Alpha Ethniki

2009-2010
Sezon zasadniczy
Play-off

#
Klub
M
Z
R
P
Br.+
Br.-
Br.+/-
Pkt
1
30
22
4
4
54
17
37
70
2
30
19
7
4
47
18
29
64
3
PAOK Saloniki
p p p z z
30
19
5
6
41
16
25
62
4
AEK Ateny
p z r r z
30
15
8
7
43
31
12
53
5
Aris Saloniki
r r z p p
30
12
10
8
35
28
7
46
6
AO Kavala
r p r p r
30
10
9
11
31
32
-1
39
7
30
10
8
12
34
36
-2
38
8
AEL
z z r z p
30
10
7
13
31
42
-11
37
9
Panionios GSS
z r r p r
30
9
10
11
34
35
-1
37
10
Iraklis FC
z z z p p
30
10
7
13
39
41
-2
37
11
30
9
9
12
37
41
-4
36
12
30
10
6
14
29
36
-7
36
13
AO Xanthi
p r z z z
30
10
5
15
27
36
-9
35
14
30
9
7
14
31
44
-13
34
15
PAS Giannina
r z p p p
30
7
7
16
27
46
-19
28
16
30
3
3
24
21
62
-41
12
- mistrzostwo
- play-off
- spadek do Football League
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Kolejka 1
GS Ergotelis Heraklion
0 3
Panathinaikos Ateny
APO Levadiakos
0 1
AO Kavala
AEK Ateny
1 2
Olympiakos Pireus
Aris Saloniki
1 0
Atromitos Peristeri
Panionios GSS
0 0
PAOK Saloniki
Panthrakikos Komotini
1 2
Iraklis FC
AO Xanthi
1 1
PAS Giannina
Asteras Tripolis
0 0
AEL
Kolejka 2
Panathinaikos Ateny
1 0
AO Xanthi
PAS Giannina
2 0
Panthrakikos Komotini
Panionios GSS
1 1
GS Ergotelis Heraklion
AO Kavala
0 1
Asteras Tripolis
Iraklis FC
2 2
Aris Saloniki
Atromitos Peristeri
0 1
AEK Ateny
PAOK Saloniki
3 0
APO Levadiakos
AEL
0 2
Olympiakos Pireus
Kolejka 3
GS Ergotelis Heraklion
1 0
AO Xanthi
Panthrakikos Komotini
0 1
Panathinaikos Ateny
Asteras Tripolis
1 1
PAOK Saloniki
AEL
2 2
Atromitos Peristeri
Aris Saloniki
1 0
PAS Giannina
AEK Ateny
1 0
Iraklis FC
Olympiakos Pireus
0 0
AO Kavala
APO Levadiakos
1 0
Panionios GSS
Kolejka 4
PAOK Saloniki
1 2
Olympiakos Pireus
Iraklis FC
2 1
AEL
AO Kavala
2 1
Atromitos Peristeri
AO Xanthi
1 0
Panthrakikos Komotini
Panionios GSS
1 3
Asteras Tripolis
APO Levadiakos
2 2
GS Ergotelis Heraklion
Panathinaikos Ateny
2 1
Aris Saloniki
PAS Giannina
1 1
AEK Ateny
Kolejka 5
AEK Ateny
0 1
Panathinaikos Ateny
Olympiakos Pireus
1 0
Panionios GSS
GS Ergotelis Heraklion
4 0
Panthrakikos Komotini
AO Kavala
1 0
Iraklis FC
Asteras Tripolis
2 1
APO Levadiakos
AEL
0 0
PAS Giannina
Aris Saloniki
1 0
AO Xanthi
Atromitos Peristeri
0 0
PAOK Saloniki
Kolejka 6
PAOK Saloniki
1 0
Iraklis FC
APO Levadiakos
0 3
Olympiakos Pireus
Panathinaikos Ateny
4 0
AEL
Panionios GSS
2 1
Atromitos Peristeri
