Alpha Ethniki

2009-2010
Sezon zasadniczy
Play-off

#
Klub
M
Z
R
P
Br.+
Br.-
Br.+/-
Pkt
1
p z z z z
30
22
4
4
54
17
37
70
2
z r z r z
30
19
7
4
47
18
29
64
3
p p p z z
30
19
5
6
41
16
25
62
4
p z r r z
30
15
8
7
43
31
12
53
5
r r z p p
30
12
10
8
35
28
7
46
6
r p r p r
30
10
9
11
31
32
-1
39
7
r p p p z
30
10
8
12
34
36
-2
38
8
z z r z p
30
10
7
13
31
42
-11
37
9
z r r p r
30
9
10
11
34
35
-1
37
10
z z z p p
30
10
7
13
39
41
-2
37
11
r p z z p
30
9
9
12
37
41
-4
36
12
p z p z p
30
10
6
14
29
36
-7
36
13
p r z z z
30
10
5
15
27
36
-9
35
14
z z p r z
30
9
7
14
31
44
-13
34
15
r z p p p
30
7
7
16
27
46
-19
28
16
p p p p p
30
3
3
24
21
62
-41
12
- mistrzostwo
- play-off
- spadek do Football League
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Kolejka 1
Pankritio Stadion
GS Ergotelis Heraklion
0 3
Panathinaikos Ateny
Pankritio Stadion
Ergotelis
0
3
PAO
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
0 1
AO Kavala
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
0
1
Kavala
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
1 2
Olympiakos Pireus
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
1
2
Olympiakos
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
1 0
Atromitos Peristeri
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
0
Atromitos
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
0 0
PAOK Saloniki
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
0
PAOK
Panthrakikos Komotini
1 2
AE Iraklis 1908
Panthrakikos
1
2
Iraklis
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
1 1
PAS Giannina
Xanthi FC Arena
Xanthi
1
1
PAS
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras Tripolis
0 0
AEL
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
0
0
AEL
Kolejka 2
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
Panathinaikos Ateny
1 0
AO Xanthi
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
1
0
Xanthi
Zosimades
PAS Giannina
2 0
Panthrakikos Komotini
Zosimades
PAS
2
0
Panthrakikos
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 1
GS Ergotelis Heraklion
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
1
Ergotelis
AO Kavala
0 1
Asteras Tripolis
Kavala
0
1
Asteras
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
2 2
Aris Saloniki
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
2
2
Aris
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
0 1
AEK Ateny
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
0
1
AEK
Toumba
PAOK Saloniki
3 0
APO Levadiakos
Toumba
PAOK
3
0
Levadiakos
AEL FC Arena
AEL
0 2
Olympiakos Pireus
AEL FC Arena
AEL
0
2
Olympiakos
Kolejka 3
Pankritio Stadion
GS Ergotelis Heraklion
1 0
AO Xanthi
Pankritio Stadion
Ergotelis
1
0
Xanthi
Panthrakikos Komotini
0 1
Panathinaikos Ateny
Panthrakikos
0
1
PAO
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras Tripolis
1 1
PAOK Saloniki
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
1
1
PAOK
AEL FC Arena
AEL
2 2
Atromitos Peristeri
AEL FC Arena
AEL
2
2
Atromitos
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
1 0
PAS Giannina
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
0
PAS
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
1 0
AE Iraklis 1908
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
1
0
Iraklis
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
0 0
AO Kavala
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
0
0
Kavala
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
1 0
Panionios GSS
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
1
0
Panionios
Kolejka 4
Toumba
PAOK Saloniki
1 2
Olympiakos Pireus
Toumba
PAOK
1
2
Olympiakos
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
2 1
AEL
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
2
1
AEL
AO Kavala
2 1
Atromitos Peristeri
Kavala
2
1
Atromitos
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
1 0
Panthrakikos Komotini
Xanthi FC Arena
Xanthi
1
0
Panthrakikos
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 3
Asteras Tripolis
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
3
Asteras
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
2 2
GS Ergotelis Heraklion
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
2
2
Ergotelis
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
Panathinaikos Ateny
2 1
Aris Saloniki
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
2
1
Aris
Zosimades
PAS Giannina
1 1
AEK Ateny
Zosimades
PAS
1
1
AEK
Kolejka 5
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
0 1
Panathinaikos Ateny
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
0
1
PAO
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
1 0
Panionios GSS
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
