK
2
1
PAO
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
3 3
Olympiakos Pireus
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
3
3
Olympiakos
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
2 3
Atromitos Peristeri
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
2
3
Atromitos
Stadion Miejski Kerkyras
AOK Kerkyra
3 0
Aigaleo AO
Stadion Miejski Kerkyras
Kerkyra
3
0
Aigaleo
AEL FC Arena
AEL
3 0
Ionikos Nikaias
AEL FC Arena
AEL
3
0
Ionikos
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
1 0
AO Xanthi
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
0
Xanthi
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
1 3
GS Ergotelis Heraklion
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
1
3
Ergotelis
Kolejka 21
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
2 0
AE Iraklis 1908
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
0
Iraklis
Ionikos Nikaias
0 0
AOK Kerkyra
Ionikos
0
0
Kerkyra
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
0 0
Aris Saloniki
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
0
Aris
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
3 1
PAOK Saloniki
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
3
1
PAOK
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
1 0
AEL
Xanthi FC Arena
Xanthi
1
0
AEL
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
1 1
Aigaleo AO
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
1
1
Aigaleo
Pankritio Stadion
GS Ergotelis Heraklion
0 0
AEK Ateny
Pankritio Stadion
Ergotelis
0
0
AEK
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
Panathinaikos Ateny
2 2
OFI 1925
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
2
2
OFI
Kolejka 22
AEL FC Arena
AEL
1 0
Panionios GSS
AEL FC Arena
AEL
1
0
Panionios
Stadion Miejski Kerkyras
AOK Kerkyra
0 0
AO Xanthi
Stadion Miejski Kerkyras
Kerkyra
0
0
Xanthi
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
2 0
Apollon Pontou
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
2
0
Apollon Pontou
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
0 1
GS Ergotelis Heraklion
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
0
1
Ergotelis
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
1 4
Panathinaikos Ateny
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
1
4
PAO
Toumba
PAOK Saloniki
1 0
Aris Saloniki
Toumba
PAOK
1
0
Aris
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
4 1
Atromitos Peristeri
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
4
1
Atromitos
Aigaleo AO
3 1
Ionikos Nikaias
Aigaleo
3
1
Ionikos
Kolejka 23
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
3 1
OFI 1925
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
3
1
OFI
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
1 0
Ionikos Nikaias
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
1
0
Ionikos
Pankritio Stadion
GS Ergotelis Heraklion
1 2
Olympiakos Pireus
Pankritio Stadion
Ergotelis
1
2
Olympiakos
Toumba
PAOK Saloniki
1 3
AEL
Toumba
PAOK
1
3
AEL
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
Panathinaikos Ateny
3 0
AE Iraklis 1908
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
3
0
Iraklis
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
3 1
AOK Kerkyra
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
3
1
Kerkyra
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
1 2
AEK Ateny
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
1
2
AEK
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
0 0
Aigaleo AO
Xanthi FC Arena
Xanthi
0
0
Aigaleo
Kolejka 24
Ionikos Nikaias
0 2
AO Xanthi
Ionikos
0
2
Xanthi
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
0 1
Panathinaikos Ateny
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
0
1
PAO
Pankritio Stadion
GS Ergotelis Heraklion
1 0
Atromitos Peristeri
Pankritio Stadion
Ergotelis
1
0
Atromitos
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
3 1
Aris Saloniki
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
3
1
Aris
Aigaleo AO
0 2
Panionios GSS
Aigaleo
0
2
Panionios
Stadion Miejski Kerkyras
AOK Kerkyra
0 0
PAOK Saloniki
Stadion Miejski Kerkyras
Kerkyra
0
0
PAOK
AEL FC Arena
AEL
1 2
OFI 1925
AEL FC Arena
AEL
1
2
OFI
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
0 1
Apollon Pontou
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
0
1
Apollon Pontou
Kolejka 25
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
2 0
Ionikos Nikaias
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
2
0
Ionikos
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
Panathinaikos Ateny
0 1
GS Ergotelis Heraklion
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
0
1
Ergotelis
Toumba
PAOK Saloniki
2 0
Aigaleo AO
Toumba
PAOK
2
0
Aigaleo
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
3 3
AO Xanthi
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
3
3
Xanthi
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI 1925
3 4
AOK Kerkyra
Stadion im. Theodorosa Vardinogiannisa (Genti Koule)
OFI
3
4
Kerkyra
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
1 2
Olympiakos Pireus
Stadion Apollona Kalamarias
Apollon Pontou
1
2
Olympiakos
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
1 0
AE Iraklis 1908
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
0
Iraklis
AEL FC Arena
AEL
0 1