PAS Giannina
2 1
AO Kavala
Panthrakikos Komotini
1 1
Aris Saloniki
AO Xanthi
1 0
AEK Ateny
Asteras Tripolis
2 4
GS Ergotelis Heraklion
Kolejka 7
Olympiakos Pireus
3 0
Asteras Tripolis
AEL
2 0
AO Xanthi
AEK Ateny
3 2
Panthrakikos Komotini
PAOK Saloniki
2 0
PAS Giannina
GS Ergotelis Heraklion
0 0
Aris Saloniki
AO Kavala
2 2
Panathinaikos Ateny
Iraklis FC
0 2
Panionios GSS
Atromitos Peristeri
3 0
APO Levadiakos
Kolejka 8
Aris Saloniki
1 1
AEK Ateny
AO Xanthi
2 1
AO Kavala
Panthrakikos Komotini
1 3
AEL
Panionios GSS
3 1
PAS Giannina
Asteras Tripolis
1 2
Atromitos Peristeri
Panathinaikos Ateny
2 1
PAOK Saloniki
APO Levadiakos
1 0
Iraklis FC
Olympiakos Pireus
2 1
GS Ergotelis Heraklion
Kolejka 9
Panathinaikos Ateny
2 1
Panionios GSS
AO Kavala
3 0
Panthrakikos Komotini
Iraklis FC
1 0
Asteras Tripolis
AEL
2 2
Aris Saloniki
Atromitos Peristeri
0 1
Olympiakos Pireus
PAOK Saloniki
1 0
AO Xanthi
GS Ergotelis Heraklion
2 2
AEK Ateny
PAS Giannina
1 1
APO Levadiakos
Kolejka 10
Aris Saloniki
0 0
AO Kavala
Asteras Tripolis
3 0
PAS Giannina
AEK Ateny
3 1
AEL
Atromitos Peristeri
0 0
GS Ergotelis Heraklion
Olympiakos Pireus
1 1
Iraklis FC
APO Levadiakos
0 2
Panathinaikos Ateny
Panthrakikos Komotini
1 2
PAOK Saloniki
AO Xanthi
1 2
Panionios GSS
Kolejka 11
Panionios GSS
3 1
Panthrakikos Komotini
PAS Giannina
2 2
Olympiakos Pireus
GS Ergotelis Heraklion
0 0
AEL
PAOK Saloniki
4 1
Aris Saloniki
Panathinaikos Ateny
1 1
Asteras Tripolis
AO Xanthi
1 0
APO Levadiakos
Iraklis FC
2 2
Atromitos Peristeri
AO Kavala
2 1
AEK Ateny
Kolejka 12
Atromitos Peristeri
2 1
PAS Giannina
Olympiakos Pireus
2 0
Panathinaikos Ateny
Panthrakikos Komotini
0 2
APO Levadiakos
AEL
1 0
AO Kavala
Aris Saloniki
1 1
Panionios GSS
Asteras Tripolis
0 0
AO Xanthi
Iraklis FC
0 2
GS Ergotelis Heraklion
AEK Ateny
1 0
PAOK Saloniki
Kolejka 13
Panthrakikos Komotini
0 0
Asteras Tripolis
AO Xanthi
0 1
Olympiakos Pireus
PAOK Saloniki
1 0
AEL
GS Ergotelis Heraklion
1 0
AO Kavala
APO Levadiakos
0 2
Aris Saloniki
PAS Giannina
2 3
Iraklis FC
Panionios GSS
3 1
AEK Ateny
Panathinaikos Ateny
3 1
Atromitos Peristeri
Kolejka 14
Iraklis FC
0 1
Panathinaikos Ateny
AEK Ateny
3 2
APO Levadiakos
Atromitos Peristeri
1 0
AO Xanthi
Olympiakos Pireus
3 0
Panthrakikos Komotini
PAS Giannina
1 0
GS Ergotelis Heraklion
Aris Saloniki
0 1