1
0
Panionios
Pankritio Stadion
GS Ergotelis Heraklion
4 0
Panthrakikos Komotini
Pankritio Stadion
Ergotelis
4
0
Panthrakikos
AO Kavala
1 0
AE Iraklis 1908
Kavala
1
0
Iraklis
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras Tripolis
2 1
APO Levadiakos
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
2
1
Levadiakos
AEL FC Arena
AEL
0 0
PAS Giannina
AEL FC Arena
AEL
0
0
PAS
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
1 0
AO Xanthi
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
0
Xanthi
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
0 0
PAOK Saloniki
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
0
0
PAOK
Kolejka 6
Toumba
PAOK Saloniki
1 0
AE Iraklis 1908
Toumba
PAOK
1
0
Iraklis
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
0 3
Olympiakos Pireus
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
0
3
Olympiakos
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
Panathinaikos Ateny
4 0
AEL
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
4
0
AEL
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
2 1
Atromitos Peristeri
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
2
1
Atromitos
Zosimades
PAS Giannina
2 1
AO Kavala
Zosimades
PAS
2
1
Kavala
Panthrakikos Komotini
1 1
Aris Saloniki
Panthrakikos
1
1
Aris
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
1 0
AEK Ateny
Xanthi FC Arena
Xanthi
1
0
AEK
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras Tripolis
2 4
GS Ergotelis Heraklion
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
2
4
Ergotelis
Kolejka 7
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
3 0
Asteras Tripolis
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
3
0
Asteras
AEL FC Arena
AEL
2 0
AO Xanthi
AEL FC Arena
AEL
2
0
Xanthi
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
3 2
Panthrakikos Komotini
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
3
2
Panthrakikos
Toumba
PAOK Saloniki
2 0
PAS Giannina
Toumba
PAOK
2
0
PAS
Pankritio Stadion
GS Ergotelis Heraklion
0 0
Aris Saloniki
Pankritio Stadion
Ergotelis
0
0
Aris
AO Kavala
2 2
Panathinaikos Ateny
Kavala
2
2
PAO
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
0 2
Panionios GSS
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
0
2
Panionios
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
3 0
APO Levadiakos
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
3
0
Levadiakos
Kolejka 8
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
1 1
AEK Ateny
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
1
AEK
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
2 1
AO Kavala
Xanthi FC Arena
Xanthi
2
1
Kavala
Panthrakikos Komotini
1 3
AEL
Panthrakikos
1
3
AEL
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
3 1
PAS Giannina
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
3
1
PAS
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras Tripolis
1 2
Atromitos Peristeri
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
1
2
Atromitos
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
Panathinaikos Ateny
2 1
PAOK Saloniki
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
2
1
PAOK
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
1 0
AE Iraklis 1908
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
1
0
Iraklis
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
2 1
GS Ergotelis Heraklion
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
1
Ergotelis
Kolejka 9
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
Panathinaikos Ateny
2 1
Panionios GSS
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
2
1
Panionios
AO Kavala
3 0
Panthrakikos Komotini
Kavala
3
0
Panthrakikos
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
1 0
Asteras Tripolis
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
1
0
Asteras
AEL FC Arena
AEL
2 2
Aris Saloniki
AEL FC Arena
AEL
2
2
Aris
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
0 1
Olympiakos Pireus
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
0
1
Olympiakos
Toumba
PAOK Saloniki
1 0
AO Xanthi
Toumba
PAOK
1
0
Xanthi
Pankritio Stadion
GS Ergotelis Heraklion
2 2
AEK Ateny
Pankritio Stadion
Ergotelis
2
2
AEK
Zosimades
PAS Giannina
1 1
APO Levadiakos
Zosimades
PAS
1
1
Levadiakos
Kolejka 10
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
0 0
AO Kavala
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
0
0
Kavala
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras Tripolis
3 0
PAS Giannina
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
3
0
PAS
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
3 1
AEL
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
3
1
AEL