Asteras Tripolis
AEL
2 2
Panionios GSS
AO Kavala
0 0
PAOK Saloniki
Kolejka 15
Panionios GSS
1 2
AO Kavala
GS Ergotelis Heraklion
0 2
PAOK Saloniki
APO Levadiakos
3 0
AEL
Aris Saloniki
1 0
Olympiakos Pireus
Panathinaikos Ateny
4 0
PAS Giannina
Panthrakikos Komotini
0 3
Atromitos Peristeri
Asteras Tripolis
2 0
AEK Ateny
AO Xanthi
4 3
Iraklis FC
Kolejka 16
Olympiakos Pireus
1 2
AEK Ateny
PAOK Saloniki
1 0
Panionios GSS
PAS Giannina
0 0
AO Xanthi
Panathinaikos Ateny
4 1
GS Ergotelis Heraklion
AO Kavala
2 2
APO Levadiakos
AEL
1 0
Asteras Tripolis
Iraklis FC
3 1
Panthrakikos Komotini
Atromitos Peristeri
0 3
Aris Saloniki
Kolejka 17
Aris Saloniki
4 2
Iraklis FC
APO Levadiakos
0 2
PAOK Saloniki
Olympiakos Pireus
2 1
AEL
GS Ergotelis Heraklion
0 0
Panionios GSS
AEK Ateny
3 3
Atromitos Peristeri
Asteras Tripolis
1 0
AO Kavala
Panthrakikos Komotini
1 2
PAS Giannina
AO Xanthi
1 2
Panathinaikos Ateny
Kolejka 18
PAS Giannina
0 1
Aris Saloniki
Panathinaikos Ateny
2 0
Panthrakikos Komotini
AO Xanthi
1 0
GS Ergotelis Heraklion
AO Kavala
0 0
Olympiakos Pireus
Iraklis FC
1 1
AEK Ateny
Atromitos Peristeri
2 1
AEL
PAOK Saloniki
1 0
Asteras Tripolis
Panionios GSS
2 2
APO Levadiakos
Kolejka 19
Aris Saloniki
0 0
Panathinaikos Ateny
Asteras Tripolis
2 0
Panionios GSS
AEK Ateny
3 1
PAS Giannina
Atromitos Peristeri
2 0
AO Kavala
Olympiakos Pireus
0 1
PAOK Saloniki
GS Ergotelis Heraklion
1 0
APO Levadiakos
Panthrakikos Komotini
1 1
AO Xanthi
AEL
2 1
Iraklis FC
Kolejka 20
PAOK Saloniki
1 0
Atromitos Peristeri
Iraklis FC
1 0
AO Kavala
Panthrakikos Komotini
3 2
GS Ergotelis Heraklion
AO Xanthi
2 1
Aris Saloniki
Panathinaikos Ateny
1 1
AEK Ateny
APO Levadiakos
1 0
Asteras Tripolis
Panionios GSS
0 1
Olympiakos Pireus
PAS Giannina
2 0
AEL
Kolejka 21
GS Ergotelis Heraklion
4 3
Asteras Tripolis
Olympiakos Pireus
5 1
APO Levadiakos
Atromitos Peristeri
1 0
Panionios GSS
AO Kavala
1 0
PAS Giannina
AEL
0 3
Panathinaikos Ateny
AEK Ateny
3 1
AO Xanthi
Aris Saloniki
0 2
Panthrakikos Komotini
Iraklis FC
1 1
PAOK Saloniki
Kolejka 22
PAS Giannina
0 1
PAOK Saloniki
Panathinaikos Ateny
0 2
AO Kavala
Panthrakikos Komotini
1 2
AEK Ateny
AO Xanthi
0 1
AEL
Asteras Tripolis
1 3
Olympiakos Pireus
Aris Saloniki
2 1
GS Ergotelis Heraklion
APO Levadiakos
1 1
Atromitos Peristeri
Panionios GSS
0 0
Iraklis FC
Kolejka 23
AEK Ateny
1 0
Aris Saloniki
AEL
0 2
Panthrakikos Komotini
AO Kavala
2 1
AO Xanthi
PAS Giannina
2 3
Panionios GSS
PAOK Saloniki
2 1
Panathinaikos Ateny
Iraklis FC
1 1
APO Levadiakos
Atromitos Peristeri
0 0
Asteras Tripolis
GS Ergotelis Heraklion
1 1
Olympiakos Pireus
Kolejka 24
Aris Saloniki
2 0
AEL
AEK Ateny
1 0
GS Ergotelis Heraklion
APO Levadiakos
4 1
PAS Giannina
Olympiakos Pireus
2 0
Atromitos Peristeri
Panionios GSS
0 2
Panathinaikos Ateny
Panthrakikos Komotini
1 3
AO Kavala
AO Xanthi
0 3
PAOK Saloniki
Asteras Tripolis
0 4
Iraklis FC
Kolejka 25
Iraklis FC
1 0
Olympiakos Pireus
GS Ergotelis Heraklion
1 1
Atromitos Peristeri
Panionios GSS
3 0
AO Xanthi
Panathinaikos Ateny
3 0
APO Levadiakos
PAS Giannina
1 0
Asteras Tripolis
AO Kavala
1 1
Aris Saloniki
AEL
1 0
AEK Ateny
PAOK Saloniki
3 0
Panthrakikos Komotini
Kolejka 26
Asteras Tripolis
0 1
Panathinaikos Ateny
Panthrakikos Komotini
0 1
Panionios GSS
Olympiakos Pireus
2 2
PAS Giannina
APO Levadiakos
2 1
AO Xanthi
AEL
1 0
GS Ergotelis Heraklion
AEK Ateny
3 0
AO Kavala
Aris Saloniki
2 0
PAOK Saloniki
Atromitos Peristeri
2 1
Iraklis FC
Kolejka 27
AO Xanthi
2 0
Asteras Tripolis
AO Kavala
3 3
AEL
PAOK Saloniki
0 1
AEK Ateny
APO Levadiakos
2 0
Panthrakikos Komotini
GS Ergotelis Heraklion
1 3
Iraklis FC
Panionios GSS
1 1
Aris Saloniki
PAS Giannina
1 0
Atromitos Peristeri
Panathinaikos Ateny
0 1
Olympiakos Pireus
Kolejka 28
AO Kavala
1 3
GS Ergotelis Heraklion
Asteras Tripolis
3 1
Panthrakikos Komotini
AEL
2 1
PAOK Saloniki
Iraklis FC
2 0
PAS Giannina
AEK Ateny
1 1
Panionios GSS
Aris Saloniki
1 0
APO Levadiakos
Atromitos Peristeri
0 3
Panathinaikos Ateny
Olympiakos Pireus
0 0
AO Xanthi
Kolejka 29
Panathinaikos Ateny
2 0
Iraklis FC
Panionios GSS
0 3
AEL
AO Xanthi
2 1
Atromitos Peristeri
Asteras Tripolis
2 1
Aris Saloniki
PAOK Saloniki
1 0
AO Kavala
APO Levadiakos
0 0
AEK Ateny
GS Ergotelis Heraklion
3 1
PAS Giannina
Panthrakikos Komotini
0 2
Olympiakos Pireus
Kolejka 30
AEK Ateny
2 0
Asteras Tripolis
Atromitos Peristeri
3 1
Panthrakikos Komotini
PAOK Saloniki
4 1
GS Ergotelis Heraklion
Olympiakos Pireus
2 1
Aris Saloniki
PAS Giannina
0 1
Panathinaikos Ateny
Iraklis FC
2 4
AO Xanthi
AEL
1 2
APO Levadiakos
AO Kavala
1 1
Panionios GSS
pokaż na pełnym ekranie
Panathinaikos Ateny
Olympiakos Pireus
PAOK Saloniki
AEK Ateny
Aris Saloniki