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
0 0
GS Ergotelis Heraklion
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
0
0
Ergotelis
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
1 1
AE Iraklis 1908
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
1
1
Iraklis
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
0 2
Panathinaikos Ateny
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
0
2
PAO
Panthrakikos Komotini
1 2
PAOK Saloniki
Panthrakikos
1
2
PAOK
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
1 2
Panionios GSS
Xanthi FC Arena
Xanthi
1
2
Panionios
Kolejka 11
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
3 1
Panthrakikos Komotini
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
3
1
Panthrakikos
Zosimades
PAS Giannina
2 2
Olympiakos Pireus
Zosimades
PAS
2
2
Olympiakos
Pankritio Stadion
GS Ergotelis Heraklion
0 0
AEL
Pankritio Stadion
Ergotelis
0
0
AEL
Toumba
PAOK Saloniki
4 1
Aris Saloniki
Toumba
PAOK
4
1
Aris
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
Panathinaikos Ateny
1 1
Asteras Tripolis
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
1
1
Asteras
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
1 0
APO Levadiakos
Xanthi FC Arena
Xanthi
1
0
Levadiakos
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
2 2
Atromitos Peristeri
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
2
2
Atromitos
AO Kavala
2 1
AEK Ateny
Kavala
2
1
AEK
Kolejka 12
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
2 1
PAS Giannina
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
2
1
PAS
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
2 0
Panathinaikos Ateny
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
0
PAO
Panthrakikos Komotini
0 2
APO Levadiakos
Panthrakikos
0
2
Levadiakos
AEL FC Arena
AEL
1 0
AO Kavala
AEL FC Arena
AEL
1
0
Kavala
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
1 1
Panionios GSS
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
1
Panionios
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras Tripolis
0 0
AO Xanthi
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
0
0
Xanthi
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
0 2
GS Ergotelis Heraklion
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
0
2
Ergotelis
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
1 0
PAOK Saloniki
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
1
0
PAOK
Kolejka 13
Panthrakikos Komotini
0 0
Asteras Tripolis
Panthrakikos
0
0
Asteras
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
0 1
Olympiakos Pireus
Xanthi FC Arena
Xanthi
0
1
Olympiakos
Toumba
PAOK Saloniki
1 0
AEL
Toumba
PAOK
1
0
AEL
Pankritio Stadion
GS Ergotelis Heraklion
1 0
AO Kavala
Pankritio Stadion
Ergotelis
1
0
Kavala
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
0 2
Aris Saloniki
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
0
2
Aris
Zosimades
PAS Giannina
2 3
AE Iraklis 1908
Zosimades
PAS
2
3
Iraklis
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
3 1
AEK Ateny
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
3
1
AEK
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
Panathinaikos Ateny
3 1
Atromitos Peristeri
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
3
1
Atromitos
Kolejka 14
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
0 1
Panathinaikos Ateny
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
0
1
PAO
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
3 2
APO Levadiakos
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
3
2
Levadiakos
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
1 0
AO Xanthi
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
1
0
Xanthi
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
3 0
Panthrakikos Komotini
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
3
0
Panthrakikos
Zosimades
PAS Giannina
1 0
GS Ergotelis Heraklion
Zosimades
PAS
1
0
Ergotelis
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
0 1
Asteras Tripolis
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
0
1
Asteras
AEL FC Arena
AEL
2 2
Panionios GSS
AEL FC Arena
AEL
2
2
Panionios
AO Kavala
0 0
PAOK Saloniki
Kavala
0
0
PAOK
Kolejka 15
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
1 2
AO Kavala
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
1
2
Kavala
Pankritio Stadion
GS Ergotelis Heraklion
0 2
PAOK Saloniki
Pankritio Stadion
Ergotelis
0
2
PAOK
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
3 0
AEL
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
3
0
AEL
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
1 0
Olympiakos Pireus
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
1
0
Olympiakos