AO Kavala
Atromitos Peristeri
AEL
Panionios GSS
Iraklis FC
GS Ergotelis Heraklion
Asteras Tripolis
AO Xanthi
APO Levadiakos
PAS Giannina
Panthrakikos Komotini
1
Panathinaikos Ateny
0–1 2–1 1–1 2–1 0–2 3–1 4–0 2–1 2–0 4–1 1–1 1–0 3–0 4–0 2–0
2
Olympiakos Pireus
2–0 0–1 1–2 2–1 0–0 2–0 2–1 1–0 1–1 2–1 3–0 0–0 5–1 2–2 3–0
3
PAOK Saloniki
2–1 1–2 0–1 4–1 1–0 1–0 1–0 1–0 1–0 4–1 1–0 1–0 3–0 2–0 3–0
4
AEK Ateny
0–1 1–2 1–0 1–0 3–0 3–3 3–1 1–1 1–0 1–0 2–0 3–1 3–2 3–1 3–2
5
Aris Saloniki
0–0 1–0 2–0 1–1 0–0 1–0 2–0 1–1 4–2 2–1 0–1 1–0 1–0 1–0 0–2
6
AO Kavala
2–2 0–0 0–0 2–1 1–1 2–1 3–3 1–1 1–0 1–3 0–1 2–1 2–2 1–0 3–0
7
Atromitos Peristeri
0–3 0–1 0–0 0–1 0–3 2–0 2–1 1–0 2–1 0–0 0–0 1–0 3–0 2–1 3–1
8
AEL
0–3 0–2 2–1 1–0 2–2 1–0 2–2 2–2 2–1 1–0 1–0 2–0 1–2 0–0 0–2
9
Panionios GSS
0–2 0–1 0–0 3–1 1–1 1–2 2–1 0–3 0–0 1–1 1–3 3–0 2–2 3–1 3–1
10
Iraklis FC
0–1 1–0 1–1 1–1 2–2 1–0 2–2 2–1 0–2 0–2 1–0 2–4 1–1 2–0 3–1
11
GS Ergotelis Heraklion
0–3 1–1 0–2 2–2 0–0 1–0 1–1 0–0 0–0 1–3 4–3 1–0 1–0 3–1 4–0
12
Asteras Tripolis
0–1 1–3 1–1 2–0 2–1 1–0 1–2 0–0 2–0 0–4 2–4 0–0 2–1 3–0 3–1
13
AO Xanthi
1–2 0–1 0–3 1–0 2–1 2–1 2–1 0–1 1–2 4–3 1–0 2–0 1–0 1–1 1–0
14
APO Levadiakos
0–2 0–3 0–2 0–0 0–2 0–1 1–1 3–0 1–0 1–0 2–2 1–0 2–1 4–1 2–0
15
PAS Giannina
0–1 2–2 0–1 1–1 0–1 2–1 1–0 2–0 2–3 2–3 1–0 1–0 0–0 1–1 2–0
16
Panthrakikos Komotini
0–1 0–2 1–2 1–2 1–1 1–3 0–3 1–3 0–1 1–2 3–2 0–0 1–1 0–2 1–2
#
Klub
M
Z
R
P
Br.+
Br.-
Br.+/-
Pkt
1
PAOK Saloniki
p z z z z
6
4
1
1
7
3
4
16
2
AEK Ateny
p z r z p
6
2
2
2
8
7
1
9
3
Aris Saloniki
z r r p p
6
2
2
2
8
9
-1
8
4
6
1
1
4
3
7
-4
8
Punkty rozpoczęcia play-off przyznane po zakończeniu sezonu zasadniczego: Olympiakos (4), PAOK (3), AEK (1) i Aris (0)
- 3. runda kwalifikacyjna Ligi Mistrzów
- 4. runda kwalifikacyjna Ligi Europy
- 3. runda kwalifikacyjna Ligi Europy
- 2. runda kwalifikacyjna Ligi Europy
1
2
3
4
5
6
Kolejka 1
Aris Saloniki
2 0
Olympiakos Pireus
AEK Ateny
0 0
PAOK Saloniki
Kolejka 2
Olympiakos Pireus
2 1
AEK Ateny
PAOK Saloniki
2 0
Aris Saloniki
Kolejka 3
AEK Ateny
4 2
Aris Saloniki
PAOK Saloniki
1 0
Olympiakos Pireus
Kolejka 4
Olympiakos Pireus
0 1
PAOK Saloniki
Aris Saloniki
1 1
AEK Ateny
Kolejka 5
Olympiakos Pireus
0 0
Aris Saloniki
PAOK Saloniki
1 0
AEK Ateny
Kolejka 6
AEK Ateny
2 1
Olympiakos Pireus
Aris Saloniki
3 2
PAOK Saloniki