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
Panathinaikos Ateny
4 0
PAS Giannina
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
4
0
PAS
Panthrakikos Komotini
0 3
Atromitos Peristeri
Panthrakikos
0
3
Atromitos
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras Tripolis
2 0
AEK Ateny
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
2
0
AEK
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
4 3
AE Iraklis 1908
Xanthi FC Arena
Xanthi
4
3
Iraklis
Kolejka 16
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
1 2
AEK Ateny
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
1
2
AEK
Toumba
PAOK Saloniki
1 0
Panionios GSS
Toumba
PAOK
1
0
Panionios
Zosimades
PAS Giannina
0 0
AO Xanthi
Zosimades
PAS
0
0
Xanthi
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
Panathinaikos Ateny
4 1
GS Ergotelis Heraklion
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
4
1
Ergotelis
AO Kavala
2 2
APO Levadiakos
Kavala
2
2
Levadiakos
AEL FC Arena
AEL
1 0
Asteras Tripolis
AEL FC Arena
AEL
1
0
Asteras
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
3 1
Panthrakikos Komotini
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
3
1
Panthrakikos
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
0 3
Aris Saloniki
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
0
3
Aris
Kolejka 17
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
4 2
AE Iraklis 1908
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
4
2
Iraklis
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
0 2
PAOK Saloniki
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
0
2
PAOK
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
2 1
AEL
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
1
AEL
Pankritio Stadion
GS Ergotelis Heraklion
0 0
Panionios GSS
Pankritio Stadion
Ergotelis
0
0
Panionios
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
3 3
Atromitos Peristeri
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
3
3
Atromitos
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras Tripolis
1 0
AO Kavala
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
1
0
Kavala
Panthrakikos Komotini
1 2
PAS Giannina
Panthrakikos
1
2
PAS
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
1 2
Panathinaikos Ateny
Xanthi FC Arena
Xanthi
1
2
PAO
Kolejka 18
Zosimades
PAS Giannina
0 1
Aris Saloniki
Zosimades
PAS
0
1
Aris
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
Panathinaikos Ateny
2 0
Panthrakikos Komotini
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
2
0
Panthrakikos
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
1 0
GS Ergotelis Heraklion
Xanthi FC Arena
Xanthi
1
0
Ergotelis
AO Kavala
0 0
Olympiakos Pireus
Kavala
0
0
Olympiakos
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
1 1
AEK Ateny
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
1
1
AEK
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
2 1
AEL
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
2
1
AEL
Toumba
PAOK Saloniki
1 0
Asteras Tripolis
Toumba
PAOK
1
0
Asteras
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
2 2
APO Levadiakos
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
2
2
Levadiakos
Kolejka 19
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
0 0
Panathinaikos Ateny
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
0
0
PAO
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras Tripolis
2 0
Panionios GSS
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
2
0
Panionios
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
3 1
PAS Giannina
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
3
1
PAS
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
2 0
AO Kavala
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
2
0
Kavala
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
0 1
PAOK Saloniki
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
0
1
PAOK
Pankritio Stadion
GS Ergotelis Heraklion
1 0
APO Levadiakos
Pankritio Stadion
Ergotelis
1
0
Levadiakos
Panthrakikos Komotini
1 1
AO Xanthi
Panthrakikos
1
1
Xanthi
AEL FC Arena
AEL
2 1
AE Iraklis 1908
AEL FC Arena
AEL
2
1
Iraklis
Kolejka 20
Toumba
PAOK Saloniki
1 0
Atromitos Peristeri
Toumba
PAOK
1
0
Atromitos
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
1 0
AO Kavala
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
1
0
Kavala
Panthrakikos Komotini
3 2
GS Ergotelis Heraklion
Panthrakikos
3
2
Ergotelis
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
2 1
Aris Saloniki
Xanthi FC Arena
Xanthi
2
1
Aris
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
Panathinaikos Ateny
1 1
AEK Ateny
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
1
1
AEK
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
1 0
Asteras Tripolis
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
1
0
Asteras
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
0 1
Olympiakos Pireus
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
1
Olympiakos
Zosimades
PAS Giannina
2 0
AEL
Zosimades
PAS
2
0
AEL
Kolejka 21
Pankritio Stadion
GS Ergotelis Heraklion
4 3
Asteras Tripolis
Pankritio Stadion
Ergotelis
4
3
Asteras
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
5 1
APO Levadiakos
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
5
1
Levadiakos
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
1 0
Panionios GSS
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
1
0
Panionios
AO Kavala
1 0
PAS Giannina
Kavala
1
0
PAS
AEL FC Arena
AEL
0 3
Panathinaikos Ateny
AEL FC Arena
AEL
0
3
PAO
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
3 1
AO Xanthi
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
3
1
Xanthi
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
0 2
Panthrakikos Komotini
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
0
2
Panthrakikos
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
1 1
PAOK Saloniki
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
1
1
PAOK
Kolejka 22
Zosimades
PAS Giannina
0 1
PAOK Saloniki
Zosimades
PAS
0
1
PAOK
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
Panathinaikos Ateny
0 2
AO Kavala
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
0
2
Kavala
Panthrakikos Komotini
1 2
AEK Ateny
Panthrakikos
1
2
AEK
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
0 1
AEL
Xanthi FC Arena
Xanthi
0
1
AEL
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras Tripolis
1 3
Olympiakos Pireus
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
1
3
Olympiakos
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
2 1
GS Ergotelis Heraklion
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
2
1
Ergotelis
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
1 1
Atromitos Peristeri
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
1
1
Atromitos
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
0 0
AE Iraklis 1908
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
0
Iraklis
Kolejka 23
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
1 0
Aris Saloniki
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
1
0
Aris
AEL FC Arena
AEL
0 2
Panthrakikos Komotini
AEL FC Arena
AEL
0
2
Panthrakikos
AO Kavala
2 1
AO Xanthi
Kavala
2
1
Xanthi
Zosimades
PAS Giannina
2 3
Panionios GSS
Zosimades
PAS
2
3
Panionios
Toumba
PAOK Saloniki
2 1
Panathinaikos Ateny
Toumba
PAOK
2
1
PAO
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
1 1
APO Levadiakos
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
1
1
Levadiakos
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos Peristeri
0 0
Asteras Tripolis
Stadion Miejski Peristeri
Atromitos
0
0
Asteras
Pankritio Stadion
GS Ergotelis Heraklion
1 1
Olympiakos Pireus
Pankritio Stadion
Ergotelis
1
1
Olympiakos
Kolejka 24
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris Saloniki
2 0
AEL
Stadion im. Kleanthisa Vikelidisa
Aris
2
0
AEL
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK Ateny
1 0
GS Ergotelis Heraklion
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
AEK
1
0
Ergotelis
Stadion Miejski Livadeias
APO Levadiakos
4 1
PAS Giannina
Stadion Miejski Livadeias
Levadiakos
4
1
PAS
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos Pireus
2 0
Atromitos Peristeri
Stadion im. Giorgosa Karaiskakisa
Olympiakos
2
0
Atromitos
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
0 2
Panathinaikos Ateny
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
0
2
PAO
Panthrakikos Komotini
1 3
AO Kavala
Panthrakikos
1
3
Kavala
Xanthi FC Arena
AO Xanthi
0 3
PAOK Saloniki
Xanthi FC Arena
Xanthi
0
3
PAOK
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras Tripolis
0 4
AE Iraklis 1908
Stadion im. Theodorosa Kolokotronisa
Asteras
0
4
Iraklis
Kolejka 25
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
AE Iraklis 1908
1 0
Olympiakos Pireus
Stadion Narodowy Kaftanzoglio
Iraklis
1
0
Olympiakos
Pankritio Stadion
GS Ergotelis Heraklion
1 1
Atromitos Peristeri
Pankritio Stadion
Ergotelis
1
1
Atromitos
Stadion Nea Smyrnis
Panionios GSS
3 0
AO Xanthi
Stadion Nea Smyrnis
Panionios
3
0
Xanthi
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
Panathinaikos Ateny
3 0
APO Levadiakos
Stadion Olimpijski im. Spyrosa Louisa (OAKA)
PAO
3
0
Levadiakos
Zosimades
PAS Giannina
1 0
Asteras Tripolis
Zosimades
PAS
1
0
Asteras
AO Kavala
1 1
Aris Saloniki
Kavala
1
1
Aris
AEL FC Arena
AEL
1 0
AEK Ateny
AEL FC Arena
AEL
1
0
AEK